Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:33:49

LOGOUT.hu

Kódfejtő és Ninja topik
...ha van egy felesleges kulcsod, itt felajánlhatod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) szami777 válasza regener (#14099) üzenetére


szami777
addikt

Köszi. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#14102) lkristóf válasza Spet (#14100) üzenetére


lkristóf
senior tag

Erről lemaradtam de köszi a ninják nevében is! :R

(#14103) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Mi ez a kártyás dolog? Nem vágom :F
Valaki segítene? :P

Press "F" to pay respects.

(#14104) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

The Next Door
BYJ42-Y76Y7-XIQPN
7HRN0-WCVHL-H2HAZ
XAFGQ-Y4TA7-EYYHK
JTPHT-MZC6N-205AT
PXIK4-Z748K-T4GFT
RHQJ5-BNEWP-BK9X7

Unforgiving Trials: The Darkest Crusade
X97MD-M4ZBD-F0AV0
54WH9-4FNAP-QFIJB
NICWC-44V5Q-TBEWF
TVTM6-GHZTM-VJPAR

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14105) T0rnad0 válasza FollowTheORI (#14104) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszönöm mindkettőt :R

Z Fold 4

(#14106) [Prolixus] válasza FollowTheORI (#14104) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Next Door-ból a harmadikat, Unforgiving-ből az elsőt vittem, köszönöm. :R

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14107) Imilenni válasza FollowTheORI (#14104) üzenetére


Imilenni
addikt

Semmisem maradt :/
Azért köszönöm a többiek nevében is :)

Press "F" to pay respects.

(#14108) bepken válasza Imilenni (#14103) üzenetére


bepken
Topikgazda

itt minden infot megtalálsz ezzel kapcsolatban :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14109) Vertigo18 válasza Spet (#14100) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm!

Bár nem vittem egyet sem, de gondoltam hátha megindítom valamelyik ninja szívét, aki a továbbiakban ninjázik és nem akarja megköszönni! :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14110) Edorn válasza Vertigo18 (#14109) üzenetére


Edorn
aktív tag

Szerintem nevezzétek át a topikot valami hasonlóra: "Köszönjétek meg, vagy sírni fog a kicsi szívem!"
Mert a jelenlegi cím nagyon megtévesztő... ;)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#14111) bepken válasza Edorn (#14110) üzenetére


bepken
Topikgazda

nem igazán értem...miért kéne ezt tenni?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14112) Spet válasza Edorn (#14110) üzenetére


Spet
addikt

Ez nem errol szol. Hanem ha mar valaki visz valamit legalabb irja be, hogy vitte, ennyi.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#14113) Imilenni válasza Spet (#14112) üzenetére


Imilenni
addikt

Igen, ez amolyan betyár becsület..
Így legalább nem kell végigpróbálgatni a dolgokat..

Press "F" to pay respects.

(#14114) NyMRooD


NyMRooD
őstag

De éppen arról szól ez a ninja topic, ha simán bemásolod ne várj köszönetet, már rengetegszer átbeszéltük. Ha valaki köszönetet szeretne na akkor kell valami rejtvény, vagy adja oda privátba. Nekem sem tetszik, hogy sok a bunkó, de ha simán bemásoljuk és nincs köszönet akkor utána már hiába írogatunk róla két oldalt, úgysem fogja megköszönni aki elvitte. (erre még megoldás lehet, hogy ha bepróbálod, de már vitték akkor megköszönöd te)

szerk: az éppen arról szólt arra értem, hogy köszönés nélkül viszik, nem a topic átnevezéséről, nincs gond azokkal akik köszönetet várnak.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#14115) Edorn válasza NyMRooD (#14114) üzenetére


Edorn
aktív tag

Teljesen egyetértek.

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#14116) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Na, akkor mostantól ha valami nincsen megköszönve, tudjátok itt jártam :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#14117) edgR válasza NyMRooD (#14114) üzenetére


edgR
őstag

Arról nem beszélve, hogy miféle ninja az, aki beköszön, hogy itt járt, vagy elvitt valamit...

;]

(#14118) Spet válasza edgR (#14117) üzenetére


Spet
addikt

Lebukó ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#14119) Feherfy válasza SpongyaBob (#14116) üzenetére


Feherfy
tag

Csak miattad kellene regisztrálni egy CsillagPatrik felhasználót, amivel elninjázok mindent. :D

(#14120) bepken válasza NyMRooD (#14114) üzenetére


bepken
Topikgazda

a topik összefoglalójában is szerepel egy pár sor ezzel kapcsolatban, innen nézve akár felesleges is lehet minden eset után külön megjegyzést írni.
másik oldalról viszont én egyáltalán nem találom zavarónak azt se, ha valaki ilyen megjegyzést tesz. szerencsére pörög a topik és nem ún. "sírással" van tele, hanem felajánlásokkal és köszönetekkel.

és hát nyilván akkor érkezik a legtöbb köszönet, ha valami kreatív játékkal "megment" az ember néhány kulcsot azok számára, akik nem árnyékként csapnak le rá :)) sok módszer van erre, szóval hajrá! ötleteket is szívesen látunk :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#14121) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Gyromancer

[47.490407, 19.146738]QJ-[BKK id:4730]Y[kupé BMW]-[ideiglenes]KE

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14122) Marci79 válasza Mr.Csizmás (#14121) üzenetére


Marci79
aktív tag

Szerintem te most csuklasz. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14123) Out válasza Marci79 (#14122) üzenetére


Out
addikt

Szerintem nem, mivel a játék nem kártyás, +1 sorért nem éri meg ennyit agyalni ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14125) twollah1976 válasza C. s. (#14124) üzenetére


twollah1976
őstag

Pixel Puzzles Ultimate - Beach Volleyball Pack

hétkettőInégynégy-LIkettőTC-AhábetűKCtébetű

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14126) föccer válasza twollah1976 (#14125) üzenetére


föccer
nagyúr

Duplicated. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14127) twollah1976 válasza föccer (#14126) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem jó a kód?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14128) föccer válasza twollah1976 (#14127) üzenetére


föccer
nagyúr

Már aktiválták korábban. Szólni szoktunk, hogy más ne próbálkozzon, hamár a hős névtelen ninja nem böfögött be egy köszit se, csak aktiválta.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14129) twollah1976 válasza föccer (#14128) üzenetére


twollah1976
őstag

Ok, értem, nekem már megvolt és csodákoztam, hogy duplicated.

Valahogy el kéne maszkolni a kódokat vagy nem is tudom regisztrációhoz, meg tudja a mihez kötném.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14130) föccer válasza twollah1976 (#14129) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyon sokszor sima regisztrált tagok viszik a kulcsokat, csak vannak akkora tirpákok, hogy egy 2 szavas hsz-t nem képesek ide biggyeszteni. Ez van, ha valaki berak ide egy kódot, akkor nem várat még egy köszönömöt sem. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14131) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Pixel Puzzles Ultimate - Puzzle Pack: Beach Volleyball

7WGRR-EZW54-QM7KN

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14132) föccer válasza FollowTheORI (#14131) üzenetére


föccer
nagyúr

Esélytelen volt, de minden esetre köszi neked is. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14133) Marci79 válasza Out (#14123) üzenetére


Marci79
aktív tag

LOL

(#14134) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#14121) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

senki?

segítek, az első egy állat is egyben :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14135) föccer válasza Mr.Csizmás (#14121) üzenetére


föccer
nagyúr

Kőbányai sörgyár, 73-as troli, az autókhoz meg nem értek.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14136) bullseye


bullseye
addikt

Némi sorsolás megint

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14137) Syíf


Syíf
csendes tag

Back To Bed 02C5Z-FNVPW-PHLJ/

Plazma Being 02FDV-HJRCJ-J58C/

Virus 14 026VV-TQPC5-3G8V*

Critical Mass 2J4ZM-V*BE8-EJDJT

JONES ON FIRE I47R*-VPZ3P-XEDB0

Overlord Raising Hell (Expansion) NNWH/-F0EHH-ZJQNF

A kódok megfejtéséhez szükség lesz egy periódusos rendszerre.

/ = a 19 - es rendszámú elem vegyjele
* = az oxigén rendszáma

(#14138) DJ. Ru$y válasza Syíf (#14137) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszönöm a sunyi ninja(k) nevében is, mindet elvitték.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14139) ZsZso válasza DJ. Ru$y (#14138) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Mondjuk azon is el lehet lamentálni, hogy mennyivel jobb dolog annál, hogy valaki "sunyin", köszönet nélkül viszi el a játékot az, ha valaki ugyan megköszöni, de soha el se indítja, ahelyett, hogy hagyná esetleg olyannak akit érdekelhet is az adott cím.

Persze farzsebből előránthatom erre én is a "ha én nem viszem el, akkor biztos egy robot fogja", vagy "én legalább megköszönöm" válaszokat de a végeredmény ugyanaz: akit valóban érdekelt volna, az hoppon marad.

Ez egy ninja topik. Itt mások a szabályok.

A jó ninja észrevétlen, de van olyan is, aki nem burkolózik a sötétség fátlyába. Ne bántsuk és ne próbáljuk már megnevelni a megfelelő szkillekkel ellátott topiklakó barátainkat. Ha elvisz valaki egy kódot, vigye - az ide kerülő kulcsoknak ez a sorsuk.
Ne rójuk meg ha nem köszöni meg, ne bántsuk, ha az adott nap a 100. kódot viszi el, ne nézegessük a Steam activity -jét, hogy megfelelő mennyiségű időt eltöltött -e vele és végképp ne próbáljunk meg utánajárni, hogy valóban tett -e le életében annyit az asztalra, hogy azt a kulcsot megérdemelten aktiválhatta be a fiókjába.

Próbáljunk meg felnőni hozzá és fejlesszük képességeinket, hogy mi is akkora ninja -k lehessünk! :K Legközelebb lehet nekünk kedvez a szerencse. :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#14140) bullseye


bullseye
addikt

Ja, szerintem rinyálni fogok, ha valaki egy hónapon belül egynél több játékot köszön meg, mert minek az neki, amikor etiópiában éheznek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14141) BaLee_ válasza ZsZso (#14139) üzenetére


BaLee_
csendes tag

Olvastad a topic összefoglalóját?

"Kódfejtőknek és Ninjáknak

Ha vitted a kulcsot, akkor arra kérünk, jelezd itt a topikban (ergó: köszönd meg a Felajánlónak!) - illetve azt is jelezzétek, ha valaki más már vitte a kulcsot előttetek, de azt nem köszönte meg! Ezzel is segítve másokat, hogy ne bajlódjanak tovább a kódfejtéssel."

Ha valaki jelzi, hogy nem köszönték meg, az nem rinyálás. Inkább segítség másoknak.

(#14142) ZsZso válasza BaLee_ (#14141) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Igen BaLee_ olvastam. Amit írsz az is igaz. Én nem is mondtam ennek az ellenkezőjét. Biztos nekem szántad?

Nem fogalmazok túl jól, lehet bennem van a hiba. Egy sorban összefoglalom hát a példa mentén, hogy mit szerettem volna mondani. Remélem DJ. Ru$y nem bánja, hogy szó szerint idézem. "Köszönöm a sunyi ninja(k) nevében is, mindet elvitték." helyett "Mindet elvitték, de azért köszönjük.".

Hidd el, nem akartam senkit se bántani. Azt szerettem volna elkerülni, hogy másokat bántsanak - még akkor is ha az anonimitás leple alatt állnak. Részemről téma lezárva, remélem más nem fog olyat látni a posztomban, ami nincs benne :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#14143) [Prolixus] válasza ZsZso (#14139) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ebben a gondolatmenetben csak az alap premissza a hibás. :) Szerinted aki sunyin elviszi, annak hány %-a viszi el azért, hogy játsszon is vele? És hány %-a viszi el azért, hogy kártyázzon? :) No offense, de az itt ajánlgatott játékok többsége nem egy nagy valami játékélmény szempontjából. Úgyhogy én inkább úgy indítanám a gondolatmenetet, hogy a berakott kódok többségével a kutya sem fog ténylegesen játszani. Tehát a kérdés szvsz inkább az, hogy ha már úgyis kártyázás miatt csapnak le az emberek a kódokra, mi a jobb, ha megköszönik, vagy ha meg sem köszönik? A válasz szerintem egyértelmű.

Persze ha az én premisszám hibás, akkor valóban, jogos amit írsz.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14144) bullseye válasza [Prolixus] (#14143) üzenetére


bullseye
addikt

Na most akkor ha a játékok nem nagy játékélmények, akkor akik ilyen csalódottak, azok is csak a hörcsögölés/kártya miatt?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14145) [Prolixus] válasza bullseye (#14144) üzenetére


[Prolixus]
addikt

SZERINTEM igen. Azért nézd meg, hogy milyen értékű játékok tűnnek fel itt, meg milyen értékelésűek. Eleve sok kulcs ami ide bekerül, valamilyen kulcsszórásból jön, amik az esetek jó részében bitszemetet jelentenek (plusz kártyák :DDD ), vagy olyan bundliszökevények, amelyek nem képviselnek érdemben nagy értéket, vagy mert olyan régiek, vagy mert hatmilliárdszor voltak már 1-2 dolláros bundliban. Ergo még ha a játék tegyük is fel, jó is, aki akarta mert játszani akart volna vele, már régen beszerezhette volna maga is fillérekért. Ha így van, akkor mi másért akarna lecsapni a potyára valaki? Persze, hogy a kártyákért, vagy csak mert +1 sor.

Persze hangsúlyozom, ez az átlag szerintem, vannak kivételek. Persze nincsen ezzel baj, nehogy félreértsen valaki. Az előző hozzászólásom sem ennek kifejezése miatt íródott.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14146) szami777


szami777
addikt

Szerintem pedig annyi itt panaszkodás a névtelen ninják felé, hogy azok már csak azért sem köszönik meg, csak úgy tollkordásból. :DDD

A legelső hozzászólástól követem ezt a topikot, és kb azóta megy az, hogy 1 hetente felhozza valaki, hogy "a kötsög bezzeg meg sem köszöni" , jön erre 4-5 helyeslés, kb ugyanannyi ellenző, aki azt mondja, hogy ez a ninja topik, kár fennakadni állandóan ezen (én is ezt a tábort erősítem). És ez megy szépen körbe-körbe.

Akit annyira zavar, hogy nem köszönik meg, csináljon sorsolást, vagy privát giveawayt, de elég zavaró látni, hogy van 7 új hsz, és abból mind a hét ugyanazon a téma körül forog már megint a kulcsok, rejtvények helyett.

Engem is zavar a sok hálátlan kis bot, de túl kell lépni rajta, vagy változtassuk meg a topik nevét.

Tessék Urak, nem kell megköszönni :DDD

Assassin's Creed® Chronicles China
FVMK-QFKD-Q7**-MCA3

**(legrangosabb futball kupa)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#14147) #18193920 válasza szami777 (#14146) üzenetére


#18193920
törölt tag

Vittem és köszönöm :R

(#14148) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Nem tudom élnek -e még, de van rá esély:

Deadbreed - BötKP2-4R7TN-CQ7H8
The Deer - AAYNE-ERTIhat-385RH
Bionic Dues - 5VEDA-W6WnégyR-Y0FX7

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#14149) DJ. Ru$y válasza ZsZso (#14148) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Bionic Dues-t köszönöm, vittem! :R

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14150) eami


eami
addikt

MYY4Zombie BoomD-YTCWK-3H6AA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.