Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  VMware

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-06-26 23:32:09

LOGOUT.hu

Sziasztok, udvozlunk mindenkit Magyarorszag legnagyobb VMware forumjaban! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) ro_bert17 válasza AthlonXP (#900) üzenetére


ro_bert17
őstag

Mi lenne a host? Mert a nosztalgiához nem hinném hogy kellene a workstation. Max. vmware player. Bár ha vindózos a host op. rendszered, akkor VirtualPC 2007 is tökéltes nosztalgiázni. Ráadásul ezek ingynesek.

(#902) AthlonXP válasza ro_bert17 (#901) üzenetére


AthlonXP
őstag

Win 7 Ultimate HUN x64-re teszem fel. Nem ismerem ezt a programot, ezért is kérdeztem a dolgot és most ez a verzió van meg. Csak már szeretném végre kipróbálni, mert jókat olvastam róla korábban és mondom, hát ha. :)

(#903) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Na sikerült feltelepítenem a win 98-at, gond nélkül. :)

Lenne még 2 kérdésem..
Abban az esetben, ha én a virtuális win 98-al esetleg bekapnék a netről egy vírust ( erre az oprendszerre már nem hiszem, hogy van vírusírtó ), akkor az az én gépemet is megfertőzheti? Tehát itt most a valódi gépre és oprendszerre gondolok, vagy ez a fertőzöttség csak a virtuális gépre vonatkozik...?
A másik kérdés pedig az lenne, hogy a frissen létrehozott virtuális vinyómra, hogy tudnék a létezőkről adatot másolni? Vagyis, van-e esély arra, hogy a virtuális win 98-ból én hozzáférjek a gépem vinyójaihoz ( van egy régi fat32-es a gépben, direkt ezért ) ?

Remélem érthető volt a kérdés. :)

(#904) ro_bert17 válasza AthlonXP (#903) üzenetére


ro_bert17
őstag

Pont ezt akartam írni, hogy utána kell olvasni egy picit, kipróbálni, és biztosan menni fog.
A két kérdésedre nagyjából ugyanaz a válasz. Virtual machine additionst fel kell telepítened. Ezáltal a guest gép képrenyő kezelése, és sok egyéb funkciója sokkal bővebben használható. Így tudsz pl. mappát, vagy valójában bármit megosztani a host és a guest között. Sajnos rosszabb esetben akár vírust is, bár erre azért elég kicsi az esély, mert a quest elég jól izolálva van.

(#905) sonar


sonar
addikt

VMWare alatt szeretnék hálózatot csinálni egy Virtual XP meg egy Ubuntu Server között.
Milyen beállitás kell, hogy ne DHCP-n ossza ki a VMWare az IP-ket?
Illetve hol tudom beállitani, hogy milyen tartományú ip-t osszon ki?
Másik kérdés, hogy ezeket lehet-e konfigurálni VMWare Player-ben?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#906) AthlonXP válasza ro_bert17 (#904) üzenetére


AthlonXP
őstag

Igen a " vmware tools" feltelepítésével megoldódtak a gondok. Megy szépen a 98 és a ME-is ( mindkettőt felraktam próbaképp ) és még frissíteni is tudtam őket a neten keresztül ( nyilván csak azokat a frissítéseket tudtam leszedni amik még fenn voltak, hisz ezekhez a támogatás már rég megszűnt... ).
Az egyetlen bajom az, hogy mivel ezekhez már nincs támogatás, így nincs benne 3d-s gyorsítás ( mer nincs driver a kártyához ), de azon kívül minden megy szépen, nem is gondoltam, hogy ez ilyen jó. :C

(#907) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Feltettem most próbaképp az XP-t és az érdekelne, hogy a videókártya drivert hogyan tudnám feltelepíteni, mert a vmware mindig a saját driverét erőlteti, azzal meg nincs 3d. Hiába törlöm az eszközkezelőből a drivert, restart után visszarakja, így meg nem tudom feltenni az ATI drivert... :F
Vagy virtuál gép alatt felejtsem el a 3d-t ?
A virtuális gép létrehozásakor kipipáltam a 3d támogatás opciót lehet, hogy az volt a baj? Win ME és Win 98 alatt ez az opció nem is volt választható, így ott a kártyát szabvány VGA-ként azonosította, de itt XP alatt valami vmware SVGA lett a kártya. Működik is szépen, csak nincs 3d támogatás, a drivere nélkül meg nem is lesz.. :O

(#908) bpx válasza AthlonXP (#907) üzenetére


bpx
őstag

"Működik is szépen, csak nincs 3d támogatás"

ki is próbáltad, vagy csak úgy mondod? :P
mert annak (VMWare SVGA) bizony mennie kell pöccre
én játékokat, de még 3DMark-ot is tudtam futtatni

a videokártyád drivere meg nem fog felmenni a virtuális "videokártyára"

(#909) AthlonXP válasza bpx (#908) üzenetére


AthlonXP
őstag

Persze, hogy kipróbáltam, akkor nem írtam volna... :U
Nálam még a "dxdiag" D3D tesztje sem fut le ( szürke a gomb, mer nincs 3ds eszköz telepítve... ), nemhogy a 3DMark.. :F
Vmware SVGA az csak egy sima driver, nem? Azzal hogy megy a 3d? Mer a catalist nem megy fel ( de nem is ez a baj hanem, hogy semmi 3d nincs... ).

[ Szerkesztve ]

(#910) AthlonXP válasza AthlonXP (#909) üzenetére


AthlonXP
őstag

Na most a frissítések után sikerült lefuttatnom gond nélkül a dxdiagot. Egyenlőre még csak teleépítgetek, remélem most már játék is megy majd az xp-n. Ha sikerül akkor le is szedem a gépről a másikat egyből. ( a win 7 mellett fenn fan a gépen az xp is, mert egynéhány gamém ott megy csak / win 7-en kevésbé /, így helyet is tudnék felszabadítani a gépen :) )

(#911) AthlonXP válasza AthlonXP (#910) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hát, továbbra sem jó a 3d gyorsítás... Még a COD 2 is szaggat ( 1152*864 ) és annál komolyabb game el sem indul :F . A vmware SVGA 2 videókari 128 megás amit ő most felrakott. De kérdem én, miért nem lehet a videokártya normális driverét felrakni, mint egy valódi Windowsban és ha már az övét kell használnom, akkor az miért csak 128 megás? Miért nem lehet a videokari teljes memória mennyiségét használni? Vagy lehet csak én vagyok a láma hozzá és nemtom átállítani? Mondjuk ez lehet, mert most használom először a vmware-t. Ezért kérem, hogy aki tud segítsen egy kicsit a kezdő lépésekben..

(#912) sonar válasza sonar (#905) üzenetére


sonar
addikt

Válasz:
Playerben nem lehet szabályozni, a virtual OS-ben kell static ip-t állítani.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#913) Syl válasza AthlonXP (#911) üzenetére


Syl
nagyúr

De kérdem én, miért nem lehet a videokártya normális driverét felrakni, mint egy valódi Windowsban

Mert ATI kártyára rá lehet rakni az nVidia drivert? Virtual SVGA kártyára virtual SVGA driver való. Ami mellesleg nagyon jó driver.

Játékot nem próbáltam, de 3D Mark-ot igen. Keress vissza, képet is linkeltem róla valamikor az év első felében.
Ja és semmi extra bűvészkedést nem végeztem rajta. Létrehoztam a virtuális gépet (accelerate 3D graphics), feltelepítettem az oprendszert majd rá a vmware tools-t.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#914) AthlonXP válasza Syl (#913) üzenetére


AthlonXP
őstag

Hali.

Ahogy a képed alapján látom a Win 7 ( elnézést, ha esetleg nem az lenne.. ) megy nálad és azzal megy szépen a 3d. Na most ez eddig tök jó, csak nálam a Win 7 a fő oprendszer és én a zikszpét szeretném virtuálba használni. Lehet, hogy ha újabb Windows kerül fel, akkor abban rendesen megy, ezért érdekelne egy olyan ember tapasztalata is, aki XP-t tett fel a virtuális gépre.
Én is úgy telepítettem mindent, ahogy írtad ( tools felrakva, 3d pipa... ) + leszedtem a frissítéseket és a DX-et is felraktam. Viszont továbbra is igen szerény a 3d gyorsítás. Mint írtam a COD 2 is szaggat, pedig az nem egy nagy gépigényű cucc ( nem mintha azzal akarnék játszani, csak kipróbáltam, hogy megy ).
Ami azt illeti én a GTA 4 miatt szerettem volna a virtual XP-t ( lehet ez egy kicsit erős kívánság volt.... ), de így lényegében semmiféle 3ds alkalmazásra nem jó a rendszer ( nekem főleg játékra kéne :) ). Mondjuk azt még nem próbáltam, hogy egy újabb rendszert ( pl Vista ) felrakva menne-e a 3d rendesen, de lehet kipróbálom, úgy is kíváncsi vagyok, hogy mi változott a Vistában az sp2-vel.
Bár nagyon úgy néz ki, hogy csak nálam van ezzel gond, mert mindenki másnak működik rendesen, aminek az okára egyenlőre még nem jöttem rá mindegy, valszeg én vagyok a Láma.... :W

(#915) bpx válasza AthlonXP (#914) üzenetére


bpx
őstag

"Ami azt illeti én a GTA 4 miatt szerettem volna a virtual XP-t ( lehet ez egy kicsit erős kívánság volt.... )"

kicsit? :D
ezt felejtsd el miharabb
GTA4 pont az a játék, ami még a valódi rendszert is felzabálja, nemhogy egy virtuálisat
minimum a 4magos proci + középkat vga

XP-vel sincs semmi gond, én is azt tettem fel

(#916) AthlonXP válasza bpx (#915) üzenetére


AthlonXP
őstag

Jellemző... Mindegy, akkor az felejtős :(

Szóval nálad az XP-n is megy rendesen a 3d? Akkor nálam lesz a gond, de nem jövök rá, hogy mi, pedig úgy telepítettem, ahogy kell ( végül is nem nagyon lehet elrontani... ).
Most telepítem a Vista SP 2 Ultimate x64-et, kíváncsi vagyok, hogy azzal mit mutat.

(#917) AthlonXP válasza AthlonXP (#916) üzenetére


AthlonXP
őstag

Felraktam a Vistát, minden frissítéssel, lefuttattam az élményindexet, ami mindenre 5.9-et adott, kiv. a CPU, ami 5.7-lett. DX frissítve, minden szuper, a 3d viszont továbbra is gyenge. Megnéztem a Gridet ( a menü betöltött, viszont fekete képernyő volt, pedig a játék ment a háttérben, még a menüben is tudtam lépkedni, csak nem láttam semmit.. ) és a COD 2-t ( ez valamivel jobban ment, mint az XP alatt, de itt is beszaggatott néha..
Mindegy, ha játékra nem is, de minden másra nagyon jó ez a virtual cucc, nekem legalább is ennek ellenére tetszik.
Tudom, hogy mindenki másnál tökéletesen megy a 3d a virtual rendszereken, úgy hogy ne szóljatok le legyetek szívesek tudom, hogy én vagyok a ..ar és azért nem jó nekem. :B

(#918) Tosee válasza AthlonXP (#917) üzenetére


Tosee
őstag

az ilyen szoftvereket nem játékra találták ki! :N Az egy dolog, hogy van benne némi 3D támogatás, de csodát nem lehet várni tőle! Játékra meg ott van az élesben használt OS...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#919) sunseth


sunseth
csendes tag

Sziasztok!
Vmware Player3.1.3 build-324285 alá telepítettem egy win7 ultimate-t.A gazda gép is ez.
Tools telepítve minden tökéletesen müködik{3d,aero,stb}kivéve a drag and drop.
Még beállítást sem találok hozzá!A régebbi playereken ha jól emlékszem külön lehetett engedélyezni.De ellenben:A gazda gépröl a másolás-beillesztés parancs használatával
bárhonnan-bármit át tudok vinni a virtuális gépre!Nem tudom hogy ez így normális-e.
Már úgy értve hogy eddig úgy tudtam hogy alapból a virtuális gép teljesen el van szigetelve
a gazda gép-től.
Ha letiltom a mappák megosztását akkor sem változik semmi.
Ez így rendben van?
Előre is kösz!

(#920) sonar válasza sunseth (#919) üzenetére


sonar
addikt

Amennyire tudom csak VMWARE WS alatt tudod tiltani a Drag and Drop-ot a lent ismertetett módon. Playernél kb az alábbi szabályok érvényesek:
# You cannot copy and paste or drag and drop content that exceeds the internal buffer limit of 4MB.
# Copy and paste or drag and drop of formatted text containing images might not work across different operating systems.
# Copying and pasting files from the host to an Outlook email message or compressed folder in the guest and vice versa might fail.
Workaround: Copy files from host to the guest desktop first and then paste the files from the guest desktop into the Outlook email message or compressed folder.

To enable or disable the drag-and-drop feature
1) Start Workstation and select the virtual machine.
2) Choose VM > Settings.
3) Click the Options tab and select Guest Isolation.
4) Select or deselect the Enable drag and drop check box and click OK

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#921) juanito78


juanito78
csendes tag

üdv emberek!

Vmwareba futtatok egy win7et , hogy tudom a legjobban megoldani , tehát kb esély nélkül hogy tudják a gépemen használni a pen drivet? Illetve hogy tudom letiltani hogy ne tudják módositani a registryt?(gondolok itt az usbstorra)

(#922) Tosee válasza juanito78 (#921) üzenetére


Tosee
őstag

Üdv!

Korlátozott jogosultságokkal!
Még véletlenül se rendszergazdaként lépjenek be a felhasználók!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#923) juanito78 válasza Tosee (#922) üzenetére


juanito78
csendes tag

ha lekorlátoztam a jogosultságokat, akkor már nem tudják sehogy kijátszani ugye?
Kiprobáltam úgy hogy bedugtam egy pendrivet az usb-be és nem lehetet látni a sajátgépbe illetve gyakorlatilag nem történt semmi az égvilágon , így kéne müködnie a tiltásnak?

(#924) Tosee válasza juanito78 (#923) üzenetére


Tosee
őstag

Ha csak meg nem szerzik a rendszergazda fiók jelszavát, nem!

Kiprobáltam úgy hogy bedugtam egy pendrivet az usb-be és nem lehetet látni a sajátgépbe illetve gyakorlatilag nem történt semmi az égvilágon , így kéne müködnie a tiltásnak?
Hogyan tiltottad le? Működhet akár így is, ha vmware -ben letiltottad az usb-t mert akkor figyelmen kívül hagyja!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#925) juanito78 válasza Tosee (#924) üzenetére


juanito78
csendes tag

Vmwaren belül tiltottam le az usb-t.
Meglehet azt oldani valahogy hogy vmwaren belül elinditom ugye a win7et és egyből teljes képernyőbe legyen?Magyarul ne tudjanak belépni a vmwarehez és állitgatni a programot.

[ Szerkesztve ]

(#926) juanito78 válasza Tosee (#924) üzenetére


juanito78
csendes tag

az a gondom , hogy vmwareban tiltottam le , de nem hagyja figyelmen kivül a pen drivet.
Kiírja hogy sikertelen az illesztő-program telepítése , nem lehet használni így sem használni a pendrivet , de nekem olyan megoldása kéne hogy nem ír ki semmi féle hibaüzenetet , semmit , csak egyszerüen nem lehet használni a pendrivet , nem érzékeli sehogyan sem.
Remélem valamennyire érthető amit írtam :)

(#927) Tosee válasza juanito78 (#926) üzenetére


Tosee
őstag

Hát amit most írok nem próbáltam (saját felelősségre!) de működhet!
Tehát vmware workstationban:
Edit virtual machine settings -> USB controller eltávolítása (remove)
Szerintem ha ezt törlöd, akkor nem foglalkozik semmi féle usb-s eszközzel!

Teljes képernyő:
Edit virtual machine settings -> options fül -> Power
"Enter full screen mode after powering on" elé pipa...

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#928) sonar


sonar
addikt

Üdv

Valaki megtudja mondani hogyan lehet életre kelteni a cuda támogatást vmware alatt?

sonar

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#929) gaborbol válasza sonar (#928) üzenetére


gaborbol
őstag

Nem lehetseges ez legjobb tudomasom szerint.

(#930) Syl válasza gaborbol (#929) üzenetére


Syl
nagyúr

Annál is inkább, mivel a virtuális gépen futó oprendszer nem ATI/nVidia kártyát lát, csak egy sima "VMware SVGA 3D WDDM"-t.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#931) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!

Van egy régi gépről származó *.tib image fájlom, ami Acronis True Image-el készült.
Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e rá módot, hogy abból egy működő virtuális gépet hozzak létre?

Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#932) Fire/SOUL/CD válasza Kvazár (#931) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#933) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#932) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja ez a javaslat jobb lett volna ha az MS Virtual PC topikban lett volna megválaszolva részemről, hisz VPC alatt egyből használható a VHD, míg VmWare alatt a VHD-t át kell konvertálni... Bocsesz. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#934) Kvazár válasza Fire/SOUL/CD (#932) üzenetére


Kvazár
őstag

Kicsit gyér az angolom, ezért az nem világos számomra, hogy ezzel úgy csatolom fel a VHD-t mint egy *.iso-t vagy teljesen ki is tömöríti a megjelölt partícióra?

Eladó cuccaim: -

(#935) kraftxld válasza Fire/SOUL/CD (#933) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az ingyenes VMware converter megcsinálja a virtuális gépet a .tib file-ból.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#936) Kvazár válasza Fire/SOUL/CD (#933) üzenetére


Kvazár
őstag

Ááá, így már világos. :R :R
Köszi! :R

Eladó cuccaim: -

(#937) Fire/SOUL/CD válasza kraftxld (#935) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, most már tudom, csak régebben, amikor erre lett volna szükségem, akkor nem ismerte se az Acronis, se a Paragon image-ket (ez utóbbit most sem, legalábbis nem írják)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#938) Immy


Immy
őstag

Üdv

Meglehet oldani, hogy virtualizáljunk egy nvidia videókart? Nvidia drivert szeretnék felimádkozni egy linuxra és ha nem érzékeli a videókarit akkor esélytelen. (nem megjelenítésre szeretném, hanem cuda beállítására)

Immy

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#939) kraftxld válasza Immy (#938) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tudomasom szerint nem, az egyetlen mod a videokartya virtualizalasara (amit legalabbis en ismerek) az az MS fele RemoteFX a Server 2008 R2 SP1-ben.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#940) gaborbol válasza Immy (#938) üzenetére


gaborbol
őstag

Szerintem nem a videokarit nem erzekeli, hanem valamelyik szolgaltatast hianyolja.(opengl, shader, banat tudja mit keres)
Vmware-be nincs ilyen lehetoseg, virtualboxba viszont van, probald meg eseleg azt, ha eddig meg nem probaltad volna, hatha ott elindul.

(#941) Immy válasza gaborbol (#940) üzenetére


Immy
őstag

Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom virtual box-ban és meglátom mi lesz az eredmény :)

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#942) rii


rii
nagyúr

hello

vettem egy dvd-t, ami másolásvédett, és speckó kodek-kel vannak ellátva az AVI, amik M3U-kban vannak

betenném a DVD -t autoplay beindul

indítaná a RunMe.exe -t, aminek egy kulcs az ikonja. (gondolom ez végezné a hitelesítlst, vagymit)

erre feljön egy ablak:

akkor ezek után én már hiába szenvedek a kodek-kel, winamp-pal, vlc-vel, windows media player 11-el.

ha a VMWARE sem bír el vele akkor mi? )))-:

Virtual PC?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#943) kraftxld válasza rii (#942) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Process Monitort neki, aztán kiderül, hogy miképp nézi meg a virtuális gépet, azt meg átírni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#944) rii válasza kraftxld (#943) üzenetére


rii
nagyúr

márminthogy az OSX miként nézi a VMWare-t? (:

OSX alá nem találtam Process Monitort.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#945) kraftxld válasza rii (#944) üzenetére


kraftxld
nagyúr

He? A virtuális gépben futó XP-n nézd a process monitorral a dolgokat, hogy mi alapján azonosítja a progi a virtuális gépet.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#946) rii válasza kraftxld (#945) üzenetére


rii
nagyúr

jogos

éreztem én, hogy a win alá kell ez a prog. Csak félreértettem amit írtál.

keressem meg a process monitorban ezt a RunMe.exe-t és properies?

Hol látom, hogy hogy azonosítja ez a RunMe.exe a vitruális gépet?

Auth ID?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#947) kraftxld válasza rii (#946) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Process monitor elindít, majd a dvd-ről elindítod a runme.exe-t, eljutsz addig amíg a hibát dobja, process monitor leállít.
Majd a gyüjtött infóból elkezdesz szűrőzni, kiszeded a vmware szutykait meg azt ami nem lényeges, és megpróbálod megkeresni azt ami alapján ellenőrzi a vituális gépet, majd átheggeszted, utána újrapróba.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#948) rii válasza kraftxld (#947) üzenetére


rii
nagyúr

az a baj, most látok elősször ilyet, és gőzöm sincs, mit kellene ebben látnom ... ))-:

az access denied-nél sem látok semmi érdemit ... )-:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#949) Fire/SOUL/CD válasza kraftxld (#947) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Micsoda? :F Áthegeszteni? Azt javasolod, hogy törje meg a progit? :C

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#950) kraftxld válasza Fire/SOUL/CD (#949) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy törje meg, hanem, hogy helyezze üzembe virtuális gép alatt :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  VMware
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.