Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) timot


timot
csendes tag

Vigyázatok az Aquban most a samsung noti ramok hibásak. Vettem egy 512mbyte ddr 400 as ramot, hazahoztam erre nem lehet berakni a gépbe. Rossz helyen van a lába a ramnak. A srác azt mondta az öszes ilyen. Vigyázatok ne, hogy ti is így járjatok.

(#2) Dufresne válasza timot (#1) üzenetére


Dufresne
addikt

Tán nem noti ramot vettél...amúgy meg ha tényleg rossz lábkiosztással jöttek, amit furcsállnék :F , akkor az igen nagy gáz :Y

(#3) slayer006 válasza timot (#1) üzenetére


slayer006
addikt

Ezt én nem értem. :(
Valami képet esetleg ...

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#4) AlBundy


AlBundy
aktív tag

Nem lehet, hogy DDR2-es ramot kaptál??

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#5) Xantomas válasza timot (#1) üzenetére


Xantomas
őstag

Fordítsd meg 180°-ban, és ha úgy se megy bele, akkor menjél vissza, kérjél bocsánantot a hitelrontásért, és mondjad meg hogy adjanak DDR2 helyett DDR-t vagy fordítva. Majd sűrű bocsánatkérések mellett kérjél elnézést a valószínűleg érthetetlen magyarázatodért, amiből nem tudták kihámozni, hogy mi kell neked.
:(((

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#6) AlBundy válasza Xantomas (#5) üzenetére


AlBundy
aktív tag

''Fordítsd meg 180°-ban''

Melyik irányban??? :DDD

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#7) erdey_a


erdey_a
őstag

A nap topikja basszus...
:D

A múltkor olyan 754-es procit akartak rámsózni, aminek 939 lába volt... a szemetek :(((

:))

Vérboci

(#8) Dufresne válasza erdey_a (#7) üzenetére


Dufresne
addikt

Nekem meg be akarták mesélni, hogy a sata2-es vinyó nem fog menni az nforce3 lapomban, de hagyjuk, sok ilyen dühkitöltő topic van már különböző boltokkal kapcsolatban.
Ezt talán zárni is lehetne.

(#9) Joco


Joco
aktív tag

Csak nekem jutott ez [link] eszembe? :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#10) ollie válasza timot (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

El kell hogy keserítselek, de ezt te szúrtad el.

***

(#11) Xantomas válasza AlBundy (#6) üzenetére


Xantomas
őstag

Felőlem akár hossz tengelye mentén is, de akkor tuti nem megy bele.
Ha nem sikerül, őt is szívesen várják a szientológiai egyháznál, hátha a xenuk segítenek.
Bár láttam agp kártyát PCI slotban, egy körömreszelő segítségével. Sőt, olyat is, hogy egy floppi tápkábelével adott az illető plusz energiát a Riva 128-asának.
Már semmin nem lepődök meg.

Előfordul, hogy rossz terméket adnak ki. De nem véletlenül adják a kezedbe, hogy megnézd, jót kapsz e.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#12) Xantomas válasza Dufresne (#8) üzenetére


Xantomas
őstag

Néha nem véletlenül mondják, de ilyenekre inkább a lusta szervizesek figyelmeztetnek, akik nem akarják 3 nap mulva viszont látni a terméket inkompatibilitási okokból. Az a bizonyos feketelista ;)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#13) pink75 válasza timot (#1) üzenetére


pink75
aktív tag

rajtad kívül nem sok embernek sikerült ilyen erős belépőt felmutatnia itt, a ph!-n... :DDD

xxx

(#14) djyuri válasza Xantomas (#11) üzenetére


djyuri
őstag

Marhajó :C :C

Egyet én is tok:D
Haver édesanyja már 30 éve dolgozik irodani (könyvelő) szakmában...és egyszer mesélte neki a rendszergazda,amelyik náluk tevékenykedik,hogy egyszer olyan esethez hívták ki őt,hogy a floppy-t nem tudják beüzemelni a gépbe....meg egyáltalán nem tudják betenni a gépbe......amikor meglátta a szitut a csákó,akkor dobott egy hátast:D:D....ugyani a dobozra,amiben 10-esével vannak a floppy-k fel volt tüntetve,hogy szakszerü tárolása a dobozában tőrténhet...namost a misz titkárnők azt hitték,hogy a burkolata a floppy lemeznek a doboza...és mivel abban célszerű tárolni ''az írás szerint'' ,így szétszedték as tokját és a vékony kis fóliát próbálták bepréselni a floppy meghajtóba :)) :)) :))

Jah egy eset meg közbern eszembe jutott még :Y
Egy cd-rom.os eset.....vs. pohár.....folytassam? :U ...A lényeg,hogy tetőrt a pohártartó tálcája és ehhez hívták ki a rendszergazdát,hogy cserélje ki.....szintén fetrengés....

(#15) AMD Power válasza timot (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Én meg majdnem oda mentem dolgozni! :DDD :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.