Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:49

LOGOUT.hu

Kódfejtő és Ninja topik
...ha van egy felesleges kulcsod, itt felajánlhatod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) ToMy_ válasza xuser (#19300) üzenetére


ToMy_
tag

próbáld folyamatosan, nekem kb. 35. próbálkozásra bejött :)

(#19302) xuser válasza ToMy_ (#19301) üzenetére


xuser
tag

sajna már többször próbáltam, de semmi.. :(

(#19303) Golden9


Golden9
addikt

(#19304) pilipi válasza xuser (#19300) üzenetére


pilipi
aktív tag

Én is ugyanezt szeretném kérni, akinek sikerül és megosztaná velem PM-ben azt köszönettel venném. :R

(#19305) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Úgy látszik vége a Hitman akciónak. Bejön az oldal, de azt írja ki, hogy a kupont már beváltották.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19306) Vertigo18 válasza csuvicsuva (#19305) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ihen, én is ugyanezt tapasztalom. Akkor ennyi volt ez a móka is.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#19307) MrTwister válasza Crytek (#19297) üzenetére


MrTwister
őstag

:P Sértődj meg! Igazából csak azért írtam mert mindig nagyon negatívan nyilatkozol róluk, most meg azt hittem annyira felkeltette az érdeklődésedet a game, hogy regelsz oda és behúzod, mert akkor nem kicsit meglepődtem volna. Sebaj félreértettelek! Részemről béke! :R :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#19308) Crytek válasza MrTwister (#19307) üzenetére


Crytek
veterán

Jelenleg emberi ésszel felfogható érvek nincsenek ami miatt az epic szarjában kellene játszanom.Amint steam-é változik a funkcionalitását illetően azonnal fogom használni.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#19309) Beniii06


Beniii06
őstag

MAIA Itch

"Got any other secret weapons?"

(#19310) Golden9


Golden9
addikt

(#19311) Beniii06


Beniii06
őstag

100% Orange Juice Steam

"Got any other secret weapons?"

(#19312) Beniii06


Beniii06
őstag

PC World of Warshipsben: [link]

Claim Your Compensation Now! [EU Server Prolonged Downtime]

In the past 24 hours, we suffered a prolonged downtime which prevented a lot of you from playing World of Warships.
To make up for the disruption and inconvenience caused, we are offering compensation.
Those of you who played at least one battle between 24/03 00:00 UTC - 26/03 23:59 UTC will be able to claim the following:
1x Wargaming Container Guaranteed 1 day of Warships Premium, plus a random signal flag assortment.
1x Europe Container

You can claim your compensation until: Sat. 04 Apr. 00:59 CET (UTC+1) / your local time: Sat. 04 Apr. 01:59

"Got any other secret weapons?"

(#19313) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

HELLION (Steam)
UNI (Steam)

(#19314) Beniii06


Beniii06
őstag

Martian Law Steam
The Deed Steam
Barro Steam

"Got any other secret weapons?"

(#19315) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Drawful 2 (Epic Store)

(#19316) Beniii06


Beniii06
őstag

[Elliot Quest] Itch

"Got any other secret weapons?"

(#19317) Syíf


Syíf
csendes tag

Dungeons 2 T2Z59-*4A7V-2EF24
Pumped BMX *JT38-64L6Q-V0HHW
Geometry Wars 3 Dimensions Evolved 3WC52-KX*ZZ-7X0IN

* = 3

(#19318) bitmad válasza Syíf (#19317) üzenetére


bitmad
aktív tag

Köszi az utolsót! :R

(#19319) -secret- válasza Syíf (#19317) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mindet vitték.

(#19320) bepken válasza Crytek (#19308) üzenetére


bepken
Topikgazda

letöltöd a játékot és játszol. ezen kívül mire volna még szükség? (nyilván nincs kulcs, nincs skin, nincs kereskedés... :D )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19321) Crytek válasza bepken (#19320) üzenetére


Crytek
veterán

Sokminden másra. Legelső körben, hogy egy helyen legyenek a játékaim. Másodikként acsik, 3 fórum, 4 online netezős webfelület.stb
Tudom, hogy téged ez nem érdekel, de engem igen

Next PC Upgrade: 2022

(#19322) Solymi81 válasza Crytek (#19297) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Amikor az adott piacon több szereplő van, valamiképpen kell szerezni vásárlókat és ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy adott vásárlót teljesen el kell hódítani a másik szolgáltatótól, de el kell érni, hogy nálad költsön pénzt, te kliensed használja.

Biztos megvan annak is a magyarázata, hogy miért dobálnak ennyi játékot ingyen, nem hinném, hogy szívjóságból.
Habár a legutóbbi üzletpolitikájukat nézve nem biztos, hogy annyira rossz arcok lennének, ilyen szempontból az lehetne a Steammel szemben a GoG meg az azt tulajdonló CDPRojekt is, hogy szemetek DRM nélkül adják a játékokat, mindenféle jósággal.

Vagy akár idevehetnénk a streaming szolgáltatókat is, hogy miért mernek külön csatornát indítani, mikor ott volt a HBO korábban...felháborító!

De amúgy komolyan, ahogy nyilatkozol és fröcsögsz róluk és a Valve-ot isteníted...hát, az is megérne egy misét...fene se tudja, hogy mi bajod van velük, ignoráld őket, ha ennyire zavarnak és maradj a Steamnél...

(#19323) stfx


stfx
aktív tag

Earth 2150 Trilogy
HFTKG-AMI50-*CJNT
2+2

(#19324) Crytek válasza Solymi81 (#19322) üzenetére


Crytek
veterán

Tele a net az epic által kért,kívánt undor és gyűlölet okaival, ha eddig nem sikerült rájönnöd mik a gondok velük ,akkor hanyagold is a témát ,mert neked felesleges ezzel foglalkoznod.
Az alap amúgy is ott kezdődik, hogy azzal hogy valamit CSAK TE árulsz akkor ez azt jelenti több vásárlód lesz mint egy olyan termék esetében ami mindenhol elérhető.

Ezt a tézis ragyogóan muatja az epic tavalyi évre szóló nevetséges third party game -re userek által költött pénz összege.
Inkább leírom ,hátha velem együtt visítasz: 251 millió $ 1 kerek év alatt ugy hogy több mint 50 game CSAK ott érhető el pc-n steamen nem voltak... Csak egy kis viszonyitás...ezt a 251 milliót az emberek 1 hónap alatt elköltötték steamen 2 azaz KETTŐ db játékra ÚGY hogy mindenhol más pc-s digitális boltban is kapható az a 2 db termét SŐT az egyik még a 300ft-os game passba is azóta ott van...
Szóval bármennyire is teker az epic a sok ingyen szarjával totálisan látható hogy ezzel csak a saját pénzét szórja a kutba mert amíg ingyenélőket lehet több milliót szereznek ,de a vásárlás érdemi része majd 1 év múlva steamen fog megtörténni...

Next PC Upgrade: 2022

(#19325) bepken válasza Crytek (#19324) üzenetére


bepken
Topikgazda

már totál off-off-off vagyunk, de továbbra is érdekel: Neked, mint végfelhasználó ez a folyamat mely pontján okoz pontosan fájdalmat? :D

kapod az ingyen játékot. akarod viszed, nem akarod nem viszed. ezen nincs mit litániákat írni, meg statisztikával dobálózni. szóval légyszi, hagyjuk már ezt a témát, köszi!

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19326) Solymi81 válasza Crytek (#19324) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Ne haragudj, de ne te mondd már meg nekem, hogy mivel foglalkozzak és mivel ne, ráadásul ne ilyen stílussal.
Sehol nem találkoztam még ilyen lekezeléssel, akár felém, akár más felé, mint amit te most itt bemutatsz és nem érdekel, hogy mióta vagy itt, ki vagy és mennyi kommentet írtál...

Amúgy megpróbáltam utánanézni, hogy mi ez a nagy rage az Epic felé, remélem ez a pár olvasmány elégséges részedről, hogy esetleg felnyissa a szemem:

https://kotaku.com/why-people-are-so-mad-about-the-epic-games-store-1833848770
https://www.reddit.com/r/Games/comments/av9976/everything_thats_wrong_with_epic/
https://www.polygon.com/2019/4/5/18295833/epic-games-store-controversy-explained

A Tencent rész az persze húzós, de gondolom tisztában vagy vele, hogy Kína ilyen vagy olyan módon szinte mindenhol ott van, mégha azt te nem is veszed észre...

A customer service része jogos, de kinőhetik, a többiben meg nem látok problémát...
A pénz részét meg majd nézzük meg pár év múlva, főleg, hogy most létrehozták az Epic Games Publishinget...

https://www.polygon.com/2020/3/26/21195206/epic-games-publishing-remedy-entertainment-playdead-gen-design

És ahogy alattam is írta bepken: tulképpen neked is csak az a bajod, hogy nem tudod hozzácsapni a Steamhez a játékot, hanem tenni kell pár plusz klikket...

(#19327) Syíf


Syíf
csendes tag

Giana Sisters Twisted Bundle *TTRW-0TB09-BWFI0
DARK CHPK*-2F27E-ZD6I4
Perfect Universe CTBGD-P4*E4-K8L2Z

* = hatoska

(#19328) shaddy1027 válasza Syíf (#19327) üzenetére


shaddy1027
tag

Dark-ot köszönöm! :R

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#19329) xeno204 válasza Syíf (#19327) üzenetére


xeno204
aktív tag

Perfect Universe Köszi. :R

(#19330) Darkness


Darkness
aktív tag

köszönjük a láthatatlannak... hogy megköszönte... (6yÁ5@)

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#19331) NyMRooD válasza Crytek (#19321) üzenetére


NyMRooD
őstag

1. Ebben egyetértek, de Battle.net/Origin/Uplay(bár azok ott vannak steamen és onnan is indíthatóak)/GoG/Bethesda vacka/Rockstar vacka/MS Store ezek miatt már rég nincsenek egyhelyen a játékaid és a kiadók a saját platformjaikon sokszor exkluzívá teszik a játékaikat, szóval az sem ritka, persze ettől az Epic által megvásárolt exkluzivitást nem tartom szerencsésnek, de most már a publishingal gondolom ez csökkeni fog.
2. Ezt megértem, bár engem annyira nem mozgat.
3. Minek még1? Így is van elég.
4. Nem tudom mit értesz ezalatt, de már van ilyen.
5. Stb: jönnek a plussz funkciók, lassan, de biztosan.
6. Tencent, tény, hogy ott vannak, de ott vannak rengeteg más fejlesző/kiadóban is résztulajként.

Szóval ezeket összegezve a vásárolt ex címeket leszámítva nem nagyon értem ezt a haragot, a hiányoságok miatt megértem, hogy nem használod, csak a haragnak nem látom értelmét, de te tudod.

"Szóval bármennyire is teker az epic a sok ingyen szarjával totálisan látható hogy ezzel csak a saját pénzét szórja a kutba mert amíg ingyenélőket lehet több milliót szereznek ,de a vásárlás érdemi része majd 1 év múlva steamen fog megtörténni..." - Ez meg a te szádból egyenesen viccess :D

De mondom én csak ezt a haragot nem értek, amit itt rázudítasz az epic-re meg akik kérdezni mernek róla vagy elismerően nyilatkozni.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#19333) Golden9


Golden9
addikt

One Drop Bot

[ Szeretkezve ]

(#19334) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

(#19335) Golden9


Golden9
addikt

(#19336) Golden9


Golden9
addikt

Lovers ' Smiles

[ Szeretkezve ]

(#19337) Golden9


Golden9
addikt

(#19338) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

初恋日记 (Steam)

(#19339) Golden9


Golden9
addikt

Gone Home
Hob

[ Szeretkezve ]

(#19340) Golden9


Golden9
addikt

Gang of Four

[ Szeretkezve ]

(#19341) Golden9


Golden9
addikt

Pinball FX3
- Pinball FX3 - Star Wars Pinball
- Pinball FX3 - Aliens vs. Pinball
- Pinball FX3 - Marvel Pinball: Heavy Hitters

[ Szeretkezve ]

(#19342) Sirpi válasza Golden9 (#19341) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ez akkor most csak ingyen hét? Mert nálam 'Play game' jelenik meg, nem 'Add to account'
És 7 gigát nem húznék le feleslegesen.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#19343) Lackki válasza Sirpi (#19342) üzenetére


Lackki
senior tag

szar a link

[link] innen próbáld

Privátot hamarabb észreveszem

(#19344) Sirpi válasza Lackki (#19343) üzenetére


Sirpi
senior tag

:R

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#19345) Golden9 válasza Lackki (#19343) üzenetére


Golden9
addikt

Köszi :R . Akkor én sem töltöm le még.

Más:
Shadow Arena Final Beta Steam Key & Gifts

[ Szeretkezve ]

(#19346) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

SYMMETRY (GoG)

(#19347) MrTwister válasza -secret- (#19346) üzenetére


MrTwister
őstag

Ráadásul magyar nyelv is van benne, mármint felirat, úgy látom amolyan túlélő játék, kérdés, hogy minőségi darab e?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#19348) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Escape From Tethys (Steam)
Khan VS Khan (Steam)
Keybaoard Killers (Steam)

[ Szerkesztve ]

(#19349) csuvicsuva válasza -secret- (#19348) üzenetére


csuvicsuva
őstag

+ Welcome Back To 2007 2

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#19350) Golden9


Golden9
addikt

Knights and Merchants

[ Szeretkezve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.