Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) Old Death válasza Jester.c (#46) üzenetére


Old Death
senior tag

majd szólok időben :))
én egyetemen jártam fizika órára 2 félévet :)) ez bőven elég is volt.. könyvet sajna nemtók ajánlani, mert ezt a sok ''okosságot'' fejből mondtam, most próbálok utána nézni, és leírni normálisan az egész cuccost... egyébként a képletekkel semmi gond, csak érteni kell mi micsoda és így értelmezni :D
a Newton-i fizikát hívják másként klasszikus fizikának... a modern fizika, meghát Einstein bácsi ota van.. azóta foglalkoznak ilyenekkel :))
a fény azért görbül el, mert a gravitáció mindent vonz... hiába vagy gyorsabb minimálisan módosítani fogja a pályádat, és még mindig ott tartok, h nem tudsz a fénysebességnél gyorsabban menni :D
gyakorlatban mérték-e már a sebességnövekedésből adódó tömegváltozást azt nem tudom.... :(
egyébkéntén is levetettem még gimivben a fizika egyenruháját, h csak na.. és ilyenkor kezdődtek az órák az én hülyébbnél-hülyébb kérdéseimmel :DDD no persze a tanerő nem tudott mit csinálni velem... mert nem tudta elmagyarázni, mindig csak ennyi volt a válasz, ha érdekel nézz utána... no persze ez sose következett be :( de az egyetemi fizika órák tényleg tök jók voltak!!!

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.