Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bandit21


Bandit21
addikt

Sziasztok remélen nincs gáz de azért szeretnék 1 pár véleményt hallani. Farr Cry oztam vagy 1 órát, majd reinstall a FSB visszaállítása végett, utána Win bejön föllépek ICQ-ra h megnézzem ki van ott, senki, kilépek és lefagy. Vagyis tetű lassan lép ki. Eztán megnézem a speedfan-t hát vmi miatt 58 fokos a CPU ic7 ide vagy oda vmi dolgozik... hoppá rendszermonitor, a vsmon.exe bizony 50-60%on megy. Bezárni nem akarom, de a googliban rákeresnék h mi a túró ez. Hát a net be van halva... gyors reset után ugyanez a helyzet, a explorer indítása helyett szigorú üzenet. ''az ablak épp bezárás alatt van'' v vmi ilyen... nofene? Hirtelen a tálcán jobboldalon alul egyesével elkezdenek eltűnni a kis állapot ikonok v mifenék, szóval ati ikon NAV ikon SpeedFan vmi miatt záródnak??? A zonealarm is, majd magától restart? Míg ezt írom fut egy gyors Synm corp scan, meg utána majd egy Ad aware is fog. A napokban pucoltam le Cleanmy sys reg-el a gépet. De adaware szinte minden nap van. Fölléptem google-ra rákerestem erre a vsmon.exe-re ezt találtam többek között: [L]http://x3.hu/freeweb/frameset.x3?user=/thewarenavigator&page=/Zonealarm.html[/L] ilyen álmos fejjel nem igazán tudom kivenni h akkor most pont nálam van gáz, meg h ez a mutex.exe amiről írnak ez a trójai vagy mi a frász van eleve? Vki okos segítene? Megköszönném! Még egy félórát fönnvagyok resetelek 1-2-t aztán majd reggel is megnézem ki mit írt Köszi
Üdv Bandit21

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#2) Bandit21


Bandit21
addikt

Jóreggelt mindenkinek, látom vagy 10-en már belenéztek a topicba, ha lehet minden második ember írjon is vmit jó? Köszi!

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#3) Bandit21


Bandit21
addikt

Mivel senki nem válaszolt, zárható vagy törölhető vagy bármi! :(((

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#4) [w] válasza Bandit21 (#1) üzenetére


[w]
őstag

vsmon a ZoneAlarm rendszerfolyamata, ez tuti, ne piszkáld :)
a mutex pedig vmi win-féle forrásmegosztó több objektum számára, sztem ezt sem érdemes birizgálni.
most nagyhirtelen ennyire jutottam.
rendszervisszaállítást próbáltál már? hátha szétcsúszott 1-2 rendszerfile...

cmdr PETER W. VOLKOV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.