Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Neck


Neck
veterán

Ha ez érdekel, akkor elmondom az esetemet:

Connect3D 9600XTről cseréltem le a zúgós hűtést, ZM80C+OP1re.

Nagyon faszául ment minden, letöröltem a gyári fehér pasztát, (csak ezüst pasztát tudtam szerezni sajnos, szal vigyáznom kellett,de vigyáztam) és feltettem a Zalmant.

Ment is nagyon sokáig, aztán egyszercsak, LANpartyn eldőlt a házam.
Összedugom a gépet, bekapcsolom. Setupba csíkos minden.
XP bootlogo is csíkos...:(
Játékról ne is beszéljünk.:(:(:(

Borzasztó volt :(

Szerintem a nagy ''súly'', mikor eldőlt a ház, szétzúzott benne valamit. Vagy valahova pergett egy kis ezüstpaszta. (Ami vezet ugyebár:D) Nemtom. Mindenesetre a kari halott volt. 2Dbe kis tulzással el lehetett viselni a képet, de 3D alatt egyáltalán nem. SZVSZ pipeline halt meg rajta, de ez csak egyéni vélemény. Visszavittem, 1 év gar volt rá. (Azaz már csak 1 hetem volt vissza amikor visszavittem) Ezüstpaszám volt csak, ugye. Visszaraktam a gyári hűtést,alá ezüstpaszta, aztmondtam h no tuning volt, CS közben elszállt a cucc.

Most beszéltem velük, felküldték Pestre, érvényes a gari. :D
Kapom az új kártyát.
Mondjuk annyira nem érdekelt a cucc, mert tesómé lett közbe a gép, én meg újítok, 3D1 rullzz. :D

Jelenleg egy Matrox Millenium PCI 4MB VGA figyel most a gépbe, de ha megjön az új XT, akkor rulz lesz.

Szal tanulság: Próbálkozz bátran, nem lesz baja, elvileg gari is marad. Csak vigyázz h el ne dőljön a házad :D

U.I.: ZM80C+OP1el nagyon fasza a 9600XT, nekem 32-33 fokos volt, full terhelés mellett, enyhe tuninggal.

MOD: A hűtést szépen visszaraktam, de az ezüstpaszta nagyon nem gyári állapot :D
Ennek ellenére van gari, kapom a karit, szal no para.

[Szerkesztve]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.