Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10021) Játékos válasza Tuja1 (#10017) üzenetére


Játékos
addikt

Az a legnagyobb probléma ebben a témában, hogy erősen megkérdőjelezhető a szenzorok minősége, illetve a mérések pontossága. Olvashattunk már olyat, hogy BIOS-csere után 10 °C eltérés volt ugyanazon körülmények között... :(
Az én procim egy P5B lapban 10 fokkal melegebb, mint az Asrockban, illetve Everest szerint :F a magok alacsonyabb hőmérsékletűek, mint a proci! Másik lapban a processzor hűvösebb volt léghűtővel, mint a szoba!!! :Y
Innen megközelítve minden lehet optimális, és semmi sem lehet az... :D

Az én procim (holnap megmutatom, mert kapott egy csepp polírt, fasza az Intel IHS... :Y )
egy E2180-as prockó alapfesz alatt, 2700MHz-n járatva, polírozott sisakkal, új Coolance blokkal, AS5 pasztával a magok kb. 30 fokkal melegebbek terhelés alatt, mint a víz! Legalábbis a szenzor állítása szerint. Hát, a fene se tudja, nekem ez soknak tünik! Pedig koppra vannak húzva a leszorító csavarok is, meg meg van erősítve a backplate is, és mégis... :(((

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.