Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Körülnéztem, nem láttam hogy szó lett volna erről a csomagról. Tehát 1000ft az előfizetés díja, ami NEM lebeszélhető. Hálózaton belül 19ft-os percdíj, összes többi 29ft. Ez eddig nem is volna nagyon érdekes, de négy fajta opciót lehet igénybe venni az előfizetéshez. Az asszonyt ma átálítottam erre a csomagra, és megkérettem 500ft-ért a vezetékes opciót, amivel a vezetékes számokat bruttó 6,9ft-ért lehet hívni. Ja, és percalapú csomag természetesen. Bővebben: link
Mivel a munkahelyemen vezetékes teló mellett ülök, itthon is az van, anyósomék és anyámék szinte csak vezetékest használnak, és az asszony barátnőjének is van, azthiszem jó lesz neki nagyon ez a csomag. Az opciók kombinálhatók. Hétvégi, esti, vezetékes, és sms opciók vannak. A vodafon lapjáról online átállítható a tarifacsomag most már, reggel még nem szerepelt a tarifacsomagok közt a select.

(#2) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem, feleségemnek is ez van......nem rossz:D
Tapasztalat még igazán nincs, nekm a vezetékes dolog miatt nagyon jó

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3) WillChi válasza Zoli bácsi (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

Nekem R'n'R Max-om van, szerinted érdemes átállni rá, ha keveset telcsizek? Miben áll a váltás? Nem zavar be a váltás a GPRS előfizuimnak (NET + WAP) ?

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#4) Vangelis válasza WillChi (#3) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Énszerintem nem nagyon zavarhaja:F...ha nem tarifacsomaghoz kötött vcalmai különleges szolgáltatás?!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#5) WillChi válasza Vangelis (#4) üzenetére


WillChi
senior tag

Nem, a WAP-ot fél, a NET-et másfél évvel később kötöttem, mint a sima előfizut. (Egy sima SMS-sel aktiválható/deaktiválható szolgáltatás mindegyik a Vodánál).

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#6) WillChi


WillChi
senior tag

Ez igazából ezért érdekelne, mert a mostani előfizum 3150 Ft + 625 Ft opciós díj (cca. 3775 Ft), amiből 3150 Ft lebeszélhető. Én alíg használom a telómat beszélgetésre, inkább a NET-et és a WAP-ot használom. Gondoltam le tudnám kicsit faragni a számlámat ezzel a csomaggal.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#7) Polacheck válasza WillChi (#5) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem zavar be, az külön szolgáltatás.

less qq more pewpew!

(#8) Zoli bácsi válasza WillChi (#3) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Szerintem a GPRS-nek biztos nem zavar be. Ha keveset használod a telót, megéri, ugyanis csak 1000ft a havidíj. Ha az opciókat ki tudod használni, akkor is jól jársz vele. Szvsz. a havi 500ft-ért bármikor bármelyik vezetékes számot 6 forintért hívni nagyon megéri annak, aki sok vezetékes számot hív.

(#9) WillChi válasza Zoli bácsi (#8) üzenetére


WillChi
senior tag

És hogyan váltok? Felhívom az 1270-et?

Mod.: Jó az aláírásod. :D

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#10) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Jobban belegondolva ez a csomag az opciókkal válasz lehet a bugyirózsaszín szolgáltató T-percek nevű kedvezményére.... Nem baj, versenyezzenek csak, mi jól járunk. Kíváncsi leszek, a pannon is lépni fog valami értelmeset..?

(#11) Zoli bácsi válasza WillChi (#9) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Igen, vagy a voda honlapján. https://secure.vodafone.hu/net-rendelo/elofizeteses.html

mod: kösz, nekem is tetszett, valamelyik viccújságban láttam, onnét oroztam.

[Szerkesztve]

(#12) WillChi


WillChi
senior tag

Elég jónak tűnik. Be is linkelem, ne kelljen mindenkinek keresgetni: Bővebben: link

Azt hiszem, hogy váltani fogok. Szerintem, kb. havi 2k-t spórolhatok vele. :)

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#13) boygo


boygo
aktív tag

Nekem is tetszett volna ez a csomag. ;)
Csak sokaltam a 40-ezres kaukciót. :((( Hát normálisak ? :F

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#14) WillChi válasza boygo (#13) üzenetére


WillChi
senior tag

Mire kellett a 40 ezres kaúció? Friss előfizuhoz?

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#15) boygo válasza WillChi (#14) üzenetére


boygo
aktív tag

K750i-t akartam venni 43-ért előfizuba és kértek még 40-et amit majd 3 hónap
után lebeszélhetek. :(
Azok akik 70 Ft-ért vesznek telót azoknak mennyit kell befizetni vajon ? :U

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#16) WillChi válasza boygo (#15) üzenetére


WillChi
senior tag

Érdekes módon nekem annak idején nem kellett letennem kaúciót, mert be tudtam mutatni egy élő és korrektül fizetett PANNON-os előfizut. Ha nem lett volna, akkor 10 k lett volna a kaúció. Érdekes, hogy elfogadták referenciának a konkurens cég előfizuját... :F

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#17) Vangelis válasza boygo (#15) üzenetére


Vangelis
nagyúr

70forintot...nem kérnek semmi, ..én már kettöt vettem 70ft ért.....biztos nem biztak benned a birálatnál:D

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18) boygo válasza Vangelis (#17) üzenetére


boygo
aktív tag

Minden leendö utólag fizetö elöfizetönk ugyanazon a vizsgálati eljáráson megy keresztül, melynek során az állampolgári és személyiségi jogok megsértése nélkül járnak el munkatársaink. Az eredményt egy külön erre a célra fejlesztett és állandóan frissített szoftver határozza meg. A folyamat emberi befolyásolhatóság nélkül történik. Az elözetes hitelképesség-vizsgálatot a hazai viszonyoknak megfelelöen alakítottuk ki, a külföldi tapasztalatokat is figyelembe véve. Maga az eljárás mind a Vodafone üzleti érdekei, mind pedig elöfizetöink érdekei védelmében történik.

Meg panaszoltam és a fent olvasható választ kaptam. :U
Már több mint 4 éve van vitamaxos kártyám de ha lefogy eldobom. :DDD

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#19) Vangelis válasza boygo (#18) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tehát akkor a program szerint nagyon korrekt vagyok:DDD

De mégis mi alapján dönt?!

És miért dobod el? ha nem tidok?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20) WillChi válasza Vangelis (#19) üzenetére


WillChi
senior tag

Pénzfeldobás, rulett, tarotkártya, stb. Mindenkinek a legjobbat. :D

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#21) Vangelis válasza WillChi (#20) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem én a szépségem miatt kaptam meg:D;)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22) Monya78


Monya78
veterán

Ha arra hajtunk hogy minél kevesebb legyen az előfizetés akkor jó ez a csomag...de ha már legalább 30 percet beszélünk egy hónap alatt akkor inkább a vodafone 50-es csomag a nyerő...

persze ha valaki ki tudja használni a vezetékes opciót annak jó ez a select csomag

[Szerkesztve]

(#23) WillChi válasza Monya78 (#22) üzenetére


WillChi
senior tag

Van amikor még 15 percet sem beszélek egy hónapban. Szerintem nekem OK. lesz.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#24) WillChi válasza Monya78 (#22) üzenetére


WillChi
senior tag

Ha jól látom, akkor a Vodafone 50 megszűnőfélben van. Bővebben: link

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#25) ragazzo válasza WillChi (#24) üzenetére


ragazzo
őstag

A tegnapi naptól újra van voda 50 csomag.Hajrá!

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#26) sergio_ válasza WillChi (#20) üzenetére


sergio_
aktív tag

ez találó...:) - én is kb így éreztem amikor hallgattam a tapasztalatokat

(#27) WillChi válasza ragazzo (#25) üzenetére


WillChi
senior tag

Ahogy elnézem a Voda sem tudja eldönteni, hogy mit is akar. :(

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.