Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  VMware

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-06-26 23:32:09

LOGOUT.hu

Sziasztok, udvozlunk mindenkit Magyarorszag legnagyobb VMware forumjaban! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) CsodaPOK válasza CsodaPOK (#392) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Én közbe sikerült megoldanom a problémámat, kicsit nyakatekert módon, de sikerült.

Leírom, hátha valaki ilyen helyzetbe kerülne.

Szóval úgy kezdtem, hogy .vmsn és a .vmem fájlokat áthelyeztem (bátrabbak ki is törölhetik, nem fognak kelleni ;)). Ezután ha megnyitjuk a virtuális gépet, akkor már nem lesz szünetelve, le lesz állítva. Ekkor "Edit virtual machine settings" és ott mostmár át lehet állítani, hogy egy procit akarjon használni.

Ezt követően akár lehetne indítani, de ekkor egy újabb probléma lép fel, keresi a vmsn fájlt. Amit eredetileg kiszedtünk belőle az továbbra se jó természetesen. Én ezt úgy hidaltam át, hogy az "Edit virtual machine settings" alatt van egy olyan, hogy "Enable ACE features", ezt bekapcsoltam (hogy mi ez arról lövésem sincs :D), majd "Preview in player".
Ekkor elindul végre az OS, és csinál egy ilyen .vmsn fájlt. Ez már fél siker. Az így elindított rendszert leállíthatjuk, majd próbálhatjuk indítani rendesen. Nálam itt dobott mégegy hibát, hogy kell még egy vmsn fájl. Szimpla átnevezés nem jó (akkor arra fog hivatkozni ami előzőleg volt a neve ;) ), kimásoltam a meglévőt, átneveztem és visszamásoltam az eredeti mellé. (Nálam ez annyit jelentett, hogy kelett egy xxxx.Snapshot7.vmsn és xxxx.Snapshot8.vmsn). Ezután örömbódottá, bootol szépen a win, csodás :)

Ha akarjuk azt az ACE featuret le is tilthatjuk ezek után.

Kicsit talán kusza, de remélem érthető lesz annak akinek netalán szüksége lesz erre :)

[ Szerkesztve ]

(#402) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok feltettem a xp de sajnos nem tudom beállítani a virtuális gép biostát mert egy pillanat alatt lefut a betöltés így mire megnyomnám az F2 billenyüt már megy az xp betöltése.A Vmwarén betudnám állítani,hogy elsőnek a virtuális cd akarjon bootolni ne pedig a merevlemezéről?

(#403) kraftxld válasza qwertly (#402) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Pedig ha becsatolod az install lemezt, akkor elindul szépen a telepítő.
Amúgy ha induláskor gyorsan belekattintassz a virutális gép ablakába, épp van idő F2-t nyomni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#404) kymco válasza lúzer (#398) üzenetére


kymco
veterán

Igen, kezeli... ha aktív a vmware ablaka, akkor kizárolagosan fogja kezelni... ez engem egy jó párszor meg is szivatott :)... mert lefoglalta a nyomtatómtól kezdve a scannert is, és időnként a pen drive-omat is, ha kellett, ha nem :)

www.refujvaros.hu

(#405) kymco válasza lúzer (#398) üzenetére


kymco
veterán

Igen, kezeli... ha aktív a vmware ablaka, akkor kizárolagosan fogja kezelni... ez engem egy jó párszor meg is szivatott :)... mert lefoglalta a nyomtatómtól kezdve a scannert is, és időnként a pen drive-omat is, ha kellett, ha nem :)

www.refujvaros.hu

(#406) lúzer válasza kymco (#405) üzenetére


lúzer
veterán

Köszi!

feltettem, jó, működik.
Most tapasztalom ki.
Van olyan hogy "i finished installing" gomb ez mit csinál?
lezárja a lemezképet, nem lehet tovább módosítani?

van olyan hogy megőrzi a lemezképet, szóval visszajön az eredeti állapot?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#407) lúzer válasza lúzer (#406) üzenetére


lúzer
veterán

up

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#408) Tosee


Tosee
őstag

Látom nem valami forgalmas a topic, de azért megpróbálom...

Felraktam a Vmware workstation-t (legújabbat) és raktam rá Win2k3-at, XP-t, és Ubuntu linuxot... Látják egymást a hálózaton, és a rendes xp-ről is láto a többi virtuális gépet.
A gond csak annyi, hogy ha bekapcsolom/újraindítom a fő gépet, és betölt a win akkor megnyitja nekem a c:\Program Files\VMware mappát amiben található egy VMware VIX nevű mappa...
Nem lehetne ezt valahogy kilőni? Próbáltam msconfig-ban, ccleaner (automatikus indítás), de nem találom, hogy hol tudnám letiltani!
Engem nagyon idegesít, hogy minden bekapcsolásnál megnyitja!

A válaszokat előre is köszi!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#409) Tosee válasza Tosee (#408) üzenetére


Tosee
őstag

már tárgytalan, sikerült megoldanom!

megoldás: betömörítettem a mappát (biztonság kedvéért) és az eredetit töröltem, majd registry tisztítás, és restart... mostmár nem nyitja meg indításnál az előzőekben leírt mappát!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#410) n0se


n0se
tag

sziasztok!

tehát a kérdésem, hogy-hogy lehet command line-ból ütemezni a vmware converter image készítését?

köszi!

n0se

(#411) kraftxld válasza n0se (#410) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

61. oldaltól.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#412) Atlantis


Atlantis
veterán

Hálózati beállításokkal van gondom: adva van egy 64 bites XP, mint főrendszer, ezen belül fut egy 32 bites társa vendégrendszerként. Hálózatot NAT-re kapcsolva teljesen jól működik a net a virtuális gépen is, de azt nem sikerült elérnem, hogy a virtuális gép lássa a fizikai vinyók tartalmát. Bridge módba kapcsolva se net, se hálózat a virtuális gépen...A net routeren keresztül jön a főrendszernek, a net DHCP alapú mikronet, MAC szűréssel, ez elvileg nem jelentjet gondot, mert klónozva van. Bridge módban mégsem akar jó lenni semmi...mit kell tegyek? Fontos lenne, hogy meglegyen a hálózat is a két rendszer között és mindkettőn legyen net is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#413) Tosee válasza Atlantis (#412) üzenetére


Tosee
őstag

Állítsd NAT-ra a hálózatot!
Mindkét oprendszeren futtasd le a hálózat beállítása varázslót (vezérlőpult)! 64bit-es xp-n nem tudom, hogy nevezik vagy van-e benne ilyen!
Ha esetleg 64bit alatt nem lenne akkor:
Először is tedd őket egy munkacsoportba! (pl: mshome)
Biztonságos fájlmegosztás... kapcsold ki! (sajátgép, eszközök, mappa beállításai..., nézet fül)
Osszad meg az elérni kívánt vinyókat valamilyen néven, és állítsd be a jogosultságokat! (jobb katt a vinyón, és megosztás és biztonság...)
Elvileg ha net már megy akkor ezek után a megosztásnak is mennie kell!

Egy restartra lehet szükség lesz utána!

Én így csináltam régebben (jelenleg most nincs a gépemen) és működött!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#414) Atlantis


Atlantis
veterán

Na, csinálnám én, de közben sikerült úgy elállítanom, hogy NAT-en sem megy a net. :(

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#415) kraftxld válasza Atlantis (#414) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha csak a vinyó tartalmára van szükséged, akkor kikapcsolt állapotban jobb gomb a virtuális gépre, properties, options, shared folders és itt tudsz minden okosságot állítani :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#416) Atlantis válasza kraftxld (#415) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt is megnézem, de előbb el kell érnem, hogy NAT-en legyen újra net a virtuális gépen is. Fogalmam sincs, mit rontottam el...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#417) kraftxld válasza Atlantis (#416) üzenetére


kraftxld
nagyúr

VMware tools fentvan?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#418) Atlantis válasza kraftxld (#417) üzenetére


Atlantis
veterán

Elvileg igen...honnan lehet tudni, hogy fent van-e?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#419) kraftxld válasza Atlantis (#418) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez az ikon van a virtuális gépen az óra mellett ha fent van a tools.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#420) Atlantis válasza kraftxld (#419) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, az fent van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#421) Bigborisz


Bigborisz
csendes tag

Kérdés: VM-emben telepítek egy új azaz tiszta windowst és ezt csak arra használom, hogy Linced clonokat csinálok róla. Ezek után inditok egy clont amin regisztrálok egy weboldalon, uj adatok, (változo IP-m van igy) uj IP, és 24 orán belül mégis tiltják az accot. Miért van ez? Mi erre a megoldás?

(#422) Tosee válasza Bigborisz (#421) üzenetére


Tosee
őstag

azért, mert a vmware a belső hálózatra osztja ki az ip-ket, DHCP-vel! Attól még a szolgáltatótól kapott ip-cím az nem fog változni! Tehát hiába regelsz egy weboldalra több win-el akkor is egyzni fog a szolgáltató által kiosztott ip, csak a belső (magánhálózat) ip -címe változik!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#423) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni VMware Workstation installálásához.

Viszonylag friss - pár hetes - Vista 32 bites oprendszerre telepítettem fel a 6.5.1-126130-as verziót. Először gond nélkül települ. El is kezdtem használni. Egy XP-s virtuális gépen frissíttettem azt a rendszer, amikor a program egyszerűen csak eltűnt. Miután újraindítottam a gépet, a VMware Workstation-t már nem tudtam elindítani. Megnéztem a Services dolgoknál. hogy működik-e a VMware szolgáltatás. Manual-ra volt kapcsolva - gondoltam elindítom. Ekkor Vista kék halál. Ezt követően uninstalláltam. Majd újra szerettem volna telepíteni. De hiába kattintok a telepítő file-ra, az nem hajlandó elkezdeni az installálást. Néha még kér egy megerősítést, hogy valóban megadom-e a jogot az install megkezdéséhez. De ez után semmi sem történik.

Tapasztaltatok már hasonlót? Mivel próbálkozzak szerintetek?

(#424) Napster01 válasza €uro (#423) üzenetére


Napster01
tag

Nekem is 32bites pistám van, 6.5-ös verzió és stabilan működik, lehet, hogy kevés a ramod ahhoz, hogy fusson a vista és a virtuális gép egyszerre, mivel a 2 együtt használja a ramjaidat és a vista sokat eszik, +még az xp talán túllépik a limitet, ezért kaptál kékhalált.

_.(-.-)._

(#425) kraftxld válasza €uro (#423) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Valami nagyon beteg lehet a géped :) Eddig rengeteg helyen használtam vmware-t és nem volt ilyesmi gond seholsem.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#426) €uro válasza Napster01 (#424) üzenetére


€uro
őstag

2 GB memóriám van.

Ugyanezt a gépet már használtam VMware futtatására. Semmi gond nem volt vele. Pár napja telepítettem új oprendszert. Először a VMware is gond nélkül felment. Már el is kezdtem használni. Csak használat után pár órával jelentkezett a gond.

Illetve uninstall után már az install-t sem tudom elkezdeni.

Holnap majd megpróbálok a registry-ből törölni minden VMware bejegyzést. Hátha úgy elindul a telepítő.

(#427) €uro


€uro
őstag

Sikerült felinstallálnom a programot. A megoldást itt találtam:

Vmware does not install on Vista 32-bit

Teljesen ugyanazt a jelenséget írta ott le valaki, mint amit én tapasztaltam. Aztán még valaki jelentkezett, hogy nála ugyanez a jelenség XP SP2-n fordult elő.

A problémát egy olcsó webkamera FixCamera.exe file-ja okozta, mely végig a háttérben futott. Kikapcsolása után a telepítő elindult. Azóta az alkalmazás hibátlanul működik.

(#428) Kicsibika


Kicsibika
csendes tag

Hali!
Felraktam a vmware 6.5.1 build-126130, 32bit-es xp-re, telepítettem egy 98 secind editiont; majd levettem a pros polcról :) az IAF-ot meg az UAF-ot (nem tudom ki emlékszik rá); felraktam de egyik sem indul el. hibaüzenet nincs
PL help

(#429) kraftxld válasza Kicsibika (#428) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Vmware tools fentvan? Ezek pontosan milyen progik? Mert 3D támogatás nem nagyon van a virtuális gépben.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#430) Kicsibika


Kicsibika
csendes tag

3D-s programok; nem létezik, hogy virtual pc 2007 előrébb jár mint ez (azzal csak egygondom volt; mikor a gépet (nem virtuálisat) ki akartam kapcsolni kékhalállal elszált)
Jól van akkor nem fogom használni a játékokat...

Egyébként nem értem, akkor mért csinálnak ilyet élég kis réteg kell akkor ilyet fejleszteni, az meg sok muinka és költség...

(#431) kraftxld válasza Kicsibika (#430) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A Vmware piaca nem az oldschool játékokat futtatók köre :)
Ha dos-os cuccok akkor próbáld dosbox-al, vagy rendes xp-vel kompatibilitási módban, nem vmware-vel.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#432) cocka


cocka
veterán

Sziasztok!

A host OS-em Win XP pro sp3

a guest OS pedig Ubuntu legújabb. Az a kérdésem, hogy hogyan kell beállítani a hálózatot, ha azt szeretném, hogy a saját gépem fájljait tallózni tudjam az Ubuntun belül?

Bridge-re van állítva, de csak a gép látszik a fájlok nem. A fura az, hogy routeren keresztül lanba van kötve egy másik gép (szintén xp) és annak a fájljait meg látja. :) Ki érti ezt?

Virtual Network Editorban kell valamit bűvészkedni? Előre is köszi a segítséget.

(#433) pete_21 válasza Kicsibika (#430) üzenetére


pete_21
addikt

Virtual PC 2007 miben jár előrébb, mint a VMware?

(#434) Tosee válasza pete_21 (#433) üzenetére


Tosee
őstag

Semmiben sem szerintem! Sőt a vmware talám előrébb is van! A virtual pc-re csak microsoft os telepíthető! A VMware-re viszont linux-ot is lehet telepíteni! Én ezért váltottam! 3D-s környezetet egyik sem támogat! (nem erre találták ki)

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#435) pete_21 válasza Tosee (#434) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ! Még az lenne a kérdésem, hogy VirtualPC-ben a hangkártyát is emulálja, és nincs 5.1-es hang, csak stereo. Tudom, hogy nem ez a lényeg, de kiváncsi vagyok, hogy a VMware kezeli-e. Illetve ha a Virtualbox-ot is behozzuk a képbe, akkor melyik a jobb választás? Virtualbox sem kezel 3D-t?
/nem használok Linuxot, Win7-et próbálgatok virtuális gépen/

(#436) Tosee válasza pete_21 (#435) üzenetére


Tosee
őstag

vmware-ben is alapbeállításokon emulálja a hangkártyát, de lehetőség van választani pl az alaplapra integráltat! Bár azt nem tudom, hogy 5.1-en szól-e mert nem próbáltam!Virtualbox-ról nem tudok mit mondani nem használtam...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#437) pete_21 válasza Tosee (#436) üzenetére


pete_21
addikt

Ha nekem PCI hangkártyám van, lehet azt is használni?

(#438) Tosee válasza pete_21 (#437) üzenetére


Tosee
őstag

nem garantálom, de szerintem lesz lehetőség azt is kiválasztani, ha felismeri!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#439) pete_21 válasza Tosee (#438) üzenetére


pete_21
addikt

Értem, köszi :)
Majd valamikor kipróbálom, de addig lehet, hogy jön valaki, aki biztosra meg tudja mondani... :)

(#440) Ser


Ser
tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, az említett programban a virtuális hálózat kiépítésére. VMware Workstation 6.5-ösön próbálkozok, lehet hogy már több kárt tettem, mint akartam.. :) Feltelepítettem egy windwos xp-t és egy win2003 szervert. Legalább a kettő guest gép között szeretnék egy virtuális hálózatot, de ha még a gazdagéppel (linux) is megtudnám oldani az még jobb lenne, ezért örömmel fogadok minél több segítséget és tanácsot!

A virtual network editorban szinte már mindent összekuszáltam, úgyhogy onnan az összes vmnet-et töröltem inkább. Igazából azokat nem tudom, hogy melyik vmnet-et hogy állítsam be, host-only, bridge, nat, stb..?

Szóval várok minden segítséget, köszi előre is..

(#441) Tosee válasza Ser (#440) üzenetére


Tosee
őstag

Én a hálózatot nat-ra állítottam, így nem kellett mást beállítanom az internet már működött is! A beállításokon lényegében nem változtattam (network editorba)! Router dhcp-n osztja az ip-t a gazda gépnek (xp), majd a vmware megint csak dhcp-n (sajátján) osztja az ip-ket a guest rendszereknek! Így működik a hálózat, és az internet is a guest os-eken is!
guest-en van nálam:
- XP sp3 csak teszt-re használom. lefutattam a hálózat beállítása varázslót, és engedélyeztem a fájl és nyomtató megosztást! Megosztottam egy mappát, beállítottam a tűzfalat, és utána működött a hálózat!
- Volt win2003 szerver is, de ezt nem tudom, hogy hogyan állítottam be mert már nem emlékszem rá, és nincs is most lemezem, hogy feltelepítsem (de ha jól dereng akkor ennél nincs varázsló, mindent manuálisan kellett beállítani)!
- Ubuntu linux (8.10) volt még amit próbáltam, ennél nem kellett semmit állítanom, automatikusan látta a hálózatot (ha jól emlékszem)!

ui: ha annyira elnyomkodtad a beállításokat, hogy sehogy sem jó, akkor lehet jobban járnál ha újratelepítenéd a vmware-t és utána újra megpróbálnád bekonfigolni!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#442) Ser válasza Tosee (#441) üzenetére


Ser
tag

igazad van, lehet újra kéne telepítenem.. de jobban esne, ha enélkül sikerülne.. kellemetlen, hogy ha csak úgy sikerül, hogy reinstall.. :S :)

(#443) donsergiooo


donsergiooo
senior tag

VMWARE WSTON! 6.5 verzsönt használom! Super UBUNTU, openSUSEE 11, Win2008SERVER, +XP -t ...ez mellé szeretnék feltenni egy MAC OS X leopárdot! ideneb verzsön 1.3 és 1.4-et is néztem felmegy, de csak a CPU sima p4 és AMD cpu átállításra, de az első boot-nál folyamatosan restartol! Most ment fel a kalyway változat is, de ott is ugyanaz! ..pedig nem kellene sok ...valakinek van valami ötlete?

ui: ja most szedem le torrenten valami kész os image-t vmware-ra! ...ha az müxik szólok!

[ Szerkesztve ]

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#444) donsergiooo


donsergiooo
senior tag

müxik!

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#445) n0se válasza Ser (#442) üzenetére


n0se
tag

szia

igen egyszeru:

bridge: kirakod a fizikai gep altal hasznalt lanra

host-only: csak a hosztrol elerheto egy virtualis lanba rakod (ha mindket gep ebben van, latjak egymast)

nat: a virtualis gep a fizikai gepen futo vmware-tol kap dhcp-n ip-t es a vmware natolja a virtualis gep fele, azt a lan-t amin a fizikai vas van.

ennyibol meg kellene tudnod oldani, ha elakadsz irj.

üdv.

n0se

(#446) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Megjelent a Vmware Workstation 6.5.2. build 156735

Bővebb infó itt: [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#447) donsergiooo válasza kraftxld (#446) üzenetére


donsergiooo
senior tag

...egyenlőre nem frissítek rá, megy ami kell... :D

thx kraftxld!

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#448) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.
A következő a problémám: 5.5-ös a vmware és sikeresen feltettem egy XP SP2 32bit-et de nincs net mivel a hálókártyát telepíteni kellene csak nincs hozzá driver, az alaplap és az XP lemezén se talált hozzá. Hogyan tudom én ezt megoldani? :F
Gépem az adatlapomon.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#449) kraftxld válasza Pubszon (#448) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Rakd fel a vmware toolst.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#450) Pubszon válasza kraftxld (#449) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezt megcsináltam, de a probléma még most is fent áll...
Milyen drivert tegyek fel hozzá? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  VMware
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.