Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redpaladin


Redpaladin
tag

Sziasztok!

Szerintettek létezik olyan virtuális gép, felhőmegoldás ami által hasonló elvben mint windows távoli asztal elérés vagy teamviewer jelleggel elérhetem az adott gépet és annak tartalmát és így telepíthetek ezt azt illetve használhatom. Tehát veszek mondjuk 1 terra tárhelyes virtuális gépet amihez hozzáférhetek böngészön keresztül és ott telepitek ezt azt mint pl.excel, torrent stb.
Van ilyen? :F

(#2) 4Grider válasza Redpaladin (#1) üzenetére


4Grider
nagyúr

Létezik persze, kérdés, hogy egy kérdésnek miért hoztál létre egy új topikot és miért nem egy meglévőben tetted fel a kérdésed? A másik kérdés, hogy mivel nem lenne olcsó, megérné-e ezért neked havonta annyit fizetni.

(#3) Redpaladin válasza 4Grider (#2) üzenetére


Redpaladin
tag

Keresem a fórumban az adott topicot de semmit nem találtam. Esetleg linkelnéd pls.? És az árakkal kapcsolatban meg ugye az se derült ki mennyi az amennyi így nem tudhatom megéri nekem vagy sem :)

(#4) 4Grider válasza Redpaladin (#3) üzenetére


4Grider
nagyúr

Keress rá a Windows 365 cloud pc szolgáltatásra. A te igényeid (főleg az 1 TB saját tárhely és az Office telepíthetőség) 100000 Ft/hó feletti költséget feltételez.

(#5) Fecogame válasza Redpaladin (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Konkrét topikja nincs (ezekszerint akkor ez lesz az :) ), itt van róla több infó, amit a kolléga is említett:

Windows blog: Office 365 - iroda a B-612-es felhőn

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) tasiadam válasza Redpaladin (#1) üzenetére


tasiadam
veterán

Azure VM RDP filen keresztul megnyithato es megy. Az mas kerdes, hogy mennyibe kerulne.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#7) karesz1978


karesz1978
tag

Sziasztok!
Véletlenül kipróbálás miatt letötöttem a google cloudot. Az előfizetési díj 0 ft de bármikor levonhat 300 dolárt?
Nem tudom törölni a google fizetési szolgáltatásokból. Az lehet?

Dell inspiron n7110, Intel Core i5-2430M 3ghz turbo CPU, nVidia GeForce 525M 2GB, 8GB RAM, 128GB ssd, 17,3 LED 1600*900 +Hd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.