Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40151) DigitXT válasza sinya85 (#40150) üzenetére


DigitXT
félisten

Miért, eddig nem volt kevés? 15 fok különbség nagyon sok: ott vmi nem kerek...

(#40152) Whit3Rav3n válasza ZetorGumi (#40149) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Az újakat már lehet 4 pin venticsatira is átlakítani, mondjuk én a molex helyett szoktam 4 pin tápcsatit mondani mert ugye a molex az egy márka ami csatlakozókat és elektromos alkatrészeket gyárt és nem egy bizonyos típusú csatlakozó neve.

(#40153) ZetorGumi válasza sinya85 (#40150) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Nem lehet, hogy légbuborék van a blokkban? vagy a radiban? Vagy, hogy véletlenül beleesett egy féltégla/kisgyerek/akármi a csőbe? :DDD

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#40154) sinya85 válasza ZetorGumi (#40153) üzenetére


sinya85
senior tag

víz alatt lett összerakva frankon kiforgatva a levegő, elméletileg zárt rendszer levegő nélkül.

ஜ۩۞۩ஜ

(#40155) ZetorGumi válasza sinya85 (#40154) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Radi mérete? Nem lehet, hogy kicsi?

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#40156) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Whit3Rav3n ; ZetorGumi: Igen, ez OEM cucc, s valószínűleg komplett rendszerekhez használják. A kérdés csak az, hogy biztosan át lehet-e alakítani, s ha igen, akkor hogy.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#40157) ZetorGumi válasza AssAssynn (#40156) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Biztos át lehet alakítani. Ha küldesz pontos típusszámot, keresek neked hozzá rajzot.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#40158) sinya85 válasza ZetorGumi (#40155) üzenetére


sinya85
senior tag

eddig is ugyan az a radi volt benne és 15 fok a különbség. Lövésem sincs mi lehet. majd visszarakom a régi pumpát, hogy mit csinál azzal. amugy két db slim 120x120as van és csak a prockot hűtöm egy x4 920 be

ஜ۩۞۩ஜ

(#40159) AssAssynn válasza ZetorGumi (#40157) üzenetére


AssAssynn
őstag

Rendes tőled, de nagyon pontos számot nem tudok, csak annyit, hogy DDC VC a neve.
Ezen az oldalon van valami információ róluk, meg alul a PDF-ben is.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#40160) ZetorGumi válasza AssAssynn (#40159) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Pedig az kéne hozzá, hogy kitudjam deriteni, hogy mi merre hány méter vele kapcsolatban.

Szerk.: SZVSZ PWM-es a cucc.

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#40161) Razermazer válasza sinya85 (#40158) üzenetére


Razermazer
őstag

Lehet hogy túl erős lett a pumpa a rendszerhez, és bubosítja a vizet? :F a radiban?
fogalmam sincsen, én is kipróbáltam, de nem építettem be ilyen tartaléknak vettem anno.
Tolta a vizet mint állat akkor is. Ha a 10wattosat veszed lehet hogy jobban jársz ehhez a kis rendszerhez passz. :Y

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#40162) gabipaci


gabipaci
addikt

Sziasztok!

Azt a zöld folyadékot, ami a halványkék vizemből lett az utóbbi egy évben, hogyan lehet a legjobban kiöblíteni a rendszerből?
Atomjaira kell szednem, vagy csak átmosni két-három lével?
Ahogy nézem nem trutyis, legalábbis nem látszik annak.

Válaszokat köszönöm előre is.

Szerk: Amúgy terhelés alatt a vizem majdnem felmegy 47 fokra, és egész napos üzem mellett is simán eléri a 41-et. Igaz, hogy a proci húzva van 4GHz-re, de akkor is, nem sok ez?
A rendszer a blogomban részletesen benne van.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#40163) ZetorGumi válasza gabipaci (#40162) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Élet lett a rendszeredben szerintem, erről olvastam régebben. Van rá talán valamilyen folyadék, amivel végig kell mosatnod a rendszert, és jó lesz.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#40164) Razermazer válasza gabipaci (#40162) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát tuti van rá valami most nem jut eszembe majd a kollégák mondják.
A másik hogy elvből nem használok semmilyen színezett lötyit, csak az alap halvány rózsaszíneset[link], a kollégák meg maguk által kikevertet, arányokat egy kereséssel megtalálod a topikban sec perc hülyeséget nem mondok. Lehet hogy te nem látod, de lehet hogy a blokkokban szépen lerakódott cpu-blokk, vga blokk, radiba is lehet.
Szóval hajrá szép meló lesz.
A hőfok sok mindentől függ az egyik legfontosabb a radiméret, tagban és vastagságban és a ventisebesség. Aztán ugye még lehet a pumpán gyorsítani egy bizonyos sebességig hasznot is hoz utána már mindegy. A 47 szerintem sok az i7 920 és az 5970 bár fűt rendesen, akkor sem kéne ennyinek lennie. A normális, és vízhűtésben kitűzött cél, hogy 30-35 között tartsuk a vízhőfokot, ez nálad már megdőlt. Nálam most per pill olvadáspont van a szobába, folyok lefelé a székről, tehát lehet vagy 28-29 fok lapostető áldása, a vizem 32-fokos idle 800-at forgó ventikkel. Ha megnyomom neki akkor 38-39 is lehet ebben a melegben, de 21-25-fokban 33-nál több sose szokott lenni terhelve(alapon 28 vagy ha kellemes 23-fok van akkor 24).
Szóval kell oda még radi vagy a ventikre kell adni kakaót(dobj be egy phobya nova 1080-t a rendszerbe kis lábakkal négy darab 180-as ventivel és hali.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#40165) gabipaci válasza Razermazer (#40164) üzenetére


gabipaci
addikt

Én sem használok színezőt, csak ioncserélt víz és fagyálló kombó. De a fagyi kék színű.
Kizárt, hogy vegyek egy olyan radit, a rendszernek a gépház oldalain belül kell lennie, mert különben gusztustalan - számomra.
Inkább egy huszárvágással kiveszem a 3x120 és 2x120-as radikat (ventik minimumon járnak, pumpa is) és felvezetem a padlástérbe egy valami 3000köbcentis kocsi hűtőjébe, és akkor kussban is lesz, meg a hatásfok is meglesz.
Csak azt nem tudom, hogy a pumpa mekkora vízoszlopot tud átforgatni.
De ezek után az sem érdekel, ha vennem kell egy közponi fűtés keringető szivattyút :)

Logitech hardware tester

(#40166) TaaT válasza gabipaci (#40165) üzenetére


TaaT
veterán

"a gépház oldalain belül kell lennie, mert különben gusztustalan"

"és felvezetem a padlástérbe egy valami 3000köbcentis kocsi hűtőjébe"

most akkor hogy van? :o

Give them hell Ukraine!

(#40167) AssAssynn válasza gabipaci (#40162) üzenetére


AssAssynn
őstag

A hűtővizet 40 fok felett mondják melegnek. Tehát igyekezni kell az alatt tartani, de ugye értelemszerűen minél hűvösebb, annál jobb.
Továbbá a pumpád nagyon erős, tehát azzal talán még akkor sem lenne gond, ha a padlásra nyomná fel a vizet, bár akkor gondolom már ötös fokozatba kellene raknod.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#40168) Razermazer válasza gabipaci (#40165) üzenetére


Razermazer
őstag

Ne eszetlenül csináld dobd ki a a 2x120-as radit, és ha van rá mód akkor újíts be még egy 3-120-at problémád megoldva(no persze az sem mindegy hogy milyen vastagak mint írtam slim rakikkal ez a rendszer nem hűthető le, az élet 45mm-nél kezdődik és a legjobb a 60mm).
Más lehet hogy gusztustalan, de garantáltan jobb a hőelvezetése, és szépen is meglehet csinálni. Míg a házban a szépen belül megrekedt meleg levegőt keringetik egymásra, meg ami oldalról és elölről rájuk jut a 120-as vagy 140-es esetleg 200-as ventiről.
Következő ha a ventik minimumon járnak ne csodálkozz, ha a pumpa is akkor meg pláne ne.
Jó a d5 de 1-fokozaton azért nem fog annyit tolni vagy esetleg 2.
A d5-t egyébként solar rendszerben, vagy padlófűtés rendszerben használják tehát jó kis szivattyú, de ha padlástérbe akarod felvezetni, akkor ott már meghal emelőmagassága nem olyan nagy(vagy 5 fokozat kell neki és akkor az is hangos).
Kocsihűtő jó, de nagyon sűrű a lamellázata vízhűtéshez éppen nem ideális.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#40169) Joshi válasza gabipaci (#40165) üzenetére


Joshi
titán

A pumád valójában egy Laing D5 Vario ami nekem is van de a szállítási magassága csapnivaló, ráadásul ha van mellette egy túl nagy ellenállású elem akkor meg teljes a kudarc. Nekem csak egy nagytorony házam van de már így is 5-ös fokozaton éppen hogy csak elmegy a rendszerem(képeket lásd adataimnál). :U

ui: a fagyállós folyadékokat célszerű fél vagy egy évenként lecserélni mert a fagyálló is elveszítheti kezdeti tulajdonságait. ;)

[ Szerkesztve ]

(#40170) AssAssynn válasza Joshi (#40169) üzenetére


AssAssynn
őstag

Azért a 3,7m-es emelőmagasság nem olyan csapnivaló.
Az meg, hogy 5-ös fokozaton éppen hogy elmegy a rendszered elég érdekes a számomra, már csak azért, mert vannak itt páran akik olyan ~kettes fokozaton használják, s ők is hűtik a CPU-t, VGA-t, meg még kitudja mit, Mora radiátorral, s nem panaszkodnak rá, hogy kevés lenne. Néztem a képeidet is, s ezt az egyébként tetszetős rendszert simán vinnie kellene egy D5-nek.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#40171) gabipaci


gabipaci
addikt

Ez meg ugyanez 2x120-ban van a rendszerben. A 3-as a tetejében, a kettes a HDD-k mögött.
Igazából a vízhűtés azért megy minimumon, mert a zaj nem a legjobb barátom.
Nézegettem, a házba beférne egy ilyen radi de akkor a többit ki kellene venni, mert a táp mehetne felülre, és a hdd mögötti rész is kell az új radinak.

(#40166) TaaT azt próbáltam ezzel ecsetelni, ha a rendszer kikerül valamilyen szinten a gépházból, akkor irány a padlástér, és akkor zaj is zéró lesz.

(#40169) Joshi: nem tudtam, hogy a fagyálló is megromlik, akkor ez a ludas nálam.
Elhozom a kompresszort a melóhelyről, és szétszedem, amint tudom.

Logitech hardware tester

(#40172) Joshi válasza AssAssynn (#40170) üzenetére


Joshi
titán

Akkor a D5-öm haldoklik mert most is 5-ös fokozaton megy, ha leveszem 4-re akkor már tényleg határeset az áramlási sebességem. Az tény hogy az első generációs EK Supreme nagy ellenállású blokk amihez hozzájön a magasság és a sok cső. Mind1 mert eddig jó minden, szerintem akkor lesz gond ha lecserélem a vga-t vagy a procit. :U

(#40171) gabipaci: "nem tudtam, hogy a fagyálló is megromlik, akkor ez a ludas nálam".
A GlycoShell koncentrátumokon fel van tüntetve a szavatossági idő, hogy ez most mennyit számít nem tudom de ha van ilyen akkor bizony érdemes rá odafigyelni. :K

[ Szerkesztve ]

(#40173) TaaT válasza gabipaci (#40171) üzenetére


TaaT
veterán

2 zajforrás van a vízhűtésben, a pumpa meg a ventik...
ha a pumpa gépen belül marad és vmilyen rezgéselnyelő anyagon van (pl szivacs) akkor 1 kipipálva...
és mivel ventiből is van halk ezért a probléma orvosolható :)

én a radiátor szobán kívül való elhelyezését felesleges túlbonyolításnak tartom... :U

Give them hell Ukraine!

(#40174) gabipaci válasza TaaT (#40173) üzenetére


gabipaci
addikt

Szépen megállítgattam egyenként mindent.
A pumpa adja ki a hangot. Nagyon halk, búgó hang. Asszem 2-esen van a szabályzó. Gumibak meg szivacspárna játszik alatta, nem a rezonanciát adja le. Morog.
Akinek ilyen pumpája van, hallja a hangját? Mert nekem egyszer azt mondták, hogy alap fokozatban fél méterről meg sem lehet hallani a pumpát. Hogy is van ez?

Logitech hardware tester

(#40175) DigitXT válasza gabipaci (#40171) üzenetére


DigitXT
félisten

Egy ilyen böszme radit tipikusan nem a gépházba raknak,
hanem max. az oldalára, vagy külön radi-állványra. Mivel a
vízhűtés lényege a csend, ezért pont annak nincs értelme,
hogy a házon belül elhelyezz egy 9x120-as radit, aztán ott
próbáld meg átszellőztetni. Nem fog menni, max. elég sz*r
hatásfokkal, ebből következőleg jó 10 fokkal melegebb lesz
a egész (a víz), mintha kint lenne a radi a friss levegőn...:)

(#40176) Joshi válasza gabipaci (#40174) üzenetére


Joshi
titán

Ahogy írtam nekem is Laing D5 van amilyen neked csak a tiéd Swiftech köntösben. Érdekes módon nálam a hang elenyésző de az előbb leírtak alapján a teljesítmény marad el az átlagtól. Mondjuk én úgy tudtam hogy a D5 halk viszont nem bírja a túl nagy ellenállást, szemben a DDC-vel ami pont fordítva működik jól.

ui.: egy módosított tető talán dobna a D5 teljesítményén, ezt még valamikor kipróbálom. Ez ügyben adhatna valaki tanácsot hogy melyik D5 tető a legjobb. :U

[ Szerkesztve ]

(#40177) TaaT válasza gabipaci (#40174) üzenetére


TaaT
veterán

nekem Antec P180mini van, egy átlagos házhoz képest mondhatjuk hangszigeteltnek...
a pumpa hangja nem igazán jön ki belőle ha fel van rakva az oldala...

Give them hell Ukraine!

(#40178) gabipaci válasza DigitXT (#40175) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha megvenném azt a radit, mindenképp úgy raknám be, hogy az oldallapot kivágnám akkora részben a házon. Úgy sem lenne értelme?

(#40177) TaaT: hányas fokozatban járatod a pumpát?

Logitech hardware tester

(#40179) Cybertrone válasza gabipaci (#40178) üzenetére


Cybertrone
veterán

:N Hatalmas az a radiátor! Ránézésre az Obsidiánba sem férne be... illetve beférni beférne, de más nemigen mellé :R Szépen az oldalán elvan, sokan úgy használják a NOVÁT! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40180) TaaT válasza gabipaci (#40178) üzenetére


TaaT
veterán

DDC-t használok :)
a D5 túl drága nekem :B

Give them hell Ukraine!

(#40181) evola válasza TaaT (#40180) üzenetére


evola
senior tag

Na mostmár kíváncsi leszek a D5 hangjára jövő héten pénteken itt van.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#40182) evola válasza evola (#40181) üzenetére


evola
senior tag

DigitXT

Milyen méretű csövezést használsz a rendszeredben?

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#40183) Cybertrone válasza TaaT (#40180) üzenetére


Cybertrone
veterán

+1 DDC 4ever :D Én nagyon szeretem... bár jelenleg nekem egy kis szivaccsal le kellet tompítanom mert nagyon elemében volt a rendszerben, de majd most a második tripla után, beteszek 1-2 kanyart majd a rendszerbe ;] ;] ;] Képek jövőhét elején :K Ha addig sikerül megérkeznie a rendelt csőnek! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40184) yakuza.tora válasza Joshi (#40176) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nekem a réztetős D5 anno a következőt vitte 3-as fokozatban:

- D-TEK Fuzion 1
- MIPS ram blokk
- Zern dual HDD-WAK blokk
- NB NexXxos NBX-A
- SB Heatkiller NSB-1
- 2db HF fesszab blokk
- EK 3870x2 blokk
- és a slusszpoén: két db sorba kötött MO-RA2!!!

Nem volt egyszerű a csövezés... ;]

Alléz Olympique de Marseille!

(#40185) DigitXT válasza Joshi (#40172) üzenetére


DigitXT
félisten

Mit jelent nálad, hogy éppenhogy csak elmegy, meg határeset az
áramlás? Túlmelegszik a proci/VGA, vagy akármi a rendszerben?
Méred valamivel az áramlást, és ezért mondod ezt, vagy érzésre?
Nekem eléggé hasonló rendszerem van, és nincs bajom a D5-tel.
Talán ha 3-4-esen van, akkor sokat mondtam, s bár nem csobog a
víz körbe-körbe a csövekben, de teljesen rendben van minden.:F
(Más kérdés, hogy gondolkodok dupla D5-ös megoldáson, vagy
azon, hogy szépen belemoddoljam a rendszerbe a Reserator XT
elektronikáját, arról leszabályozva hajtott DDC-mmel egyetemben,
de utóbbi inkább csak azért, mert sajnálnám "bagóért" eladni, ha
már anno 20K fölött vettem, ha meg nem használom, minek van.)

evola: 16/10. Btw. ne aggódj k*rvahalk a D5, és ezt én mondom,
aki erre nagyon háklis vagyok, szóval elhiheted.:D Az a jó benne,
hogy minden további elektronika nélkül szabályozható: magadnak
állíthatod be, hogy hol optimális a hang/teljesítmény aránya.:R

gabipaci: 50 ezer forint alsó hangon Hát ja: nagy radi, nagy pénz.
Az enyém is volt ~90K cakk-pakk, aztán fax tudja, hogy megérte-e:
iszonyat teljesítménye van minimumra tekert ventikkel, szóval igen,
de hogy árban mennyivel volt több a két triplámnál, az igen durva...
Mondjuk sokkal halkabb, sokkal esztétikusabb, sokkal jobban hűt,
de akkor is... Brutális összegeket el lehet tapsolni, ha vkinek nagy
igényei vannak a vízhűtéses rendszerével szemben: drága hobbi...

[ Szerkesztve ]

(#40186) gabipaci válasza Cybertrone (#40179) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen szép nagy darab, és nekem is csak úgy férne be, ha a hátsó merevítő mögé beereszteném, mert szélességre hiányzik 4mm... magasságra sima ügy :)
Barátkozom a gondolattal, hogy kívülre rakom, de mekkora távtartó kell, hogy a levegő keresztül tudjon menni? Meg kell a grill is, hogy védje a hűtőt. Brr, sima 50 ezer forint alsó hangon.

Logitech hardware tester

(#40187) Cybertrone válasza gabipaci (#40186) üzenetére


Cybertrone
veterán

Vagy egy mo-ra a kis lábain dizájnosan az asztal alatt és kész nincs gond :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40188) DigitXT válasza Cybertrone (#40187) üzenetére


DigitXT
félisten

"Nem ott van, nem ott van?":DDD De k*rva drága
mulatság sajna: szép, meg jó, nade az ára...

#40189: hát nem is vagyok normális, azt már
rég beláttam... Nem, most már nem rendelek
egy darabig... Razermazernek is egy "kicsit"
elkapkodtam a radiját, aztán pénz nista, idő
nista, viszont itt vannak az alkatrészek: LOL.
(Talán a hétvégén alkotok valamit, meglátjuk.)

[ Szerkesztve ]

(#40189) Cybertrone válasza DigitXT (#40188) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mégis megvetted ;] Régi vágyam nekem is egy 4*180-as... de mikor meglátom az árát elsírom magam :D
Amúgy nem rendelsz mostanában aquatuningról valamit? Mert ha igen akkor dobnék át egy kis listát, és megbeszélnénk a dolgokat... közösbe jobb lenne a postaköltség :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40190) evola válasza DigitXT (#40185) üzenetére


evola
senior tag

Ezért mertem megrendelni, bízom benne hogy tényleg "hangtalan" :)

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#40191) Joshi válasza DigitXT (#40185) üzenetére


Joshi
titán

Nem a vízhőfokkal és a hardverek hőfokával van baj hanem az áramlási sebességgel ahogy már írtam is. Jelenleg 5-ös fokozaton nem hogy csobog a víz az AGB tartályban hanem éppen hogy csak pisál a képen látott rendszerben. :U Most ha ezt levenném 3-ra akkor már a hőfokokkal lennének gondok ráadásul zérus tuning az adatlapomon látott konfignál.
Csak azért nem foglalkozom vele mert a vízhőfok Idle ~30-32 C° ha játszok akkor se emelkedik a vízhőfok plusz 5-6 C°-nál magasabbra. A ventik fordulata még nem nagyon haladta meg a 1000rpm-et terhelés alatt(PWM) sem, tehát a hangra nem lehet panaszom ráadásul az 5 ventiből csak 4 működik mivel 5 venti nem is működik PWM-be kötve(ez utóbbit most tudtam meg).

(#40192) Cybertrone: szerintem de. :K

[ Szerkesztve ]

(#40192) Cybertrone válasza Joshi (#40191) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha jól tudom a D5 nem szereti a nagy ellenállású rendszereket, nem lehet hogy ez a gond? :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40193) DigitXT válasza Joshi (#40191) üzenetére


DigitXT
félisten

Már bocs, de ha a vízhőfok és a hardverek hőfoka is kiváló egészségnek
örvend, akkor miből gondolod, hogy baj van az áramlási sebességgel?:D
Oké, szubjektíven úgy ítéled meg, hogy kevés, mert nem csobog a víz...
Nade ha tényleg kevés lenne, annak lennének jelei (túlmelegedés pl., ha
mondjuk a prociblokk dT-je nagyon elmászik, mert olyan lassú a vized),
ill. muszáj lenne foglalkoznod vele. (Ha 5-ösön sem hangos a D5, akkor
nincs is értelme lejjebb tekerni...) Mondjuk ez ilyen, megértem, hogy ha
úgy érzed, hogy nincs rendben valami, és egyre "zakatol a füledben", de
azért az objektivitás talaján maradva, ha nincs dugulás a rendszerben, s
minden hőfok megfelelő, akkor nem hiszem, hogy szidnod kéne a D5-öt.

(#40194) Csavez™


Csavez™
veterán

Régebben írtam már,hogy megprobálom rárakni a gtx 480 blokkjait az 580 3Gb-re.
Sikeresen megtörtént. :DD
A gépezetet,holnap rakom össze. Írom majd a hőfokokat.


(#40195) TaaT válasza Csavez™ (#40194) üzenetére


TaaT
veterán

szép :C

Give them hell Ukraine!

(#40196) DigitXT válasza Csavez™ (#40194) üzenetére


DigitXT
félisten

Nah, épp Te jutottál eszembe, mikor gabipaci beírta, hogy szerinte
milyen "gusztustalan", ha a gépházon kívül van a radi: majd linkeld
neki a gépedet pls, hátha revideálja az álláspontját. (MO-RA rulez.)

(#40197) Csavez™ válasza gabipaci (#40186) üzenetére


Csavez™
veterán

Mo-ra mindenek felett! :C

(#40198) sith7 válasza Csavez™ (#40197) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

:C :C :C

(#40199) sg22 válasza Csavez™ (#40197) üzenetére


sg22
senior tag

4 db gty 580 van benne? :O (mérnem 6 moncsit használsz? :)

what should I do about this?!

(#40200) gabipaci válasza Csavez™ (#40197) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem semmi, bár nekem nem kéne. Eyefinity így is megvan, de én inkább a kanapén tespedek. Mora-val kidobna az asszony, most mondta...
Meg nekem nem a földön van a gép, hanem a kandalló mellett egy polcon, így a kábelek sem ilyen szép rendezettek.
Amúgy ja, persze lehet mora is, de ha kívül megyek a gépházon, ez is szóba kerülhet.
Mennyi az a 20 dB ?

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.