Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) woodpaul


woodpaul
őstag

Kedves Fórumtársak!

Lehetséges-e valamilyen programmal a más személy által képekre helyezett vízjel eltávolítása?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Androidő

(#2) pozitiv


pozitiv
csendes tag

írok egy mindjárt zárandó topic-ba

nem félreérteni, kiskubai vagyok, csak bannoltak:(

(#3) woodpaul válasza pozitiv (#2) üzenetére


woodpaul
őstag

Miért, ez annyira ütközik a fórumszabályzattal? Ez esetben sorry, de azért megvárom a moderátori megerősítést...

Androidő

(#4) Shalala válasza woodpaul (#3) üzenetére


Shalala
senior tag

Inkabb csak a hozzaszolas szamat akarta novelni :((

Digitalis vagy rendes fotorol akarsz amugy vizjelet eltavolitani

(#5) woodpaul válasza Shalala (#4) üzenetére


woodpaul
őstag

Köszi! :) Természetesen digitálisról, ezért van a ''Digitális fényképezés'' rovatban!

[Szerkesztve]

Androidő

(#6) Rover623 válasza woodpaul (#3) üzenetére


Rover623
félisten

A vízjel (akár digitális, akár hagyományos, akár fotóról, akár zenei anyagról van szó) azért került bele, mert a készítő/szerző/tulajdonos bizonyos jogokat szeretne támasztani az adott holmival kapcsolatban...
Ezek eltávolítására nem igazán tudok tisztességes indokot felhozni...
Egyet értek a 2. hozzászólóval...;]

primus inter pares

(#7) Shalala válasza woodpaul (#5) üzenetére


Shalala
senior tag

Bocs nem vettem eszre.

Photo Watermark, PhotoMark programokkal esetleg megprobalhatod. Vizjelezesre vannak, de torolni is lehet veluk, persze nem biztos hogy azt is leszedik ami neked kell.
Fizetos progik.

(#8) woodpaul válasza Rover623 (#6) üzenetére


woodpaul
őstag

Esetemben a ''szerző'' visszaélt a jogaival, ugyanis az előzetesnél magasabb árat kért egy ismerősöm lányától és annak osztályától (ballagási fotókról van szó).

De amúgy természetesen igazad van, mint az esetek döntő többségében. :P
Nem akarom, hogy egy határozottan illegális dologgal párosuljon a nevem, ezért ha erre jár egy moderátor, kérem zárja a topicot.

Szerk:
Shala: Köszönöm, lehet, megpróbálom, de ez túl egyszerű lenne. Biztos megvan a maga védelme (vajmi keveset tudok a vízjelekről :()...


[Szerkesztve]

Androidő

(#9) én->kiskubai válasza Shalala (#4) üzenetére


én->kiskubai
csendes tag

nekem pls ne te dumálj. a kiskubai rangom az fanatikus tag volt, de alaptalan vád miatt bannoltak. szerinted ha ezt írom---> ****<---akkor ez bash-t jelent? mert ezért bannoltak:(((

nem félreérteni, pozitiv vagyok, meg kiskubai, csak 2szer bannoltak:(

(#10) nagydee válasza woodpaul (#8) üzenetére


nagydee
tag

vízjel alatt azt érted, hogy van egy képed, és azon pl átlósan rajta van egy felirat, ami mondjuk úgy néz ki, mintha halványan ráírtak volna, azaz még látszik alatta a kép, de felismerhető a felirat is?

[Szerkesztve]

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.