Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:49

LOGOUT.hu

Kódfejtő és Ninja topik
...ha van egy felesleges kulcsod, itt felajánlhatod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Game Hunter válasza SpongyaBob (#14596) üzenetére


Game Hunter
csendes tag

Szívesen. :) (szivacs)

[ Szerkesztve ]

(#14602) joe-ker


joe-ker
senior tag

(#14603) budo82


budo82
tag

Why So Evil 1 and 2, Brilliant Bob
ERW2P-VH7GB-C7nulla6Z

Absconding Zatwor, Break Into Zatwor, Fiends of Imprisonment
nullaVPIC-AIACJ-G774D

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#14604) T0rnad0 válasza budo82 (#14603) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszönöm :R

Z Fold 4

(#14605) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Shining Force - AWZ9B-JYW6N-NCKW8
Company of Heroes 2 - Southern Fronts DLC: AWZ9B-JYW6N-NCKW8
Alien Soldier - 8M98F-J0MP4-VYJHA
Dawn of War II Retribution - Ultramarines DLC - 8L4IH-FLPTL-HTJGL
Golden Axe 2 - CLCRK-9VQ65-RMQ4V
Shogun 2 Blood Pack - 7YGBD-C24IP-ZPW05
Comix Zone - 7CWML-HHTRD-AI6W3

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14606) DJ. Ru$y válasza NyMRooD (#14605) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Golden Axe 2-t köszönöm, a többit beninjázták. (A DLC-ket pedig nem tudom, mert nincs meg az alap.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14607) Urguru


Urguru
tag

The Ship : F0**3-W40B4-RH8PG

**: " A becsületes nevem ............., de úgy szólítanak, hogy ** "

Film idézet Sok oscar ;)

(#14608) SpongyaBob válasza Urguru (#14607) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszöntem! :R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#14609) Urguru válasza SpongyaBob (#14608) üzenetére


Urguru
tag

Nm gratu :)

(#14610) Urguru


Urguru
tag

Nem tudom mi ez vagy jó -e. ( takarítás)

FHWFL-EMPG5-YFVJV

(#14611) csadi0011 válasza Urguru (#14610) üzenetére


csadi0011
őstag

Vitték. Sosem tudjuk meg, hogy mi volt. :(

(#14612) Out válasza csadi0011 (#14611) üzenetére


Out
addikt

Make War Not Love 2 volt, de nem én vittem, csak megvan :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14613) Game Hunter válasza csadi0011 (#14611) üzenetére


Game Hunter
csendes tag

Ezért kell PM-ben küldeni a kulcsokat.:) A feladvány, a játék neve, az még oké, hogy nyilvános, de legalább regisztrált felhasználó legyen, aki viszi, ha már erre tévedt.
Nehogy már egy sehonnai bitang ember vigye, Ki most, ha kell, regisztrálni nem mer...

[ Szerkesztve ]

(#14614) bepken válasza Game Hunter (#14613) üzenetére


bepken
Topikgazda

sokszor felmerült már ez a kérdés, engem is zavart korábban, amiket írtál. azóta viszont beláttam, hogy erre nincs jó vagy rossz megoldás. alapvetően ez egy ninja topik, ahol megvan adva a lehetőség, hogy rejtvénybe rejtsd a felajánlott kulcsot - amit nyilván csak javasolni tudunk, kötelezővé nem tehetjük. mindenki olyan formában dobja be a kulcsokat, ahogy azt ő szeretné.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14615) Urguru válasza bepken (#14614) üzenetére


Urguru
tag

Ez jogos , de én spec. jobban bírom aki jelzi vagy aki jelzi hogy elkelt mint a névteleneket ( nem beszélve arról többször adtam free kulcsot annak aki a névtelen helyett jelezte). De jogos ez Ninja topic mindenki saját maga dönti el ír vagy nem.

Pixel Puzzles: Japan : duplavRA2Q-FhétRTC-RGtéLE

:)

(#14616) bepken válasza Urguru (#14615) üzenetére


bepken
Topikgazda

hogy megköszöni e, az megint más kérdés. azt természetesen nem tudja befolyásolni a felajánló sem. ellenben azzal, hogy mennyire nehezíti meg a szorgos ninják dolgot.... szóval továbbra is azt mondom: hajrá! jöjjön sok sok kreatív rejtvény! :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14617) Urguru válasza bepken (#14616) üzenetére


Urguru
tag

Hajrá várom tőled is a kreatív rejtvényt;)

(#14618) csadi0011


csadi0011
őstag

Múltkori dlhnet ingyen játékokat nem aktiváltam be mind. Nem láttam lejárati időt, remélem élnek még.

The Troma Project:
Q3H6F-2KLBA-TJYhatvan

Robo Rumble
WNDYA-I(hardver)0X-I7C2Z

Earth 2150 - Escape from the Blue Planet
GAkúTJ-5C69Q-VI*C

* - ... polo, golf, passat

Septerra Core
M***0-0QN0R-DYEZT

*** - XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

World War 3 - Black Gold
GEN9I-JHYLI-D kilencvenkettő integráltáramkör

Szerk: (#14613)Game Hunter: Jó ötlet, de úgy lehet, hogy kevesebben kaparnának a játékokért. Bár nem tudom eldönteni, hogy ez pozitív, vagy negatív dolog.

[ Szerkesztve ]

(#14619) EmptyParadox válasza NyMRooD (#14605) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Hmm, a Company of Heroes 2 - Southern Fronts DLC-ről mindig lemaradok, pedig pont a CoH tábort erősítettem a MWNL-ban, mégsem dobott DLC-t. :(

(#14620) #18193920 válasza csadi0011 (#14618) üzenetére


#18193920
törölt tag

Mindet vitték :(

(#14621) bepken


bepken
Topikgazda

Sang-Froid - Tales of Werewolves (+1 sor)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14622) tomsolo


tomsolo
őstag

Blockstorm
NYGXI-MQH3V-PIX3F

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#14623) T0rnad0 válasza tomsolo (#14622) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszönöm :R

Z Fold 4

(#14624) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Speed Kills> 96YGD-QMBXI-DHYY3

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14625) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Ha valaki ismerős Steamgifts-en, lenne egy kérdésem:
Ha van egy régiókorlátos játékom (Region-locked Game - This Product will NOT activate in the following regions: Germany) Bundlestarsról, és Steamgiftsen új giveaway-t nyitok rá, akkor a Region Restrictions résznél mit kell kiválasztanom? Germany, vagy minden mást kivéve Germany? Sehol nem találtam pontos leírást erre. Én Germany-t állítottam be, de valaki azt mondta, hogy épp azt nem szabad.
Tudnátok segíteni? Előre is köszi!

Bocsi, ha nem ide kellett volna írnom...

(#14626) [Prolixus] válasza Vesporigo (#14625) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Akkor pont rosszul csináltad. Ha Germany-t állítottad be azt pont azt jelenti, hogy csak ott aktiválható. Válaszd a None-t, de a Description részbe írd le, hogy németben nem aktiválható.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14627) Ventur@


Ventur@
senior tag

Itt is egy Speed Kills: HABRH-C77EW-55B3M

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#14628) Game Hunter válasza bepken (#14614) üzenetére


Game Hunter
csendes tag

Dehogy nincs jó megoldás rá! :) Sőt, továbbmegyek. Minimum egy éves regisztrációhoz kötném itt a PH-n, hogy bárki is lássa ezt a topikot. Legalább ki lehetne szűrni a nemkívánatos egyéneket. Persze, ha valakinek az jó, hogy olyan személy kapja meg a kulcsot, aki lehet meg sem érdemli, hát... kösz, de kösz nem. Én ehhez nem asszisztálok.

Mán nem azé' a rozsdás szögé', de aki még egy őszinte köszönömöt sem tud megejteni a másik felé, az tudod mit érdemelne...?! Biztosan nem egy ingyen játékot.

(#14629) bullseye válasza Game Hunter (#14628) üzenetére


bullseye
addikt

Ja, az kicsit engem is zavar, hogy pl. újoncok is bejárhatnak ide... :P

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14630) Vesporigo válasza [Prolixus] (#14626) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Prolixus: Ismét köszönöm a segítséget! :)

(#14631) Crytek


Crytek
veterán

Sosem értettem és soha nem is fogom megérteni , hogy itt vagy bárhol ahova bárki szó szerint behány egy cd kulcsot (ami őt nem érdekli) miért vár mindenki válveregetést.. Ez nekem brutál mód magas. :F

Next PC Upgrade: 2022

(#14632) safranyek válasza Game Hunter (#14628) üzenetére


safranyek
tag

Nekem sincs még egy éves a regisztrációm, mégis megköszöntem minden kulcsot amit kaptam.

(#14633) [Prolixus] válasza Crytek (#14631) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mert gusztustalan, amikor valaki ingyen hozzájut valamihez ami neki kell, de még egy köszönetre sem képes. Nem a vállveregetés hiányzik senkinek, csak idegesíti a bunkóság. Már akit. De ez örökzöld téma úgy látom, rendszeresen felmerül. A végeredmény mindig az, hogy ez a ninja topic, szóval a topic modus operandijában nincs benne, hogy meg kell köszönni a vitt kulcsokat.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14634) Crytek válasza [Prolixus] (#14633) üzenetére


Crytek
veterán

"amikor valaki ingyen hozzájut valamihez ami neki kell" Nagyon sokat gondolsz te emögé.... A behányt kulcsok 90 de lehet 90+ %-a csak aktiválva van hogy +1 sor legyen meg lehessen farmolni.
A kis %-nak meg talán szüksége volt rá tehát meg akarta szerezni..

Szerintem semmi gusztustalan nincs ebben. Én külön kérem nekem ne köszöngessen senki se egy db cd kulcsot se. Nem miattam free amit behányok szóval nekem nem kell.

Next PC Upgrade: 2022

(#14635) [Prolixus] válasza Crytek (#14634) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"A behányt kulcsok 90 de lehet 90+ %-a csak aktiválva van hogy +1 sor legyen meg lehessen farmolni."
Pontosan. Azért kell neki, hogy farmolja. Amiből haszna van. Nem mondtam egy szóval sem, hogy azért kell neki, hogy játsszon vele. Persze egy játék kis haszon, de sok kicsi sokra megy.

Mindegy, nincs értelme ezt tovább vitatni. A hozzászólásom pont ezért íródott, hogy szerintem semmi értelme ezen rágódni tovább, a végeredménye az ilyen párbeszédeknek mindig ugyanaz: NINJA topic. Kész.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14636) Vertigo18 válasza Ventur@ (#14627) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14637) Assimilator válasza [Prolixus] (#14635) üzenetére


Assimilator
őstag

Azert ilyenkor meg azt erdemes atgondolni, (mert az ordog soha nem alszik ;] ) hogy mennyi kulcs aktivalatlan a kikerules pillanataban. Egyreszt szerintem sok olyan kulcs kerul ki amirol a gazdajanak kb. fogalma nincs, hogy honnan van, mikori, aktivalta-e mar stb. Illetve aki csak poenbol rak ki egy hasznalt kulcsot, aztan rohogve elvezkedik, hogy a tobbi marja egymast, mert nevtelenul vittek...

(#14638) bepken válasza Game Hunter (#14628) üzenetére


bepken
Topikgazda

tényleg értem, hogy mire gondolsz és valahol egyet is tudok érteni Veled. olvass vissza nyugodtan, nagyon sokszor lefutott kör már ez a topikban, korábban én is ugyanígy fel voltam háborodva. volt egy gleames próbálkozásom: meg lehet oldani (viszonylag gyorsan), hogy a kulcs, amit felajánlasz,az tutira PH felhasználóhoz kerüljön, és ha már vitte az illető, a többieknek ne kelljen feleslegesen próbálkozni. - ugyanez egyébként jigidi-vel is tökéletesen kivitelezhető: pl azt mondod, hogy a leggyorsabb megfejtőnek adod a kulcsot (PH felhasználónévet kiírja ugye a ranglistán)

DE - és itt a lényeg ismét - nem kötelezhetünk erre egyetlen felajánlót sem. hogyha nem szeretne feladvánnyal bíbelődni, agyalni, nem szeretne külön nyertest sorsolni vagy választani, akkor szíve joga. kirakja a kulcsot és kész. ha azt akarod elérni, hogy "jó emberhez" kerüljön a felajánlásod, akkor tegyél róla, hogy így legyen :)

a "köszönöm" téma pedig tényleg teljesen más...persze összefügg a fentiekkel, de alapvetően pofa kérdése. nem vagyok biztos benne, hogy akkor is megköszönnének minden kulcsot Neked, ha mondjuk privátban küldenéd a nyertesnek. én mindig a Steamgifts példájával élek ilyenkor. ott konkrétan látszik, hogy ki vitte a kulcsot, köszönöm viszont sokszor elmarad. (mondjuk a felajánlást meg sokan megköszönik :) )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14639) bullseye válasza bepken (#14638) üzenetére


bullseye
addikt

Hát SG-n le is tiltok minden nyertest, akinek egy héten belül nem jut eszébe megköszönni.
Meg a 0/0 GTA 5-öket aljas előítéletből ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14640) Assimilator válasza bullseye (#14639) üzenetére


Assimilator
őstag

Mondjuk SG is erdekes. Mindig is ugy mukodott, hogy ha valaki nyert berakta, hogy megkapta ami egyben amolyan koszonom is volt es ment mindenki dolgara.
Az utobbi idoben, meg mar nagyon terjed, hogy mesz a feketelistara ha nem koszonod meg.
Ami furcsa, mert az az oldal tenyleg szemelytelen, nagyuzemben megy minden. Egyszeruen egy ipari oldal, egyesek meg jatszak a cukrosbacsit meg elvarjak, hogy az altaluk nem kivant 1 dollaros bundliszovekenyekert hajbokoljanak az emberek.
En mar felajanlottam par szaz jatekot ott de soha nem vartam el a koszonomot erte.
Viszont akinek ilyen 20 felajanlott/200 nyert mutatoja van, az konyortelenul megy feketelistara.

(#14641) bullseye válasza Assimilator (#14640) üzenetére


bullseye
addikt

Ízlések és pofonok, én meg azt nem listázom, aki csak nyer, de nem ad be. Egyrészt mindenki zavar, aki sokat nyert, és akkor 90% ott végezné :)) , másrészt lehet, hogy csak nincs pénze ajánlani, ami nem jellemhiba. Ha egy thanx-ra nem futja a telepítés alatt, az már igen. Szerencsére egyelőre jóval többen vannak, akiknek sikerül ez a megerőltető művelet.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14642) Crytek


Crytek
veterán

Postal 2 0+**I-29--9-J8//!

Mivel ez egy nagyon drága sokat érő game ezért akit érdekel most kőkeményen dolgozni kell érte , vért izzadni ,olyannyira ,hogy follyjon ki a beletek :DDD

**
--:egy másik

//- Karlendítéses témánál mondták

+ az igazság odaát van

! :P

A megfejtő jóindulatom jeléül egy következőkben induló teljes indigala csomagot kap ingyen.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#14643) Vesporigo válasza Crytek (#14642) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Hehe, ez nagyon jó! :) Viszont túl sok kísérlet miatt később próbálkozom vele... ;)
Sok sikert a többieknek!

(#14644) Crytek válasza Vesporigo (#14643) üzenetére


Crytek
veterán

Túl sok kísérlet? Én elsőre rájöttem mit akarok :DDD :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#14645) Game Hunter válasza bullseye (#14629) üzenetére


Game Hunter
csendes tag

Ha ha ha! :) Az ne zavarjon, hogy 2007-ben regisztráltam. Ja, hogy szándékosan nem növeltem a hozzászólásom számát? Hát van ilyen is. :)

(#14646) Game Hunter válasza bepken (#14638) üzenetére


Game Hunter
csendes tag

Visszaolvastam, és akkor láttam, hogy mi folyik ittten. Nem a „köszönöm” a lényeg itt. Egy normális ember alapból megköszöni, ha valami ajándékot kap. De végül is mindegy, meg lehet ezt oldani másképpen is. Privát, vagy más oldal. A "Tahófalvaiakat", meg meghagyom másnak. :D

(#14647) bepken válasza Game Hunter (#14645) üzenetére


bepken
Topikgazda

szépen kérlek, ezt ne is folytasd. egyrészt felesleges, másrészt nagyon elüt a topik hangulatától :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14648) Kasya


Kasya
nagyúr

Platypus II

0100000101010000010010000100110000111001
5DI*I

* = U+2603

A sorrend nem helyes.

(#14649) drtimot


drtimot
aktív tag

Külhonba szakadt ninja kollégáknak ajánlok fel két Steam játékot.

Német régiózáras kulcsok, csak Németországból aktiválhatóak!

The Legend of Dark Witch
*5Q79-0*PNL-BQZ*C
A hiányzó 3 karater szám, csökkenő sorrendben.
A helyes kulcs SHA1-hash értéke 6519a5846e6aadb1285d675fb7df3e8bc59166fc. (Így nem szükséges Steam-en próbálgatnotok.)

Lethal League
QQQQQ91000-H11A-1000000005J

A kódban először a római számokat arab szám megfelelőjére cseréltem, azokat az arab számokat pedig, amik nem így keletkeztek, töröltem, és a helyükre a számnak megfelelő darabot tettem a számot megelőző karakterből.

Jó kódfejtést, viel Spaß!

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#14650) sixpak


sixpak
nagyúr

Catch_a_Falling_Star - 8J6XM-9XHZE-3C6G5
Star_Chronicles_Delta_Quadrant - Q7PI6-LWKY3-T3PPR

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.