Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Vinyó-FAT-halál kombó, vagy mi (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Erre adjon választ valaki!
Adva vagyok haverom gépe, egy 17GB-s Quantum LCT-vel és egy 4.3-as Seagate-el. Mostanában, gondolom nem meglepő módon az LCT vinyó egyre többet kattog (Lomtár ürítésekor, NET-ezeséz közben, teljesen idle állapotban is). Na igen, de a furcsa, hogy amikor elkezd kattogni, rövid időn belül gallyra vágja a másik vinyó FAT tábláját!!! Haver épp császkált ki be a könyvtárakból WinCommander-ben, hirtelen az LCT elkezdett kattogni, és ahogy lépett ki a könyvtárakból, azok ''eltűntek'', és megjelentek helyette olyan könyvtárnevek, amiket file-nevekből és mindenféle karakterből mixelt össze. Mi a fenéért van, hogy ha az LCT döglődik, akkor a Seagate FAT-je bukik? Van erre vmi ésszerű magyarázat? Számít az, ha ezek egy IDE kábelen vannak? Azt se hiszem hogy vírus lenne, mert volt már format, nem is egyszer...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#2) localhost válasza Agyzuzo (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Választ nem tudom, de hasonlóval én is találkoztam.
Ott és akkor egyedül az vezetett eredményre, hogy a MÁSIK hdd-t tettük elsődleges/master-re, az LCT-t meg slave-nek állítottuk be.
Minden program reinstall után 100% megjavult, a gép így működik hibátlanul most már cca. másfél éve.
Nem megoldás.... esetleírás.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Vinyó-FAT-halál kombó, vagy mi (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.