Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:49

LOGOUT.hu

Kódfejtő és Ninja topik
...ha van egy felesleges kulcsod, itt felajánlhatod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) mepet válasza SRII (#5943) üzenetére


mepet
addikt

Rendben. Az írásodat semmisnek tekintettem.

(#5952) Crytek válasza SRII (#5950) üzenetére


Crytek
veterán

A 0. perctől lehet ,tudni hogy itt ilyen nincs 100 játékból 98-at "botok" visznek el akik nem fognak se köszönömöt mondani se beírni hogy vittem. De továbbra is el van várva.
Látható ha itteni regelt user viszi valamelyik akkor ki is írja melyiket vitte.Kár minden berakott cd key után itt szajkózni ezt.

Next PC Upgrade: 2022

(#5953) bul07 válasza Crytek (#5952) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet jobb lenne képként berakni , hogy be keljen hogy írja

Valahogy így

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5954) SRII válasza Crytek (#5952) üzenetére


SRII
őstag

értem, :R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#5955) kervantas válasza bul07 (#5953) üzenetére


kervantas
aktív tag

cicaaaa :DD

(#5956) genndy válasza bul07 (#5953) üzenetére


genndy
addikt

Igen, és? Ettől még simán viszi topikon kívüli ninja, megköszönve/jelezve nem lesz.
PÜ. Az jó ilyenre.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5957) Buuster


Buuster
tag

Van két Gun Monkeys kulcsom, ezek közül az egyik, vagy talán mindkettő a +1 gift fajta. Szívesen odaadom valakinek, feltéve, hogy a kapott giftet(ha lesz) visszakapom.

GTR Evolution+RACE07 kombó kulcs is kérhető privátban.

(#5958) joe-ker


joe-ker
senior tag

02P40-(XX)MYZ-864Q2
XX=Audi belépő modelljeként látott napvilágot 1996-ban.

[ Szerkesztve ]

(#5959) Stockbauer79 válasza joe-ker (#5958) üzenetére


Stockbauer79
tag

Már megvan :)
Kösz a ninják nevében is!

just leave me alone

(#5960) bul07 válasza genndy (#5956) üzenetére


bul07
nagyúr

De nem viszi script , vagy más program

Ember kell hogy begépelje

PÜ-be sokan nem kérik a kulcsokat , én se kérném senkitől, még ha nagyon játszanék akkor se

Steamgift egész jó erre mert megnézhető ki vitte

Minden rajta van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5961) bul07 válasza bul07 (#5960) üzenetére


bul07
nagyúr

Képbe megtaláltátok amit kellett?

Ha valakinek kell ehhez 7napos kód az jelezze itt és pm-be küldök , van pár darab

És továbbra is Gun Monkeys játék gazdájára vár(kártyás) , egy kérésem van a plusz példányt amit a tárgy tárolóba add vissza kellene küldeni nekem, pm jöhet, több példány

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5962) eami válasza bul07 (#5961) üzenetére


eami
addikt

nem értem hogy lehet kiszámolni. Az már megvan hogy Populousról van szó, az elég egyszerű volt. Csak vissza kellett nézni az Eiffel torony betűinek ASCII kódját, azokat keresztbe szorozni a két oldalt sorakozó fák számával és az így kapott kódokat ASCII tábla szerint vissza betűkre. Szóval ez a része, mondhatni gyerekjáték volt. De honnan lesz így kód? ;]

(#5963) KaiotEch válasza eami (#5962) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az már megvan hogy Populousról van szó, az elég egyszerű volt. Csak vissza kellett nézni az Eiffel torony betűinek ASCII kódját,

Bal felső sarokba oda van írva, hogy poulous. :U

(#5964) eami válasza KaiotEch (#5963) üzenetére


eami
addikt

(#5965) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nightmares from the Deep: The Cursed Heart (Steam):

https://www.indiegala.com/game?game_id=@@d@@'''513a11e48b241b9//7a4407e

@@= 5*5
'''= Az ördög hívószáma
//= Időszámításunk előtt (Külföldiül....)

Abyss: The Wraiths of Eden (Steam):

https://www.indiegala.com/game?game_id=97f61517513a11e4804b05%%0439fa--

%%= Régebbi windows verzió

(#5966) krecso válasza icemad (#5965) üzenetére


krecso
tag

Mindkettőnek múló... :(

(#5967) KaiotEch válasza icemad (#5965) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Elsőt vittem köszönöm! :R

(#5968) icemad válasza KaiotEch (#5967) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gratula. Gyorsak vagytok.

(#5969) bul07 válasza eami (#5962) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem kell kiszámolni semmit a képen rajta van a kód is, ugyan úgy mint a Populous
Kis segítség a Populous alatt ott hogy Origin , a torony tetejétől jobbra meg egy kód darab
5 négyes csoportból áll a kód

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5970) eami válasza bul07 (#5969) üzenetére


eami
addikt

5964. Azon bezzeg senki nem akadt fent, hogy sikerült kiszámolni a játék nevét :DDD

(#5971) bul07 válasza eami (#5970) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet én vagyok túl beteg de nem értem(meg vagyok fázva)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5972) KaiotEch válasza bul07 (#5971) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én sem értem :P

(#5973) bul07 válasza KaiotEch (#5972) üzenetére


bul07
nagyúr

Huh legalább nem vagyok egyedül ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5974) genndy válasza bul07 (#5971) üzenetére


genndy
addikt

Viccelt. Ennyi.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5975) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Crash Time II - Steam - Most ingyé' van.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#5976) kkris


kkris
csendes tag

aquanox 1
https://www.humblebundle.com/gift?key=T6pvdNWqef45Zp6c

(#5977) eami válasza genndy (#5974) üzenetére


eami
addikt

igen, nyilván vicceltem :) ami külön vicces volt végül, hogy egyikőtöknek sem tűnt furcsának hogy a leírt módszer alapján kijött a játék neve :))

(#5978) bul07 válasza eami (#5977) üzenetére


bul07
nagyúr

Oké vicc de az érdemi kérdésem mi szerint megtalálható e a kód nincs megválaszolva, mert próbáltuk értelmezni a te hozzászólásodat

Ha nem megtalálható akkor adnék segítséget

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5979) eami válasza bul07 (#5978) üzenetére


eami
addikt

OMG... szerinted ha a játék nevét megtalálátam akkor a kódot sikerülhet megtalálnom?

(#5980) bullseye válasza bul07 (#5978) üzenetére


bullseye
addikt

Teljesen simán megtalálhatóak a feliratok.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5981) bul07 válasza bullseye (#5980) üzenetére


bul07
nagyúr

Oké akkor túl is léptem rajta

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5982) Stockbauer79 válasza bul07 (#5960) üzenetére


Stockbauer79
tag

A kód megvan, de a megadott termékkód nem érvényes...Sorrend számít,vagy ahogy a képen van fentről lefelé a sorrend?

just leave me alone

(#5983) bul07 válasza Stockbauer79 (#5982) üzenetére


bul07
nagyúr

Számít a sorend 2-2-1

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5984) Stockbauer79 válasza bul07 (#5983) üzenetére


Stockbauer79
tag

Köszi,elvittem :)
Nem hittem hogy jó még.

just leave me alone

(#5985) Crytek


Crytek
veterán

Aquanox
Aquanox 2

Next PC Upgrade: 2022

(#5986) gmx9


gmx9
aktív tag

Galactic Civilizations II: Ultimate Edition

https://www.humblebundle.com/gift?key=Wmxvk(*)2DMBA6k(**)x

(*)= wallhack rövidítve
(**)= Egy szám. József Attila szerint te magad légy, Fincher inkább nem ajánlja :)

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#5987) maddionmax válasza gmx9 (#5986) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Elvittem és köszönöm...de látom, hogy béna voltam és már megvan, így máris dobom vissza! :)

https://www.humblebundle.com/?key= +

Használja egészséggel aki viszi!

[ Szerkesztve ]

(#5988) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Sziasztok!
Bocsi az off-ért, de linkelem ide is :)
Arkham Origins. még lehet jelentkezni este hatig.
Döntsünk rekordot a jelentkezések számát illetően! :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5989) bullseye válasza Hunbeast87 (#5988) üzenetére


bullseye
addikt

Csak az acsira hajtasz, mi? :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5990) Molk válasza maddionmax (#5987) üzenetére


Molk
tag

Köszönöm szépen a Botaniculát. :R

(#5991) Hunbeast87 válasza bullseye (#5989) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

:DDD
Is.. :DDD (sokat nem számít ha összejön, ha nem)
Őszintén inkább arra, hogy tapasztalják azt az emberek, hogy néha jobb adni mint kapni. Lényeges volt számomra, hogy egy "jobb" játékot dobjak be, mint amilyen free-be szokott általában lenni. Afféle jelzés is akart lenni, hogy lassan nincsenek is "normális" játékok sima sorsolásban, minden csak Elite-be/Zárt-ba megy. :( Ami meg számunkra is elérhető, az bundle töltelék az esetek túlnyomó részében.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5992) rizso válasza Hunbeast87 (#5991) üzenetére


rizso
addikt

Ezt a játékot pm-ben is küldhetted volna - így most csak a többieknek fog fájni, akik beleélik magukat, hogy megnyerik ;]

Kíváncsi lennék amúgy, hogy a free miatt hány másodreg jelentkezik a játékért...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5993) bul07 válasza gmx9 (#5986) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi áttételesen vittem

(#5987) maddionmax

Lecsaptam rá

(#5991) Hunbeast87

Én meg nem is emlékszek már rá mikkor jelentkeztem bármire is, nekem nem jött be hogy elkezdték turkálni ki mennyit nyert
Végül is itt is ki tudom tenni amit akarok ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5994) Hunbeast87 válasza rizso (#5992) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Akkor ne éljék bele magukat! ;]
Ha emiatt utálni fognak én nem bánom, mert szeretnék még ilyesfajta dolgokat művelni a közeljövőben! ;)

(#5993) bul07: Szimplán Free sorsolás, írtam is miért.

(#5992) rizso: Biztosan lesz ilyen is, de nem bánom. A nevek nagy része ismerős volt nekem, jó ideje látom őket fent. Csak néhány, számomra ismeretlen volt eddig.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5995) bul07 válasza Hunbeast87 (#5994) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen egyetértek , pedig régen szeretem felajánlani, de ez a turkálás ami nem vagy egy éve betette a kaput nálam, és ennek ellenére még mindig előkelő helyen vagyok felajánlásba is, gondoltam rá hogy töröltetni kellene magamat de .....

Jön nemsoká egy újabb kép Kung-Fu Strike Warriors Rise játék kóddal
Azt vettem észre hogy laptopon az előző képemen nem tudtam kiolvasni a kódot(pedig pontosan tudtam hol van ;] ) , ennyivel rosszabb lenne a kijelzője

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5996) rizso válasza Hunbeast87 (#5994) üzenetére


rizso
addikt

Én nem foglak emiatt utálni ;)

bul07: BG-nek meg a ninja topiknak is megvannak az előnyei és hátrányai. BG-n még nem nyertem, igaz nem is nagyon jelentkeztem, Hunbeast87 Batman-je az első. Ami nagy előnye a BG-nek, hogy néha tényleg elég jó játékok is vannak (még ha zártkörű sorsoláson is) - bár az is igaz, hogy néha itt a topikban is van 1-2 jobb cím, amit ha időben észreveszel, elég gyors vagy, akkor nyert ügyed van (pl az általad linkelt ME-re is így tettem szert).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5997) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Egy Abyss: The Wraiths of Eden játékért lehet nálam privátban jelentkezni! :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5998) Hunbeast87 válasza Hunbeast87 (#5997) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Elkelt!

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#5999) CanibelZ válasza Hunbeast87 (#5998) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Köszönöm! :R

(#6000) bul07 válasza rizso (#5996) üzenetére


bul07
nagyúr

BG-nek hosszú története van, volt hogy 2db 70€ ajánlottam fel(akciósan vettem de úgyis 6e Ft körül volt a kettő) de akkor még máshogy mentek a dolgok, mindegy elmúlt

Na jöjjön a kép
Nem jött össze egyszerűen a laptopomon nem tudom megcsinálni kép mentés után kiolvashatatlan
Így valami más
[link]
(Titkosba a lényeg)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.