Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) shteer


shteer
titán

elég látványos és hasznos változtatások jelentek meg az új 0.9.2 verzióban - még nem is tölthető le az összes forrásból - pl Germany FTP :)

először kicsit furcsa volt az új design de végre beletették azt amit hiányoltam. fullképernyős kezelőfelület és a mindig (felül) látható módból fullképernyőre váltás

azonban a fullképernyős kezelőfelület állandóan előbukkan, még ha az egeret nem is mozdítom. remélem orvosolják - egyre jobb lesz ez a cucc :C

..szerintem jónak tűnik

(#102) G4bi89 válasza shteer (#101) üzenetére


G4bi89
senior tag

Jaja nálam is megától elöjőn és kb ugyanezt akartam elmondani.Eleinte fura volt,hogy más ,de 1nap és olyan mintha 1000éve használnám.
Ma láttam meg egy olyan funkciót pl. benne,hogy videót is tud felvenni a desktopról :) eddig ez nem volt tudtommal :) - Eddig ezt más programmal végeztem ezekszerint azt kidobhatom mert a VLC már ezt is tudja :D

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#103) G4bi89


G4bi89
senior tag

Hát találtam egy újabb bugot :(
Srt feliratoknál néha kimarad 1-1sor és nem tudom miért.Eddig nem sikerült rájönnöm ,hogy mikor hadja ki a sorokat.Mindig csak ugyanazokat szóval biztos nem tetszik neki azokban valami,de nem tudom mi.Mindenesetre másik lejátszóval tökéletes meg a régebbi VLC-vel is.Remélem kezdenek vele valamit.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#104) shteer válasza G4bi89 (#103) üzenetére


shteer
titán

van itt több is... :) ha pause-t nyomok, leteszem asztalra majd visszahozom aktív ablaknak és space-t nyomok akkor nem folytatja a lejátszást, hanem csökkenti a lejátszás sebességét

remélem mielőbb jön egy javított verzió :( rakom vissza a 8i-t

szerk: a lejátszás sebességének csökkentése az "első" nyomógomb a felületen.. de eddig simán folytatta.. :((( előbb a képre kell kattintani és úgy space - ezzel semmi értelme a gyorbill-eknek :((

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#105) G4bi89 válasza shteer (#104) üzenetére


G4bi89
senior tag

Most nézem linxura már kint van a 0.9.3-as verzió windowra később várható.Elvileg javítják benne a bugokat....

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#106) G4bi89 válasza G4bi89 (#105) üzenetére


G4bi89
senior tag

Megjelent a windows verzió is igaz pár nappal később mert linxra,mac verzió pár napja már kint van.Fel is raktam hát az srt felirat sor kihagyás továbbra is fent ál :(
Viszont full képernyőn most már nem ugrik elő alulról magától a panel.Legalábbis nekem nem teszi most már

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#107) shteer válasza G4bi89 (#106) üzenetére


shteer
titán

már töltöm is és kipróbálom :R

..szerintem jónak tűnik

(#108) G4bi89 válasza G4bi89 (#106) üzenetére


G4bi89
senior tag

Még egy hibát találtam néha ha teljes képernyőről visszaakarom hozni ablak nézetbe akkor eltűnik a film és csak a kezelő felület marad :D elég idegesítő :(((
Szóval most visszaraktam a jó "öreg" 0.8.6 verziót avval semmi bajom nem volt.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#109) shteer válasza G4bi89 (#108) üzenetére


shteer
titán

0.9.4 :C

próbáld ki, nekem bejövős, az áltatad említett hiba nálam is előfordult, ezt még nem volt idő tesztelgetni

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#110) Vandit.


Vandit.
addikt

Hol tudom állítani a felirat időzítését?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#111) cma8


cma8
csendes tag

Sziasztok!

Kezdő VLC felhasználó vagyok, most ismerkedem az alkalmazással. Alapjában elégedett vagyok a programmal, de a következő beállítási lehetőséget sehol nem találom:

Hogyan lehet a felirat pozícióját megváltoztatni?

Tehát azt szeretném, hogy a nem 4:3 arányú filmeknél a felirat az alsó fekete sávon jelenjen meg, ne a filmen.

Köszi

(#112) HarryPotter


HarryPotter
őstag

Arra vagyok kíváncsi, hogy a VLC lejátszik-e HD minőségű anyagot? Merthogy van nekem egy hd minőségű filmem, amit szépen le is játszik, de szerintem nem HD-ben (azaz nem 1680x1050-ben, holott ez a monitorom felbontása). Help pls!!

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#113) sysrq válasza cma8 (#111) üzenetére


sysrq
őstag

Erre én sem találtam megoldást, és aki tudja az is jól magában tartja.
Marad a jó öreg BsPlayer, felváltva a VLC-vel.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#114) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Ezzel a progival tudok netről tölteni link alapján? Pl.: [link]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#115) Myers


Myers
senior tag

Ez mitől lehet?

Ha mkv-t játszok le nem lehet normálisan beletekerni a filmekbe (az első 10-20-50%-al nincs gond, filmje válogatja), mert megakad a kép és a hang is. Persze alul a számláló megy. :(((

Ja és a legszebb az egészben, hogy 2 napja még minden jó volt.

DVD-vel, avival nincs ilyen gond.

:F

http://www.muszaj.hu/

(#116) Myers válasza Myers (#115) üzenetére


Myers
senior tag

Úgy néz ki, a 0.9.6-os verzió megoldotta a problémát.

http://www.muszaj.hu/

(#117) Geli


Geli
senior tag

nekem a 9-es verziok óta 50-60%-ra terheli le a procimat:SS már a 98as van és az is szar...
másnak nem?
ez volt a kedvenc lejátszóm évek óta :(

(#118) baandii


baandii
senior tag

Légyszi segítsetek!!!

0.9.8a verziót használok...egyetlen egy kérdésem lenne...hogy tudok arial félkövér betűtipust beállítani hogy azzal játsza le a filmeket...

A segítőknek és válaszolóknak előre is nagy köszönet!!

(#119) bbazsy


bbazsy
őstag

mikulás ikon :R :D

..

(#120) Neoka


Neoka
aktív tag

törölve - bocsi

[ Szerkesztve ]

(#121) zed01


zed01
őstag

Szasztzok!

Nekem az a problémám, hogha egy több számból álló zenát indítok és beállítom az equalizert, az első számnál még működik, de a többbinél elfelelejti a beállítást. Hogy tudnám rőávenni a VLC-t hogy az összes számot azonos equalizeren vigye?

A választ előre is köszönöm.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#122) shteer válasza cma8 (#111) üzenetére


shteer
titán

beállítások, osd-felirat. ott be lehet

..szerintem jónak tűnik

(#123) shteer válasza Vandit. (#110) üzenetére


shteer
titán

h és g billentyűkkel tudod csúsztatni

..szerintem jónak tűnik

(#124) shteer válasza Geli (#117) üzenetére


shteer
titán

nekem nem :N 0.9.4 óta tökéleles nálam

..szerintem jónak tűnik

(#125) marcias


marcias
őstag

Meg tudja valaki mondani, hogy amikor Pause-t nyomok film közben, miért kb 1mp-cel később állítja meg? Szerintem ez elég zavaró néha, amikor valamit meg akarok nézni (egy konkrét képkockát).

Steam: marcias88

(#126) SystemRoot


SystemRoot
őstag

szar az új verzió, súlyos hiba van benne, ha shift jobbrával egymás után hirtelen tekergetek, lefagy a progi. régen ezt simán birta mi a fene ütött belé?

esetleg valaki meg tudja mondani melyi a tuti verzió amit használni érdemes?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#127) G4bi89 válasza SystemRoot (#126) üzenetére


G4bi89
senior tag

A 0.8.6i nekem tökéletesen megy ha jól tudom ez az utolsó verzió a "nagy újítás" előtt.
Igaz ez még a régi kinézet meg régi VLC de jól is működik :) :)
Már gondoltam rá,hogy felrakom a legfrissebbet mert hátha javítottak valamit ugyanis nekem a 0.9.0 (első szar VLC ? ) igen rossz tapasztalataim voltak gondoltam várok vele, de ezek szerint azóta is vannak vele bajok rendesen.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#128) Myers


Myers
senior tag

Hi!
Mit tudtok arról, hogy a VLC tud-e olyat, hogy videólejátszáshoz a grafkártya gpu-ját használja.

http://www.muszaj.hu/

(#129) rii


rii
nagyúr

1.
használt már valaki VLC hez RAR-loader-t?
OSX alatt nem akar működni.

2.
a playlistben hol lehet megnézni, hogy a le-nem játzsott film előtt lévő sárga háromszög mit akar jelenteni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#130) shteer válasza G4bi89 (#127) üzenetére


shteer
titán

a 0.9.3 óta nálam semmi gond, az első 2 verziójú 9-es helyére én is visszatoltam a 8-ast :)

..szerintem jónak tűnik

(#131) shteer válasza SystemRoot (#126) üzenetére


shteer
titán

:( se a desktopon, se a netbookon

..szerintem jónak tűnik

(#132) Penge_4 válasza marcias (#125) üzenetére


Penge_4
veterán

Ez egy régóta meglévő általános probléma. Senki nem tudja miért, a fejlesztők sem. Állítólag ha a cache-sel szórakozol, akkor javul valamennyit.

(#133) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

Feltörték a vlc oldalát .

[link]

Vagy csak átalakítás alatt van ?

[ Szerkesztve ]

Uj nickem : Phvhun

(#134) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

Mostmár jó .

Akkor csak valami hiba lehetett

Uj nickem : Phvhun

(#135) Myers


Myers
senior tag

Hi!
Help!

Valamit elállítottam. Teljes képernyős módnál, ha alul középre vittem a kurzort, akkor megjelent a kis kezelőfelület, és a gördítősáv. Na most ez már nincs így. Nem jelenik meg. :W

Hogy lehet visszaállítani?

http://www.muszaj.hu/

(#136) szasza_1


szasza_1
senior tag

Helló mindenkinek!
VLC-vel szeretnék egy másik gépről érkező steamet tovább streamelni, de nem sikerült úgy tovább streamelni az anyagot, hogy ne kelljen újratömöríteni. Hang volt, de kép nem.
Hogy lehetne úgy beállítani, hogy újratömörítés nélkül tovább streamelje az anyagot? Illetve még olyan gondom volt, hogy a http-n keresztül streamet több perc alatt nyitja meg.
Előre is köszi a válaszokat!

(#137) szasza_1 válasza szasza_1 (#136) üzenetére


szasza_1
senior tag

Addig eljutottam, hogy a kép is közvetítésre kerül, de valamiért azt hiszi a Windows Media Player, hogy wma került közvetítésre. Hogy lehetne valahogy a VLC-t rábírni arra, hogy azt mondja, hogy wmv került közvetítésre?

(#138) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Egy kis segítség kellene.
VLC 0.99-ben Win7 alatt, hogyha átméretezem a videó ablakát nagyobbra, akkor elkezdenek a szélek (videó és felirat egyaránt) kockásodni (vagy hogy mis mondjam) nem lehet valahol beállítani, hogy magától simítsa el az éleket? Eddig nem volt probléma, csak az utóbbi időben kezdte ezt el.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#139) PowerBuldog válasza PowerBuldog (#138) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Megoldódott a probléma. A videókimenetet DirectX-re állítottam. Így arra az időre amíg megy a lejátszás az Aero felületet lekapcsolja automatikusan, de legalább szebb a kép.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#140) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Szerk.:
Visszaolvastam, megoldódott.

[ Szerkesztve ]

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#141) shteer válasza PowerBuldog (#139) üzenetére


shteer
titán

na igen - jöhet az 1.0 verzió ami orvosolja a problémát, mert ez így sux :U

..szerintem jónak tűnik

(#142) donsergiooo válasza shteer (#141) üzenetére


donsergiooo
senior tag

VLC 1.0 RC2

[ Szerkesztve ]

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#143) Orb1337


Orb1337
tag

Üdv
Adott két gép helyi hálón routeren összekötve, vlcvel szeretnék streamet indítani, de a másik gépen nem indul a lejátszás
-webfelületet elérem a másik gépről
-tűzfal mindkét gépen off
-udp és http portokat próbáltam
Tudtok adni valamilyen ötletet? Talán routeren portforward, de sztem helyi hálón nemkell?

(#144) Orb1337 válasza Orb1337 (#143) üzenetére


Orb1337
tag

ha az adógépen indítom a streamet és nyitok egy új vlc-t, udphez kapcsolódva működik

(#145) pethYeti


pethYeti
addikt

Win 7 alatt nekem olyan problémám van hogyha teljes képernyőn az alsó menüre rákattintok akkor előjön a tálca:S Erre van valami megoldás?

(#146) pethYeti


pethYeti
addikt

Jut eszembe még az a problámám h., win 7 alatt akad a hd film de csak is vlc alatt:S Ezzel mit tudok kezdeni?

(#147) Orb1337 válasza Orb1337 (#144) üzenetére


Orb1337
tag

Na probléma megoldva, a vevőgépen ha nem vlc-vel nézem hanem mondjuk wm playerrel akkor működik mms porton

(#148) frankie!


frankie!
őstag

Szerintetek melyik a legjobb deinterlace mód? Elméletileg melyiknek kell annak lennie?

(#149) student


student
őstag

frisittem 9.9ről 1.0-ra erre elkezdett akadni az összes hd videom wtf?

(#150) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok.

Ha valaki jártas a VLC beállításokban akkor érdeklődnék pár dologról.

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat ! :)

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.