Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40801) madaraszf válasza Fail3D! (#40799) üzenetére


madaraszf
aktív tag

Nekem is a Tody féle van. Hosszra és minőségre is tökéletes!!!

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#40802) #16939776


#16939776
törölt tag

Üdv!

szeretnék tanácsot kérni:

le szeretném cserélni a mostani hőleadót és ők ketten lennének a befutók:

Mo-ra 3 4x180 LT

Phobya Nova 1080 és 180mm-es keret

körülbelül ugyan annyira jön ki, melyiket érdemes???

(#40803) Cybertrone válasza #16939776 (#40802) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szerintem ha egy árban van akkor mora! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40804) Whit3Rav3n válasza #16939776 (#40802) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

A mora 3 jobb.

(#40805) TaaT válasza #16939776 (#40802) üzenetére


TaaT
veterán

én is beállok a sorba Mo-ra :K

de honnan lehet 20alatt mo-ra 3-at szerválni? mert akkor nekem is kéne egy :DDD

Give them hell Ukraine!

(#40806) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Sziasztok!
Itt még nem jártam:)
Kérdésem a következő!:
Van a CORSAIR COOLING HYDRO SERIES H60 CPU COOLER
ezzel van valakinek tapasztalata? Hyper TX3 helyett i5-2500k-ra megéri beruházni? (Nem mintha drága lenne):) Csak azt néztem hogy oké hogy vízhűtés, de a ventire 30dBA-t írnak, ami nem kifejezetten lehet csendes?!

köszi!

(#40807) Cybertrone válasza TaaT (#40805) üzenetére


Cybertrone
veterán

NIncs 20k alatt az sem amit ő linkelt... kb a nova a kerettel egy árban van vele kint belinkelte! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40808) TaaT válasza Goldmen75 (#40806) üzenetére


TaaT
veterán

van saját topikja is :) [link]

Cybertrone: jah igen kint egy kicsit olcsóbb a mora :B

Duracellm...: megdumáltuk :DDD

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#40809) #16939776 válasza Cybertrone (#40803) üzenetére


#16939776
törölt tag

(#40803) Cybertrone 1:0

(#40804) Whit3Rav3n 2:0

(#40805) TaaT 3:0
ha egyszer eladó lesz, akkor 19990-ért fogom odaadni csak neked ;]

KO :R

(#40810) Fail3D! válasza Razermazer (#40800) üzenetére


Fail3D!
addikt

koszonom, akkor utana nzek csak az a baj bevan epitve a radi szetszedni csak uyg tudom ha az egesz vizhutest lekapom... ha megrednelem max kov hen fel tudom megkapni szoval, esz az ideg:) na mind1 ha nemtudok szerezni hetfoig mashonnan ilyen ar korul akkor rendelek tole. meg1xer koszi.

(#40811) evola válasza FireFox1996 (#40780) üzenetére


evola
senior tag

Aida szerint pedig így van..34fok most a procim, 40-et nem éri el terhelve.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#40812) FireFox1996 válasza evola (#40811) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

probald meg OCCT-t futtatni 1oran keresztul, kivancsi vagyok, hogy igy is ennyin marad-e. ha igen, le a kalappal (de igy is ;) ) !

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#40813) evola válasza TaaT (#40805) üzenetére


evola
senior tag

Mo-Ra 3 20 alatt, nem hiszem hogy mostanában kapni fogsz :))

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#40814) TaaT válasza evola (#40813) üzenetére


TaaT
veterán

"ha egyszer eladó lesz, akkor 19990-ért fogom odaadni csak neked"

:P :P :P

Give them hell Ukraine!

(#40815) Góliát


Góliát
senior tag

Szeretném megkérdezni, hogy ez mennyivel lehet jobb mint a single változat. Egyáltalán megéri-e?
:R

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#40816) TESCO-Zsömle válasza Góliát (#40815) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem ezekkel a tetőkkel az a bajom, hogy mindbe van legalább 2 90°-os kanyar...

Ha meg már két szivattyú, akkor inkább két külön vízkör.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40817) TaaT válasza Góliát (#40815) üzenetére


TaaT
veterán

DigitXT használ dupla D5-öt, ő tud majd gyakorlati tapasztalatokat is mondani velük kapcsolatban :)

Give them hell Ukraine!

(#40818) Góliát


Góliát
senior tag

:R :R Köszönöm. Gondolom két megegyező pumpa kell bele. :)

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#40819) TESCO-Zsömle válasza Góliát (#40818) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mást nem is nagyon tudsz bele rögzíteni, csak D5-öt... Egyébként nem kötelező két egyformát használni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40820) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

na, sikerült a tartály javítása, és most folyik a tesztelés :))

első shot: alap órajelen (3ghz) 10perc prime 21fokos szobában

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#40821) Fail3D!


Fail3D!
addikt

ha esetleg valaki pesti es szivesen eladna nekem egy 3 pines hosszabitot vetihez es vasarnap megvehetem akkor pls dojon ram az a segito ember 1 privit.

(#40822) Cybertrone válasza Fail3D! (#40821) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tody-t felhívod és ad el neked kismilliót! :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40823) Fail3D! válasza Cybertrone (#40822) üzenetére


Fail3D!
addikt

csak nem pesti:D es holnap 24 ek vasarnap haza jovok es megakarom csinalni vegre a gepem:) megvettem az uj ventiket es ereztem hogy valami nem lesz kerek a tortenetben:D

(#40824) Cybertrone válasza Fail3D! (#40823) üzenetére


Cybertrone
veterán

De szerintem pesti...! De amúgy a legtöbb infós boltban megkapható amire vágysz! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40825) evola válasza FireFox1996 (#40812) üzenetére


evola
senior tag

Természetesen kipróbálom, engem is érdekel.
Egyébként kb 30 percet toltam a Need For Speed Shiftet 38 fokig ment fel a hőfok.

[Erre gondolsz különben] ?

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#40826) jones965 válasza Cybertrone (#40824) üzenetére


jones965
Modder

Az említett úri barátom Tab-on lakik.

(#40827) Cybertrone válasza jones965 (#40826) üzenetére


Cybertrone
veterán

LOL... aszidtem csak poén a neve mellet :D Ez esetben elnézést, nem pesti! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40828) Fail3D! válasza Cybertrone (#40824) üzenetére


Fail3D!
addikt

vasarnap 1 sincs nyitva...:)

(#40829) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

nincs ötlete valakinek hogy melyik program tud nekem riasztást küldeni vagy adott esetben automatikusan leállítani a gépet ha megszűnne a pumpa működni? Most rákötöttem a pumpa fordulatszám visszajelzőét a proci venti csatijára és szépen mutatja is a fordulatszámát.... bár elég érdekes értéket jelez vissza (2538rpm), de mind1 nem az a fontos hanem hogy látszik hogy megy a pumpa.... de ha esetleg leállna akkor jó lenne ha valami szoftveresen elkezdene beavatkozni.... biosban kerestem de nem találtam semmi ilyen opciót..... :(

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#40830) TESCO-Zsömle válasza Gaabbaa (#40829) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem olyan érdekes az.

A DDC Plus 4500-at pörög. Onnan a bődületes ereje.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40831) Cybertrone válasza Gaabbaa (#40829) üzenetére


Cybertrone
veterán

Coretempben bekapcsolod az overheat protectiont, és megadod hogy 70 foknál állítsa le a gépet... nem viccel a progi fogja és lelövi a gépet ha a megadott hőfokhoz ér a proci :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40832) Gaabbaa válasza Cybertrone (#40831) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

Istenkirály!!! erre van szükségem! :R :R :R egyszer már sajna elszállt egy régi konfigom azért mert leállt a pumpa és én meg nem vettem észre... de így akkor tökéletes lesz a biztonság! 1000 hála és köszönet! :K :K :K :K

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#40833) Cybertrone válasza Gaabbaa (#40832) üzenetére


Cybertrone
veterán

Orulok hogy segithettem...:R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40834) madaraszf


madaraszf
aktív tag

Végre nálam a kicsike :C . Holnap megy a helyére. Ha időm engedi és megérkezik a csövem is, akkor holnap összerakom a rendszert FIX-RE!!!

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#40835) madaraszf


madaraszf
aktív tag

Ja és van pár csatim ha valakit érdekel!

[ Szerkesztve ]

madaraszf felhasználónak 58 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#40836) DigitXT válasza TaaT (#40817) üzenetére


DigitXT
félisten

Majd ha haza értem, talán holnap este, nagyon szívesen. Amúgy nem, nem éri meg.:N Szerintem. De azért szép cucc.:DDD

(#40837) FireFox1996 válasza evola (#40825) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

igen ő az :)
cpu, gpu, tápot lehet tesztelni vele.

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#40838) fsb1000 válasza DigitXT (#40836) üzenetére


fsb1000
nagyúr

DigitXT:
A ventivezérőldnek mi a pontos tipusa?
Már régóta kerestem olyan vezérlőt ahol cél-hőfokot lehet beállítani. És lehetőleg PWM-es.
(az érzékelő csak vizes, vagy van olyan változata is, amely mondjuk VGA-ra tehető?)

(#40839) Fail3D!


Fail3D!
addikt

udv, na meglesz oldva holnapra lesz hosszabitom...:) masik kerdes a beepitett radimnak most nezem hogy kb 2x 70 cm csove van... mert fentrol jon lefele a csovezes ha ezt megforditom es kicserelem rovidebb kabelekre gondolom az elony lenne nem hatrany ugye? vagy jo ha a radinak ilyen hosszu kabelei vannak?, masik hogy bilincset hogy vegyem le?:) nem csavaros hanem valahogy ravan huzva es ott van:( 5let? es mivel gondolom ez a bilincs valszeg mar tobbet vissza nem helyezheto van 5let ra, honnan veggyek holnap ebbol is 2 db-t?:)

(#40840) jones965 válasza fsb1000 (#40838) üzenetére


jones965
Modder

Ez tudja a monitorozáson kívül a célhőfok vezérlést. Azt hiszem ilyen van neki is.

(#40841) fsb1000 válasza jones965 (#40840) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!

(#40842) intercooler válasza Cybertrone (#40831) üzenetére


intercooler
őstag

Én is köszönöm hasznát tudom majd venni :R

(#40843) DigitXT válasza fsb1000 (#40841) üzenetére


DigitXT
félisten

Majdnem, nekem az XT verzió van, már csak a nevem miatt is.:D
De amúgy funkcionalitásában ugyanaz, csak ez érintőgombos, távirányítós, stb. Viszont úgyis szoftverből könnyebb felprogramozni, szóval nem nyomogatom... (Különbenis bugos volt az elején az az érintős felülete, de aztán megjavult, kopp-kopp-kopp.) Tetszőleges inputhoz hozzá tudod rendelni tetszőleges kimenet vezérlését. Van egy PWM-es venti kimenete is. A szoftveres hőmérést még fejlesztik, de meglesz, tehát nem csak rádugott hőmérőről fog működni, hanem mondjuk használhatja közvetlenül a GPU hőfokát is erre a célra.:K A proggi neve Aquasuite 2012: gondolom ez arra is utal, hogy még nincs kész.:DDD (A vas többet tud, mint amit a szoftver kihasznál belöle jelenleg, de alakul majd.:R)

(#40844) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Fiúk ! Kellene a segítésetek !
Most hogy sikerült 12mm csővet vennem és a csatik is 10mm-es (belső méret). Ahogy nézem, a leggyengébb pontja a rendszernek a pumpa teteje lesz (DDC 1Plus T), ennek a ki-bevezető csőveknél csak 8mm :( Gondolom lecserélem a tetejét olyanra, aminek a belseje min. 10mm-es. Mit ajánlatok ? Drága tetőt nem szeretnék venni (max 5-7k jöhet)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#40845) TaaT válasza FireFox1996 (#40844) üzenetére


TaaT
veterán

3500ft-tól van már új tető DDC-re :)

Fail3D!: van hozzá spec fogó, de sima kombinált fogóval is meg lehet oldani... :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#40846) Fail3D!


Fail3D!
addikt

[link] az ebben szereplo bilincset hogy lehet szetszedni, ugy hogy ujra tudjam hasznalni? mert akkormegoldodna a bilincs problemam..., mar csak arra kell a valasz erdemes a radikrol leszedni a kb 2x70 cm csoveket es 2x20 ra cserelni vagy maradjon az eredeti rajta.

(#40847) FireFox1996 válasza TaaT (#40845) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

ok. De konkrétan ? ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#40848) Whit3Rav3n válasza FireFox1996 (#40844) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Az alap Laing tetőt amúgy is illik lecserélni mert sokkal hangosabb meg a teljesítmény sem olyan jó mint cseretetővel. Vegyél Zern tetőt, az az egyik leghalkabb tető és jó olcsó is.

(#40849) TaaT válasza FireFox1996 (#40847) üzenetére


TaaT
veterán

a legolcsóbb a ZERN műanyag (pcvizhutes.hu), a fémtetők 5000ft-tól indulnak de az EK műanyag is 5K... nekem fém Koolance van :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#40850) Cybertrone válasza FireFox1996 (#40844) üzenetére


Cybertrone
veterán

EK ddc xtop v2... 1/4-es menettel rendelkezik... olyan csatit teszel bele amit akarsz... persze jó még a zern is meg a többi! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.