Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1009) Reset Elek


Reset Elek
aktív tag

#1006 Fuzzik

Jo kis ''cikk''. A Koolance méltatja saját magát, hogy mennyire jo radiátorokat készít... Pláne viccesnek tartom, hogy ők már hegesztik a tized mm vastag alu lamellákat, ami hogy is mondjam.... Képtelenség. Az a cikk egy vicc, hozzá nem értő írta, pusztán reklám céllal. Ami a legrosszabb, hogy csak kihasználja benne a vevőközönség tudatlanságát. Cserébe ajánlom a testvérét, ezt [link]. Nagyon komoly cikknek néz ki ez is, de ekkora áltudományos blődséget ritkán láttam. Remélem a többiek nem hitték el szórul szóra. Fel is ajánlok egy Túró Rudit annak, annak, aki megmondja, hol követték el a legdurvább hibát! Érdekelne az is, hogy mit gondolsz a teszt körülményeiről.


#1008 Játékos

A tölgyfával az a baj, hogy ha vizet ér, megdagad. A beton meg túl rideg, ezért is nem készítenek belőle zongorát. Ellenben ha gránitból kifaragnád, különös tekintettel a belső járatok éleinek lekerekítéseire....:DDD


#1007 R.Zoli

Nem, nem olvasok utána, én a TE véleményedre voltam kíváncsi.
Miért van az, hogy ha szakmai kérdésekre kéne válaszolnod, te mindig fáradt vagy, vagy álmos vagy, vagy fáj a fejed? :DDD
Érvekkel meg technikai részletekkel kéne alátámasztanod az állításod, nem hisztizéssel....

Szóval, mivel még mindig nem kaptam tőled választ (a Koolance saját magát istenítő cikkeit most ne vegyük ide) arra, hogy miért van elcseszve egy réz radi, és miért is tökéletesebb egy alu radiban a hőátadás.

Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.