Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ha így lenne, akkor a másik 400 is automatikusan le lett volna véve. Mármint kétlem, hogy a maradék hirdetésekben ne szerepelne a fűrész/körfűrész szó.

    Így van, nem veszik le. Ha bejelented, akkor sem veszik le. Mindegyikben ott virít a fűrész. Tegnap beszéltem egy ismerősömmel, hogy bejelentem a körfűrészét, próbaképpen. Csináld, semmi gond. Ma reggel jött a Vinted sablon üzenete, hogy:

    "Szia, tatabike1!
    Köszönjük, hogy időt szakítottál a tartalom bejelentésére. Alapos megfontolás után, mivel az általad bejelentett tartalom nem sérti a közösségi normáinkat, úgy találtuk, hogy nem intézkedhetünk xy ellen.
    Minden jelentés átvizsgálásakor a Közösségi szabályzatra támaszkodunk – így minden tag viselkedését egy világos szabályrendszer alapján értékeljük.
    Bár nem tudtunk intézkedni ezzel a taggal szemben, letilthatod, hogy többé ne legyen része a Vinted-élményednek. "

Új hozzászólás Aktív témák