Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Világvége 2012.12.21. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Weeman1


Weeman1
veterán

Sziasztok

"2012. december 21-re igen sok mindent jövendölnek, a "nukleáris holokauszttól" a Földön átfolyó kozmikus energia harmonikus konvergenciájáig, ami megtisztítja és egy magasabb rezgési szintre emeli bolygónkat. Ezek a dicső események szépen kipusztítják az emberiség nagy részét, de ha ez nem lenne elegendő, még az Északi és a Déli-sark is szét fog válni. Szóval van itt éppen elég feltételezett probléma, ami elég erős alapot ad annak, hogy a civilizációnk 2012-re eltűnhet a színről.
A Maja civilizáció Amerika északi és a déli kontinense között helyezkedett el, Mexikó déli területeitől Honduras nyugati részéig terjedt. Virágkorát i.sz. 250 és 900 között élte, így a spanyol megszálláskor már túljutottak a csúcson. A maják rendelkeztek az amerikai őslakosok között az egyetlen fejlett írott nyelvvel, városaik rendkívül látványosak és sűrűn lakottak voltak, kifinomult matematikai, csillagászati és naptár rendszereket fejlesztettek ki. Elképesztően precíz méréseket hajtottak végre szabad szemmel is, csillagászaik pontosabban határozták meg a holdhónapot, a Vénusz mozgását és az évet, mint az ókori görögök. Ezekből az apró csodákból származik az ominózus naptáruk is, ami sokak szerint 2012-re jövendöli a világ végét."

Szerintem már mindenkinek megfordult a fejében hogy mi lesz 2012.December 21.-e után.
Vitassuk meg itt ki mit gondol a témáról.
Én személy szerint nem várom a világ a világ végét,
de ha valami egyszer elkezdődött vége is kell lenni valamikor.
De mikor?

Xiaomi 11T Pro

(#2) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

"Szerintem már mindenkinek megfordult a fejében hogy mi lesz 2012.December 21.-e után."

Én nem sokat gondolkoztam rajta, 22-e :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3) Weeman1 válasza Motion_Blur (#2) üzenetére


Weeman1
veterán

Köszi,megvan a válasz,
akkor a topik zárható? :D :DD :DDD

Xiaomi 11T Pro

(#4) #65675776


#65675776
törölt tag

Egyébként sem volt semmi értelme...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Világvége 2012.12.21. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.