Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22201) Joshi válasza fsb1000 (#22200) üzenetére


Joshi
titán

Itt a radi, remélem VinoRosso nem haragszik meg érte ha megmutatom, de tapasztalatom egyenlőre csak nekem van vele. A radi hatékonysága nem kérdéses, a párhuzamosítást követően pedig az ellenállása is optimális lenne és nem utolsósorban megfelelne bármilyen rendszerhez is. :K Nálam egy D5 4-es fokozaton elvitte igaz a mostani tripla radimmal gyorsabban folyik 4-es fokozaton a víz habár a cső is 8-ról 10-es belsőre változott. :U

[ Szerkesztve ]

(#22202) fsb1000 válasza Joshi (#22201) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Huh.. ez tényleg brutál radi.
Igy ránézésre 4-6 ventivel szinte mindent lehütene, amit PC-be lehet szerelni.
Egy kis műanyag boritással még szép is lehetne...
Nem akarom lebeszélni az új tulajt, de én sem vágnám szét.
Legrosszabb esetben 2 vagy 3 tagra párhuzamosítanám.

De lehetne 4 re is.... mert a radik nem anyira érzékenyek a térfogatáram csökkenésre mint a CPU blokkok. Sokkal inkább a légszállítás mértéke befolyásolja a hőleadásukat.

(#22203) DavideX


DavideX
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek egy Sapphire 4850 Dual slotos kártyára rámennek a 4850 full blokkok? Mert nemtudom mennyire változtattak a referencia nyákon.

(#22204) Joshi válasza fsb1000 (#22202) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem 2 tagra elég párhuzamosítani és a kivitelezése is aránylag egyszerű lenne, de remélem VinoRosso nem kapkodja el a "darabolást". :D

(#22205) Bulitt válasza DavideX (#22203) üzenetére


Bulitt
őstag

a dual slot annyit takar hogy a gyári hűtés két kártya helyet vesz el, ezzel ellentétben most már szinte mindenki ref nyákos vagy min. változtatásos nyákokat használ amire a full blokkok simán rátehetőek :)

de a gyártó oldalán a blokk mellet van egy kompatibilitási lista, hogy mi az amire 100% jó

[ Szerkesztve ]

(#22206) Brumi˘ válasza DavideX (#22203) üzenetére


Brumi˘
addikt

Tuti nem megy rá. Teljesen át lett tervezve a dual slotos kari.

(#22207) DavideX válasza Brumi˘ (#22206) üzenetére


DavideX
aktív tag

köszi, akkor vmi alap kártyát veszek ami tuti h ref nyákos. :R

(#22208) DavideX válasza Bulitt (#22205) üzenetére


DavideX
aktív tag

Azt tudom h mit jelent a dual slot hűtés ;]
pl ennél a blokknál hol van a kompatibilitási lista? :)
csak annyi van oda írva hogy Kompatibel für: ATI Radeon 4850 (Referenzdesign) és az összes blokknál ezt láttam.

(#22209) Brumi˘ válasza DavideX (#22208) üzenetére


Brumi˘
addikt

És ebből ki is derül hogy minden ref nyákos 4850-re jó, másra nem. Szerintem.

(#22210) VinoRosso válasza Nyugdíjas (#22199) üzenetére


VinoRosso
veterán

írtam h 14 méter a cső vaz :U valszeg akkor fel lesz szabva a cső 2x vagy 3xra mert ez így egybe rohadt sok, aztán egy műanyag csővel meg már úgy kötöm össze ahogy nem szégyenlem. Majd ki lesz próbálva így is úgy is, aztán meglátjuk élesben mennyire fedik a valóságot a kalkulációk. Tervezek rá amúgy is egy műanyag fedelet, ami elfedi a csöveket, így a vágás esztétikailag sem lesz kifogásolható. A radik csöveiről meg....hát konkrétan PC radik csöveiről nem olvastam valóban, de tanultam a bernulli törvényt középsuliban, ennyi talán elég, hogy tudjam a szűk keresztmetszet nem kedvez az áramlásnak :D

(#22211) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

Sziasztok
Szerintetek az x850xt vagy a 4850 a "forrófejűbb" ?

(#22212) DavideX válasza Brumi˘ (#22209) üzenetére


DavideX
aktív tag

Jaja, több mint valószínű.

(#22213) r-chee válasza VinoRosso (#22210) üzenetére


r-chee
őstag

A radik lapított csövezése szerintem nem jelent problémát áramlási szempontból, mivel több van belőlük párhuzamosítva. Egy radiátor nem képez nagy ellenállást a rendszerben, legalábbis én ezt tapasztaltam, mikor az elején gépen kívül összekötöttem tartályt-pumpát-radit, majd tartályt-pumpát-egy blokkot-radit és tartályt-pumpát-több blokkot-radit.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22214) fsb1000 válasza VinoRosso (#22210) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A lapos "cső" a léges oldali hőátadás javítása miatt van.

Egy kör keresztmetszű "cső" esetén a belül áramló viz kb 100x annyi hőt tud átadni a fém csőfalnak, mint a csőfal leadni a levegőnek. (egy jó ok, amiért nem érzékeny a radi a térfogatáramra)
És ezért (is) lamellázzák a radikat. A kör keresztmetszetű cső akadályozhatja a légáramlást.

Az átlag PC-s radik (2x12, 3x12 lapított csővel) valamivel kisebb ellenállással rendelkeznek, mint a legkisebb ellenálású CPU blokkok.

Kb ebbe a nagyságrendbe esnek a jobb NB/SB blokkok és az egyszerű VGA blokkok is.
Az FC-s VGA blokkokról nem nagyon találtam gyártói adatokat vagy teszteket.

Az egyedi radik ellenállása nehezen becsülhető, mert nem helyetesíthető egyszerűen egy azonos méretű csőszakasszal, mivel a kis ívek miatt nem elhanyagolható az alaki ellenállása sem.

[ Szerkesztve ]

(#22215) Bulitt válasza DavideX (#22208) üzenetére


Bulitt
őstag

igazából az én 9600GT-m is referencia nyákos, attól függetlenül hogy ránézésre nem egyezik egyik refnyákos 9600gt-vel se, de az alkatrészek elhelyezése nem befolyásolja a blokk felhelyezését + a fúratok is egyeznek a többivel.

(#22216) fsb1000 válasza rambo4ésfél (#22211) üzenetére


fsb1000
nagyúr

rambo4ésfél
A 4850 több hőt termel max terhelésen kb. 30-50%-val, mint az x850xt
A chip hőátadó méretétől is függhet a konkrét hőfok, azonos blokk alatt is.

Bulitt:
Ha a GPU furathelyek egyeznek is, korántsem biztos hogy egy FC-s kártya kompatibilis lesz, épp azért mert az egyébb hűtendő alkatrészek (ram, vrm) máshol helyezkednek el.

Az eredeti kérdés pedig full coverre vonatkozott.

[ Szerkesztve ]

(#22217) rambo4ésfél válasza fsb1000 (#22216) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

Köszi, csak azért voltam kíváncsi mert most akarom lecserélni az x850xt-t egy 4850re és ebből szeretném megjósolni hogy elég lesz e a jelenlegi radiátorom :) de sztem elég lesz közbe megtudtam másik topikba hogy az x850xt max 70W a 4850 max 110W -ot fogyaszt és ez a plusz max 40W nem lesz kihívás a rendszeremnek legalábbis bízok benne na de majd meglátom ha kipróbálom :))

(#22218) Laraxior válasza rambo4ésfél (#22217) üzenetére


Laraxior
titán

Nem neked van egy Blitz Extremed? ;] :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22219) VinoRosso válasza fsb1000 (#22214) üzenetére


VinoRosso
veterán

néztem a nálam lévő nexxos pro radit, kb 1-2 mm-esre van lapítva a cső, igaz szélesebb jóval, konkrétan nem tudom, hogy ez mekora ellenállást képez, de szerintem egy nagyobb "össz csőhossszal rendelkező radinál(mint amilyen az enyém) ez a kialakítás már hátrány lenne(hacsak nincs párhuzamosítva többszörösen), gondolom ezért van a nagy klíma radiknál ez mellőzve. Viszont amit írtál előzőleg így utólag belegondolva hülység, de az is lehet, hogy félreértettem, mert ha azt mondod, hogy nincs olyan radiátor, aminek a bemenő és a kimenő ága közt ne lenne több mint 1 fok különbség, az nyilván nem igaz.

(#22220) rambo4ésfél válasza Laraxior (#22218) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

Hűűű de nagy híre ment pedig nem is beszéltem róla :DDD

(#22221) fsb1000 válasza VinoRosso (#22219) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bocs... én sehol nem írtam olyat, hogy nincs olyan radiátor aminek a kimenő/bemenő ágán ne lehet nagyobb 1 foknál a hőmérsékletkülönbség.
Ez tényleg hülyeség lenne.... hiszen ez az érték függ a leadandó hőmennyisségtől és a térfogatáramtól is.

Én pont az ellenkezőjét írtam, mint amit állítasz. Még példát is írtam rá. (2 fok)
Valószinüleg félreérthettél valamit.

(#22222) Bulitt válasza fsb1000 (#22216) üzenetére


Bulitt
őstag

a válaszom arra írányult, hogy egyszerű megoldást választanak a kártya gyártók és max a vrm elhelyezkedés változik, de a blokkok még így is jó rájuk. Valószínűsíthetően a blokk gyártok nem fognak olyan blokkot kiadni ami csak 1 kártyára jó :)

(#22223) fsb1000 válasza Bulitt (#22222) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez majd akkor fog kiderülni haha DavideX megveszi a dualslotos kártyát és rábróbálja a refes-re készült FC blokkot.

Mondjuk azért megkérdem tőled, hogyha szerinted is változik a vrm helye, akkor hogy fogja hűteni a FC blokk?
Ha be is kerül a blokk alá a vrm, nem lesz szintbeli különbség?
Vagy a FC blokkok alja teljesen sík? Mondjuk a korábban linkeltnek? [link]

[ Szerkesztve ]

(#22224) Laraxior válasza rambo4ésfél (#22220) üzenetére


Laraxior
titán

tudok mást is... a Maximus 2 Formulát :P ;) a quad is Nálad van? :U ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22225) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

Mivel nekem is ilyen kártyám lesz ezért belinkelem ezt ahol vannak képek és szerintem erre nem jók a refhűtőblokkok
Laraxior azis nálam van, amúgy ezek ennyire rossz vagy ennyire jó darabok hogy ilyen figyelemmel vannak kísérve az életútjaik :U :Y

[ Szerkesztve ]

(#22226) Laraxior válasza rambo4ésfél (#22225) üzenetére


Laraxior
titán

szépen mennek... nem akarod elbótolni :U jöhet privibe...ne zaklassuk a jónépet

sorry :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22227) rambo4ésfél válasza Laraxior (#22226) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

hupsz privinek kékült :B

[ Szerkesztve ]

(#22228) VinoRosso válasza fsb1000 (#22221) üzenetére


VinoRosso
veterán

igen akk félreértettelek. Még 1 kérdés, a ram blokkot hova érdemes betenni? Arra gondoltam, mivel nag az ellenállása, mellé kötnék párhuzamosan valamit, a feteket vagy az északi hídat. Azt nem tudom még eldöteni, hogy a CPU blokk elé vagy után tegyem? Bár én inkább azt tenném lelesőnek.

(#22229) fsb1000 válasza VinoRosso (#22228) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mint írtam korábban:
- a blokkok sorrendjét leginkább a csővezés és a dizájn határozhatja meg.
- én csak azonos blokkokat kötnék párhuzamosan.

(#22230) rambo4ésfél válasza VinoRosso (#22228) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

a blokkok sorrendje szerintem is mind1 inkább az határozza meg hogy hogy férsz jobban a házadban (esetleges későbbi cseréhez ne kelljen bontani) vagy hogy tetszik a szemednek

(#22231) Bulitt válasza fsb1000 (#22223) üzenetére


Bulitt
őstag

ezen én is gondolkoztam egy ideig hogy miért van az hogy a legtöbb gyártó használja a beültetési tervet, mások újakat csinálnak. A választ nem kaptam meg rá, az visszont tény hogy a blokkok mindig jók.

Érdekesség képen, már mindenki azt a divatot követi hogy az a jó amit 1 valaki kifejleszt. Ennek függvényében megcsinálják a nyákot, beültetik az alkatrészeket, letesztelik és kiderül hogy kell e valamit esetleg módosítani. Nekem a kártyán a vrm nem úgy helyezkedik el mint a többi kártyán hogy 6db fet 3-3 egymással szembe egy nagy téglalap formában, hanem 3-3 db háromszög formában mint a lifteken a hívó gombok a csúcsok ellenkező irányba néznek. Az elrendezés miatt változtak a kondik és egyéb alkatrészek helyei is, elemben a full blokk még így is jó rá, mert lefedi a fetteket rendesen. Az hogy mennyire sik egy FC blokk alja nem tudom, de az 100 hogy a vrm-re kerülő rész az teljesen sík, hiszen az alaplapokon is sík a fetblokk alja :)

(#22232) fsb1000 válasza Bulitt (#22231) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A linkelt blokk alja nem sík ez látszik a képen. A többi sem... nem nézted meg?
A sajátotad sem? Vagy neked nem 4850-esed van?
Szerintem a szintkülönbségek a RAM és vrm illesztését szolgálják.

De legyen úgy ahogy Te gondolod, nyilván neked közvetlen tapasztalatod van a 4850 FC-s blokkjairól. Nekem nincs, igy csak egy próba után merném bárkinek ajánlani, ha a VGA nyákja nem referencia.
( inkább brumi-val értenék egyet: [link] )

[ Szerkesztve ]

(#22233) DavideX


DavideX
aktív tag

Ja, egyértelmű mostmár h semmiféleképpen nem megy rá egy FC blokk. ránézésre látszik hogy még rá se lehetne tenni:
dual slot ref

[ Szerkesztve ]

(#22234) Daniel


Daniel
tag

Sziasztok!

Kedves baratomtol kaptam ajandekba egy vadonat uj ThermalTake BigWater 735-os szettet.

Mondvan hogy egy kis kereses utan lattam hogy nincs nagy szeretet a TT BigWater es tsa. fele, felek megkerdezni a kovetkezo kerdest..remelem nem esztek meg :O

Eletemben eloszor most lenne alkamam kezkozelbe kerulni egy vizhuteses rendszerhez, es szeretnem megtudni hogy a BigWater jo lenne-e egy ilyen kezodnek mint en?

Jelenleg egy ThermalRight Ultra 120-as bordat hasznalok, Arctic Cooling 120-as ventivel.

A konfigom:

Core 2 Extreme X6800
ASUS P5Q-Deluxe
ThermalTake Armor haziko (ma erkezik)
Enermax PRO82+ 525W-os tap

Nem tuningolok es nem is tervezem a jovoben sem.

A valaszokat es segito hsz-eket elore is megkoszonom! :R

(#22235) redraven85 válasza Daniel (#22234) üzenetére


redraven85
tag

Nah most van véged! Megeszünk ...hamm ;]

Ha még sosem volt vízhűtésed ,akkor a szett alkalmas lesz arra,hogy összeismerkedj kicsit a dolgokkal.Sokan lehurrogják a tt-s cuccokat mondván nem elég semmire. Eleinte én egy Tt-tribe -al kezdtem ami a bigwater külső verziós csomagja,de lényegében csak a pumpa lett kicsit átalakítva, de szinte mindenben egyeznek. Tapasztalatból írom a következőket : Nálam egy Q6600 os proci figyel a gépben és azon tudtam megnézni,hogy mennyit tud a cucc. Nagyából az 1 x single 12 es radival nemfog olyan hatásfokon hűteni mint a ThermalRight Ultra 120 -asod. Ellenben ha mégis úgydöntesz,hogy csakazért is kipróbálod a Tt-s plexis blokkal óvatosan bánj ,mert már sokaknak sikerült elrepeszteni a felszerelés közben. (egy gumidarabka a lefogató rúdja alá még hasznos lehet) . A leírásodban elfelejtetted kiírni,hogy milyen vidikarid van. A procin nemfogod nagy hasznát venni a szettnek ,viszont a videokártyán annál inkább.Nekem egy 8800GT-t hűtött , (persze nem a Tt -s blokkal, hanem vettem hozzá külön gpu blokkot) , és a ref hűtős alapjárat 55 fok helyett 22 fokon ment :) Mégvalami, a hűtőfolyadékot (cooltank) amit kaptál a cucchoz eleinte ne használd, ugyanis minden alkatrészt megfest és összefog.Szép zöld lesz tőle minden :((( A sima desztillált víz jobb lesz.Szóval én azt tanácsolnám,hogy vegyél egy blokkot a vidikaridhoz, csak a gpu ra, sünit a ramokra, és így próbáld ki és ismerkedj a dologgal :K

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#22236) Daniel válasza redraven85 (#22235) üzenetére


Daniel
tag

Koszi a gyors valaszt! :) :)) :R

A video kartyamat azert nem irtam le, mondvan hogy ma valtom le, es az utolso percig vacilalltam hogy melyik kartya lesz.

A vegen egy Sapphire Radeon HD 4870-es lesz, referencia hutos.
Tudom hogy ez a kartya eleg melegen fut, tehat a vizezes egy jo alternativa lenne :)
Ehhez a kartyahoz melyik blokk a megfelelo?

A hutofolyadekkal kapcsolatban - Thermaltake Coolant 1000 CL-W0148 ugyanilyen problemas? (tehat "szinezi" az alkatreszeket, ha neagyisten kicsorogna?)

Megegyszer koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

(#22237) redraven85 válasza Daniel (#22236) üzenetére


redraven85
tag

Grat az új vidikarihoz :D Az én álmom is egy olyan :))

A blokkhoz visszatérve , nekem egy univerzális van ami elvben minden karira feltehető :

EZ

Kis mérete ellenére nagyon szépen hűt, és olcsó is :DDD

De az oldalon még nézhetsz nyugodtan hasonlókat.Ezek rendelhetők mind, csak az árát ami kivan írva szorozd be 270 el..nagyából annyiba fog kerülni.

A Thermaltake Coolant 1000 CL-W0148 -ot meg sztem nehasználd..róla beszéltem,hogy megfesti a cuccokat. Csak ezért, nem a kifolyás veszélye miatt.

[ Szerkesztve ]

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#22238) Bulitt válasza fsb1000 (#22232) üzenetére


Bulitt
őstag

9600GT-m van, és terveztem rá venni FC blokkot, azt láttam hogy nem teljesen sík a blokk alja, hiszen van egy "ív" benne ami átível a sor kondenzátorokat. Ha erre gondoltál akkor teljes mértékben igazad volt, mert ténylegesen nem sík a blokk alja. Én hirtelen azokra a pontokra gondoltam maik érintkeznek a hűtendő alkatrészekkel :B

Honnan tudod hogy melyik ref. nyákos? Én eddig nem láttam feltüntetve a dobozokon :U

(#22239) fsb1000 válasza redraven85 (#22237) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Csak annyit tennék hozzá, hogy a GPU WAK-val quadot is hűtöttem (150W) pedig VGA hűtő. Nem vallot szégyent, de azért lemarad 7-8 fokkal.
A viz erejével szinte minden blokk alkalmas átlagos CPU / GPU hűtésre, a probléma inkább a radival lehet.. a hőleadok sokkal nagyobb spektrumban "szórnak".

BigWater 735 mellé elférne mégegy szimpal vagy dupla radi, mert a jó hűtés feltétele a hűvös víz. Ha az új szivattyúval van szerelve akkor az elégséges.
Pár ezresért lehet venni bigwateros radit amit könnyű lenne mellé beszerelni,. (csövezés)
A desztvízbe mindenképp tennék valamennyi (nem környezetbarát!!!) fagyállót is, hogy ne szaporodjanak el élőszervezetek benne.

Egy kezdő vizes (bocs a kifejezésért) "megrémülhet" a bigwater VGA-ra átalakításától, ezért szerintem CPU-n is érdemes kipróbálni, mégha csak 8-10 fok nyeresége lesz a léghűtéshez képest.
A plexirepedés elkerülésének a titka, hogy hanyat kell fektetni a gépet, TT blokk felfekszik a CPU-ra és a 4 csavart szép egyenletesen kell meghűzogatni, miközben a cső nem feszül.

Bulitt: Én nem tudom melyik a refnyákos 4850, de a ki vásárolni akar ebből a tipusból, vagy már a kezében van a cucc nyilván utánanéz, hogy melyik az és hogy az FC blokk rámegy vagy sem.

(#22240) redraven85 válasza fsb1000 (#22239) üzenetére


redraven85
tag

Jogos jogos :DDD Énis ezt ajánlottam a kollégának pü ben,hogy egy dual radi jót tenne a rendszernek :) Reméljük nem megy majd el a kedve a dologtól :B

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#22241) <.RicHarD.>


<.RicHarD.>
tag

Hello!Lenne 1 hulye kerdesem:
Tonkremehet a processzor ha tulhutjuk? :Y

Quad Core :)..Mert szeretem ha félgőzzel dolgozik a proci egy kicsit..^_^

(#22242) Thrawn válasza <.RicHarD.> (#22241) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#22243) Bulitt válasza fsb1000 (#22239) üzenetére


Bulitt
őstag

:K

(#22244) VinoRosso válasza fsb1000 (#22239) üzenetére


VinoRosso
veterán

milyen GPU-t? Nem mind1, mert azért egy mai csúcs GPU bőven ráver fogyasztásban egy csúcs CPUra.

(#22245) Szatesz


Szatesz
őstag

Nemtudjatok van e olyan átalakito amivel fellehet fogatni egy Fusion V2 es blokkot i7 920 ra?
Vagy hogy hol lehet kapni.....

>>> HUN eXtreme OC Team <<<

(#22246) f.bator


f.bator
tag

Skacok! A minap rádöbbentem, hogy a 939-eshez használt CPU blokkom nem lesz jó az AM2-es procira. Ez egy jó öreg Asetek Antarctica. Szétnéztem a piacon, és látám, hogy a kutyának se kellene, és ötletem támadt. Alu profilsínekkel rögzítem az AM2 alaplaphoz. Elméletileg elviszi a hőt, ahogy kell. Ha mégsem, az Everest megmutatja, hogy gond lesz. Mit gondoltok, megér egy próbát, vagy vigyem a rezet a MÉH-be?

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#22247) ABnormal válasza f.bator (#22246) üzenetére


ABnormal
őstag

igaz élőben még nem láttam ezt a blokkot,de ebből a képből kiindulva egyszerűen lehet hozzá gyártani univerzális lefogatót...

(#22248) fsb1000 válasza VinoRosso (#22244) üzenetére


fsb1000
nagyúr

VinoRosso:
Én sehol sem írtam csúcs GPU-ról. Épp ellenkezőleg... (#2)

f.bator:
Persze hogy megér egy próbát! Elég sok blokkot kokány megoldással rögzítettem az alaplaphoz. Müködött... (lásd legutobb linkelt GPU WAK-ot)

(#22249) f.bator válasza ABnormal (#22247) üzenetére


f.bator
tag

Hááát, ha tudnák plexit marózni.... A képen valszeg jobboldalt az enyém látható, baloldalt a 775-ös verzió.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#22250) f.bator


f.bator
tag

... és ha jobban belegondolok, ebből a hűtőből sok példány lehet még a srácok fiókjában... ha egyszerű és nagyszerű felfogatást lehetne csinálni (pl. alu vagy saválló lemezből), hasznosíthatnák a kütyüket...

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.