Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  VMWare Airwatch & Boxer Mail (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sebi728


sebi728
csendes tag

Sziasztok, ahogy a címből is látszik két alkalmazással kapcsolatban nyitottam a témát. Ha van már ezzel kapcsolatban diskurzus elnézést. Olvastam az Android for Work témát de nyitva maradtak kérdések.

Lényeg, többen adott cégnél dolgozunk, budapesti székhely, külföldi főnökség, leginkább soha nem kerülünk kapcsolatba az IT-vel. Ami a mindennapi dolgokhoz kell azt egy magyar külsős cég végzi. DE unjuk már páran a két telefont, énis most vettem egy dual sim telót (ne firtassuk), aztán ahhoz, hogy ott is mehessen a levelezés meg a calendar Exchange szerveren keresztül, ahhoz egy leírásban közlik hogy kell a VMWare Airwatch progit kell telepíteni meg egy VMWare Boxer Mail appot, ehhez ezeket engedni kell:

Location, Contacts, Storage, Phone.

"Grant ALL permissions.
Please note that there are 4 permissions to grant, so scrolling is needed.
Tap on ALLOW so each permission changes to GRANTED.
Tap CONTINUE when all permissions are granted."

Valakinek tapasztalatai ezzel a dologgal? Értem én, hogy company policy meg minden, nade azért na, ha meghirdetünk egy "Bring Your Own Device" progit akkor ez adhat okot aggodalomra? Külön, kvázi egy szoftveres buborékot kreál ez a saját privát dolgaim mellett vagy mindent fognak látni, mikor éppen a csajom küldi a képeket, ahogy anyám pogácsát süt?

Előre is köszi! :DD

(#2) Intruder2k5 válasza sebi728 (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

Ezt a topikot pedig zárom.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  VMWare Airwatch & Boxer Mail (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.