Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Vista + Sata hdd gondok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) toldy


toldy
őstag

Nemrégiben telepítettem a vista ultimate oem verziót egy 80 gb maxtor hdd-re (ide csatolós) de ez hamar kiderült h nem elég ezért beruháztam egy samsung sata vinyóra ( HD161HJ - 160 Gb ,sata II port,7200rpm, 8mb ). Szóval rendesen "beépítettem" a gépbe és biosban is beállítottam rendesen látszik miután elindult az os kijelzi h új hardver és telepíteni akarja ,de ügyebár nem talál hozzá illesztőprogramot és ezért nem tom használatba venni (csak eszközkezelőben látszik) már mindent próbáltam bios update megvolt windows update megvolt a boltban is kicserélték egy másikra de sehogyse tom használatba venni.
Tud valaki valamien megoldást rá? tapasztalt már valaki iet? pls segítsetek köszi

Az élet nem habostorta.

(#2) toldy


toldy
őstag

bocsi elfelejtettem írni az alaplapom egy asus p5p800s ( nem tom mennyít segít ez)

Az élet nem habostorta.

(#3) toldy


toldy
őstag

üdv kicsit változott a helyzett már 3 különböző hdd is ki lett próbálva ( 160Gb samsung-sata II , 160 Gb maxtor-sata vmint egy 250Gb seagate-ide) mind telepíteni akarja és nem tudja senki nem hallot még semmi iet? ya telepítőben se ismerte fel egyiket se. pls vki

Az élet nem habostorta.

(#4) Kami11 válasza toldy (#3) üzenetére


Kami11
őstag

Szia!

Telepíteni akarja? :Y
Nem kell semmit sem telepítenie, elég ha felismeri, és fel is ismerte, mert írtad, hogy az eszközkezelőben látszik!
Ezután nincs is más dolgod, csak partícionálni és formázni!
Keress egy Vista alatt is működő partícionáló progit, pl. Partition Magic v. a Paragon terméke neve most nem jut eszembe, pedig én is azt használom :DD -de most nem otthol vagyok így nem 'tom megnézni, majd este,- és azzal tudod partícionálni és formázni a vinyódat, majd ha ezzel megvagy akkor tudod használatba venni a merevlemezt!
Sok sikert!
Ha netalán nem ez lenne a megoldása a problémádnak akkor :(

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#5) Tom5 válasza toldy (#1) üzenetére


Tom5
addikt

Ha az eszközkezelőben látszik akkor elég annyi ,hogy sajátgép (jobbklikk-->kezelés) azon belül lemezkezelés és ott ha látszik a vinyód akkor jobb klikk rajta és meg tudod formázni (illetve lehetséges ,hogy online-á kell tenned ,akkor nézd meg,ahol a 80as vinyódra írja ,hogy online ott újra jobbkilikk és tedd online-á azaz kövesd az utasításokat amit a vista ad,(persze az új vinyón)) remélem érthető...nembonyi pár napja csináltam én is... :U

(#6) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A témát zártam, a kérésedet légy szíves tedd fel a HDD problémák, vagy a Windows Vista topikban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Vista + Sata hdd gondok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.