Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5046) oliba válasza helkis (#5034) üzenetére


oliba
őstag

Micsoda segítőkész emberek vagytok Nyugdíjas-al :R
Egyenlőre még csak érdeklődés szinten vagyok a vízhez. Nem szánok rá milliókat, de egyenlőre csak egy radiátort+pumpa+cpublokk, meg ami ezeket összeköti meg leszorítja, stb...
Később persze jöhet a chipset/vga/mosfet, meg mittudoménmicsoda, mivel ha már egyszer víz van benn, akkor legyen mindenhol víz, így gondolom elsőként egy bika radiátort kellene szereznem, egy erős és halk pumpával.

Igazából nagyon kezdő vagyok vízhűtés terén, mert ugye örök félelmem van a víztől, mert kilotyipolom meg hasonló, aztán lőttek pár alaktrésznek és anynira ügyesnek sem érzem magam, hogy össze bírjak vágni egyet, bár lehet nem bonyolult.

Igazából nem erre a procira szerettem volna tenni a blokkot, hanem lehet vettem volna egy E4500-at M0-sat, ha tehetem és akkor adtam volna rendesen neki. Lehet ehhez lesz, de ha drága lenne a vizecske, akkor maradok a 3800+@2500mhz-nél, aztán már csak 8800GT bele.
Nem tudom, hogy mennyire tud fűtneni egy quad, mert még nem volt és biztos, hogy nem is lesz ebből a szériából, mert a fogyasztás miatt muter kinyírna :D
Akkor kellene egy jó blokk+radi+pumpa. Árat nem írok, mert foggalmam sincs, hogy mennyiből lenne meg, így ajánljatok ti egyet. 70-nél remélem nem több, úgy komplett bilincsekkel, vízzel meg csövekkel együtt. Bár azt sem tudom, hogy milyen vízzel megy az a víz, de gondolom nem csapvíz :D

Valószínű, hogy polír is lenne rajta, így ha amiatt nem ajánlatok egy adott terméket, mert gáz az alja, akkor az nem lenne gond.

Köszönöm a türelmet :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.