Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Vivo-s kártya, de milyen? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Joco


Joco
aktív tag

Vivo-s kártyát vennék(<50eFt), elsődelegesen digizésre kéne, de ha már hasznos akkor már legyen kellemes is, 'szal nem baj, ha szakít rajta a kvék. Melyik a jobb Ati vagy Nvidia?(elsősorban képminőség érdekel külső egységről, aztán teljesítmény)

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#2) Kriza


Kriza
őstag

Nekem volt Radeon7500-öm, meg most GF3Ti200-am van, és elmondhatom, hogy az ATi TV kimenetének szebb a képe.
A bemenetről nem tudok nyilatkozni.
Arra azonban figyelj, hogy sok ATi kártyával van olyan baj, hogy FF a TV képe ilyen-olyan okból (enyémnek az S-Video kábellel volt baja, koax kábellel simán jó volt)

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#3) Joco


Joco
aktív tag

Vlimvel komolyabb kategóriát gondoltam, olyan gef4ti4200 körül, atiban meg ennek árban megfelelőt.

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#4) warmaster válasza Joco (#3) üzenetére


warmaster
aktív tag

Nekem egy MSI GF4Ti4200 Vivo-m van szerintem nem rossz, bár szívem szerint én is Ati-t vennék, csak abból eddig 9000-ből láttam csak vivosat, ami viszont azért játék alatt lényegesen gyengébb.

A kultúra úgy hull le rólam, mint másról a ruha a boldog szerelemben...

(#5) Joco


Joco
aktív tag

Most néztem pár tesztet és elkeseredtem, ti4200 pont abban nem remekel, amire kéne. A képminőség a bemeneten eléggé lehangoló. Atiról van vlkinek tapasztalata???

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#6) Joco


Joco
aktív tag

Radeon 9500. Ienen próbálta már vlki???
Dícsérik, de képet nem igazán találok és az sem az igazi.
Tapasztalat?

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Vivo-s kártya, de milyen? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.