Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KSanya


KSanya
tag

Üdv mindenkinek!

Úgy néz ki, hogy már csak néhány hét/hónap van hátra míg kikevergünk a bürokrácia útvesztőjéből és kaphatók lesznek profi vízhűtések is Magyarországon. Konkrét tervek között az Innovatek, Heatkiller és Thermochill eszközök szerepelnek, meglátjuk mi lesz belőle.

(#2) erdoke válasza KSanya (#1) üzenetére


erdoke
titán

Merrefelé lesz kapható? (Földrajzilag, esetleg bót)

A legjobb aláírás a héten

(#3) atus


atus
senior tag

Ha jól sejtem nem az önfeláldozó tömegtájékoztató szerepére regisztráltál új accot, hanem némi üzleti érdekeltséged is van a dologban. Beetetésnek nem rossz, igény is van rá. Ha ez a helyzet, légyszíves dobj egy mailt!

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#4) KSanya válasza erdoke (#2) üzenetére


KSanya
tag

Szándékaim szerint Budapesten lesz egy iroda/bolt, de postán utánvéttel is lehet majd rendelni

(#5) erdoke válasza KSanya (#4) üzenetére


erdoke
titán

Nekem is dobhatsz mélt, ha van/lesz vmi konkrétum. Kösz.

A legjobb aláírás a héten

(#6) Obi-1 válasza KSanya (#1) üzenetére


Obi-1
őstag

Dicséretes.

Innen vetted az ötletet? (volt már pár ''miért nem lehet kapni'' téma hetek óta)

Szóval:

Éljen a Piaci Penetráció!

Only a Sith deals in absolutes.

(#7) KSanya


KSanya
tag

OK, mail majd megy, amikor konkrétan meg lesz minden.

Egyenlőre most alakul a cég, Innovatekkel már beszéltem, csak a papirok kellenek, miután teljesen megalakultunk.

Egyébként milyen eszközökre lenne szerintetek leginkább igény? (CPU blokk, radiátor, pumpa, stb.) ugyanis több tízmilliós raktárkészletbe egyenlőre nincs kedvem :) befektetni

(#8) KSanya válasza Obi-1 (#6) üzenetére


KSanya
tag

Már régebb óta gondolkoztam valamin, amiből talán meg lehetne élni, de a végső löket innét jött :)

(#9) Obi-1 válasza KSanya (#7) üzenetére


Obi-1
őstag

Jó kérdés. Szerintem, ha összedobsz 10-15 kérdést, azt sokan megválaszolják itt. Én legalábbis támogatom a piackutatást.

Only a Sith deals in absolutes.

(#10) erdoke válasza KSanya (#7) üzenetére


erdoke
titán

Mivel ezek nem ocsó hómméd cuccok, szerintem komplett rendszer lenne a legkelendőbb.

A legjobb aláírás a héten

(#11) Obi-1 válasza erdoke (#10) üzenetére


Obi-1
őstag

Esetleg a CPU-blokk, mert azt nem sokan csinálják meg házilag.

Only a Sith deals in absolutes.

(#12) KSanya


KSanya
tag

Az igazat megvallva én is főleg a komplett szettekre gondoltam meg a CPU/GPU/chipset blokkokra mint elsődleges termékek.

Mi a véleményetek a készre épített házakról, amiben benne van már minden, fel van töltve, tesztelve garanciával? Esetleg milyen házak lennének erre a legalkalmasabbak? Gondolok itt arra, hogy pl. egy Thermaltake ház ára vízhűtéssel elég húzós lenne...

(#13) Ploszi válasza KSanya (#12) üzenetére


Ploszi
senior tag

írhatnál egy e-mailt, ha tényleg nyittok, szívesen bővíteném az Innova cuccost :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#14) Obi-1 válasza KSanya (#12) üzenetére


Obi-1
őstag

Jellemzően minden ár elég húzós. A komplett ház (esetleg komplett gép) neked talán azért jobb, mert szabadabban tudsz árazni. Sokan talán tényleg örülnek is, ha nem kell összerakniuk-beszerelniük.

Ha amúgy nem foglalkozol hardver-kiskereskedéssel, akkor persze a garanciális kérdések miatt egyszerűbb ház-hűtés fronton maradni.

Only a Sith deals in absolutes.

(#15) KSanya válasza atus (#3) üzenetére


KSanya
tag

Megkaptad a mailt? Nálam a levelező hibát jelzett... (Netscape mail - recipient address rejected)

(#16) atus válasza KSanya (#15) üzenetére


atus
senior tag

Nem kaptam. Próbáld a prohardveres címet coolness helyett.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#17) KSanya válasza atus (#16) üzenetére


KSanya
tag

No most biztos, hogy elment...

remélem

(#18) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Ennek nagyon örülök. Igaz már megvan az Innovatek cuccom jopár honapja, de vennék hozzá rá cuccot :)

(#19) Phantom Lord válasza Phantom Lord (#18) üzenetére


Phantom Lord
aktív tag

nem rá hanem pár :(((

(#20) h_gyurika


h_gyurika
csendes tag

letelt a hónap,van valami fejlemény?

(#21) Mosqu!to válasza h_gyurika (#20) üzenetére


Mosqu!to
addikt

''Úgy néz ki, hogy már csak néhány hét/hónap van hátra...
a kulcsszó kiemelve, légy türelemmel.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#22) Fawkes válasza h_gyurika (#20) üzenetére


Fawkes
őstag

Igen a fejlemények engem is érdekelnének...

(#23) KSanya


KSanya
tag

Nos úgy tűnik elintéződött a dolog, Innovatek termékek már rendelhetők.

Ha valakit érdekel, a honlapomon további információk várják...

(#24) erdoke válasza KSanya (#23) üzenetére


erdoke
titán

Nézegetem keményen. Esetleg előre fizetés esetén a postai ktsg helyett nem lehetne választható a beszerelés? Lehet, nem jó 5let...

A legjobb aláírás a héten

(#25) b0unCe


b0unCe
aktív tag

tudnatok kuldeni egy mailt? vagy linket ha van honlap? thx

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#26) erdoke válasza b0unCe (#25) üzenetére


erdoke
titán

Az adataiban benne van. Ráklikkelsz a feje fölött a nevére...:P

A legjobb aláírás a héten

(#27) b0unCe


b0unCe
aktív tag

thx.

ohomm. kicsit kur*a draga. foleg ha egyenkent veszed.

azert talaltak ki a homemade hutest mert negyed annyiba kerul. itt tized :DD

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#28) atus válasza KSanya (#23) üzenetére


atus
senior tag

Mail ment.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#29) KSanya válasza b0unCe (#27) üzenetére


KSanya
tag

Az árak sajnos nem csak rajtam múlnak. :))

(#30) erdoke válasza b0unCe (#27) üzenetére


erdoke
titán

Ha megrendeled Németországból, és elküldik postán, legalább ennyibe kerül. Ha kint veszed, egy szett 300-400 €. Szerinted itthon aránytalanul drágább? 60-75e körül vannak a szettek.

Egyébként rugalmasak a srácok, apróbb változtatások tudtommal megoldhatók szetteken belül is.:)

A legjobb aláírás a héten

(#31) KSanya válasza erdoke (#30) üzenetére


KSanya
tag

:)

Igen, gyakorlatilag bármit meg lehet változtatni a szetten belül, ekkor az árak különbségét számítjuk fel.

Pl. ki lehet cserélni a pumpát az eheim 1046 12V-ről sima 1046-ra, és a szett máris 8750 Ft-al olcsóbb. Hamarosan fennt lesz, hogy a szettek milyen alkatrészekből állnak, akkor jobban át lehet látni majd a helyzetet

(#32) KSanya válasza erdoke (#24) üzenetére


KSanya
tag

Nemsokára valóban vállalunk beszerelést is, de előbb elkészítünk néhány referenciapéldányt, hogy mindenki meg tudja nézni hogy mit várhat...

Egyébként bármilyen ötletet, javaslatot szívesen fogadunk.

Sőt: számunkra minden panasz ajándék

(#33) erdoke válasza KSanya (#32) üzenetére


erdoke
titán

A hozzáállással egyelőre nincs gond, bárcsak az Expert gondolkodna így a memóriáimról.:)

A legjobb aláírás a héten

(#34) KSanya válasza erdoke (#33) üzenetére


KSanya
tag

Igyekszünk :)

Szeretnénk elérni, hogy cégünkre valóban megérje emlékezni, és ne kelljen post-itet használni hozzá! :)

Ezenkívül nem csak a termékek hanem a kiszolgálás terén is szeretnénk új korszakot nyitni az IT világában, innét a nevünk: PostIT (az IT-n túl/után) :C

(#35) Mag


Mag
senior tag

Javaslom az olcsóbb megoldást keresőknek az alábbi oldalt: ott 3200 Ft ért kapsz 100% réz CPU,vagy akár GPU ra blokkot!

http://www.tuningnet.hu/index.php

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#36) atus válasza Mag (#35) üzenetére


atus
senior tag

Azért ne hasonlítsuk össze az Innovatekkel. Ordasi is tud jó dolgokat csinálni, de a két dolog ég és föld. Ez olyan, mintha egy potenciális Merci vásárlónak mondanád, hogy vegyen a Lada VFTS replikát...
Ráadásul a másik üzletének rontását nem igazán díjazzuk itt, úgyhogy ezt a továbbiakban nem kellene erőltetni. Ha a topiknyitó igényli, a hozzászólásodat törlöm. Szori, de nem etikus amit csinálsz.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#37) Mag válasza atus (#36) üzenetére


Mag
senior tag

[ személyeskedtem - moderálva lettem] atus

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#38) Bally válasza Mag (#37) üzenetére


Bally
senior tag

Ember! Te ezt komolyan gondolod?
Nekem is Ordasi-féle van, tökéletesen meg is vagyok vele elégedve, de azért elismerem, hogy a kettő ég és föld!!

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#39) Mag


Mag
senior tag

[megint személyeskedtem - moderálva lettem] atus

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#40) Bally válasza Mag (#39) üzenetére


Bally
senior tag

Jó, a hasonlat így helyes, de azért van akinek inkább egy A6-os kell :P

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#41) atus válasza Mag (#37) üzenetére


atus
senior tag

1. Mert a vevők tudnak róla, hogy létezik ilyen, Ordasi kolléga elég ismert, és elismert a vízhűtős körökben. Vízhűtést nem olyan egyszerű beszerezni itthon, úgyhogy aki szeretne, az előbb alaposan utána kell, hogy járjon.
2. A sufnituning, és a gyári profizmus viszonyára szerintem korrekt hasonlatot hoztam fel, ami ugyan sarkítja a dolgokat, de a párhuzamnak pont ez a lényege. Különben minek hasonlítani. A különbség pedig ég és föld, ezt tartom. (no offense Gabi)
3. Nem fizetett semmit KSanya, de az engedélyemmel maradt nyitva a topik, sűrű mailváltások után.
4. Van jogsim, van autóm, viszont nem szeretem ha személyeskednek velem a fórumon.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#42) atus válasza Mag (#39) üzenetére


atus
senior tag

Vegyél vissza...

Ordasi rendszere egy házibarkács megoldás. A 406 is az? Most akkor ki a LÁMA?

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#43) Mag válasza atus (#41) üzenetére


Mag
senior tag

Na mindegy, ugyis most készülök vizhütést beszerelni,majd Oradsinak megmutatom a topikot ( ennyivel tuti csontig nyaltam magam) ,és még 3200 be se fog kerülni a CPU -ra a blokkom : )))))))

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#44) Mag válasza atus (#42) üzenetére


Mag
senior tag

Azt arra iram mit nyujt az adott blokk, telljesitmény, stb.....és ne mondja nekem senki hogy akár 1 blokkja is tönkrement Ordasinak , vagy kilukadt volna.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#45) atus


atus
senior tag

[személyeskedtem - moderálva lettem] atus

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#46) erdoke válasza Mag (#35) üzenetére


erdoke
titán

Tényleg olcsóbb, de valószínűleg tudásban és megbízhatóságban se egy kategória.
Mint miondig, döntse el magának mindenki, aki vízhűtést akar venni, hogy mire van szüksége, és mennyi beáldozható zsetont ér meg neki egy jó vízhűtés.

A legjobb aláírás a héten

(#47) Mag válasza atus (#45) üzenetére


Mag
senior tag

Nem szidtalak, nem anyáztam, csak 1-2 poénos beszólás volt, de látom nagyon a lelkedre vetted.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#48) atus válasza Mag (#47) üzenetére


atus
senior tag

Nem szidtál, nem anyáztál, személyeskedtél. Hülyének tituláltál, és baromságokat feltételeztél rólam. Remélem a vita lezárva, nincs kedvem veled civakodni. Holnap ZHm, van fontosabb dolgom is, és elég morcos hangulatomban találtál nagyon nem tetsző poénok(?)kal.
ON
Mostantól újra Vízhűtés Magyarországon a téma, a gyári, profi szettek helye, Innovatek, DangerDen, Eheim, stb...
Barkácsmanóknak van sima vízhűtés topik, ott meg arról van szó.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#50) KSanya


KSanya
tag

Uh, kicsit elszabadultak az indulatok....

Szerintem nem gáz, ha egy vásárló tájékozódik a lehetőségekről, úgyhogy ne legyen törlés.

A két termék teljesen más kategória, más a célközönség.

Esetleg érdemes lenne majd egy összehasonlítás, hogy ne csak találgassuk, hogy melyik a jobb.
Hisz a Vásárlónak bizonyíték kell, nem ígéret. :DD (megjegyzem teljesen jogosan)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.