Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48904) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok!

Múlt hét szerdán írtam a topicba, hogy a Zalmi Reserator XT-m elég ramaty állapotban van... Nos, tegnap előtt végeztem a nagy takarítással, a rászánt két napból lett több mint négy nap nagy takarítás! :D Az a gáz a cuccal, hogy bekapcsolásnál elkezd csipogni az XT, mintha nem érzékelne pumpát. Igaz először pumpa nélkül raktam össze a gépet, de visszaraktam, mert azt hittem hogy hiányolja a pumpát, azért csipog. De nem! Átnéztem az összes csatlakozót, az összes csövet és mindent az XT-ben, de semmi rendellenes dolgot nem találtam! Van valakinek ötlete, hogy miért csipoghat ez a sz*r? Most úgy használom a gépet, hogy nem megy az XT, csak a DDC pumpa semmi hűtéssel, de csak 20 percre merem bekapcsolni a gépet!

A másik dolog: Mióta beletettem az XT pumpáját is, az óta újra csinálja a h*lyeségét a cucc. Bekapcs gép, és leszívja a plexi tartályból a víz felét. Plusz még rohadtul levegős is a rendszer, mert ahol az XT-ből kinyomja a vizet, ott levegőt is nyom ki, és emiatt nagyon recseg... Nem akarom elhinni, hogy a rendszerben ennyi levegő van! :W Lehet valamelyik csatinál levegőt szív? :F

Szerk.: Jah és képeket meg majd rakok fel, hogy nézett ki a cucc takarítás előtt! Eszméletlen ronda volt, főleg a tartály és a proci blokk! :D

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.