Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Hály!
Szóval van valami ilyesmi progi,úgyértem letölthető/megvehető stb,mert láttam már ilyet FX5XXX-hez,de általánosat nem.Akarom tuningolni a kareszomat,de nem akarom megsütni(kivéve ha az üzletben nem tudják bizonyítani hogy ezért halt meg...;])

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

A Leadtek kártyákhoz adják az ilyet(Winfox) de sajna pl 5200-esem nem monitorozható...

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#3) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Még annyit hogy ha van rajata érzékelő akkor a Speedfan kell hogy mutassa nem?

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#4) Alvin_ti4200 válasza MUŁĐER (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem sincs benne az 53.03-as driverben, pedig FX5900XT-m van. Lehet, hogy kispórolták az XT-kból ezt az opciót?:U

(#5) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Nekem is az a megérzésem, hogy az XT-ben nincs szenzor..:( Kár, pedig hasznos funkció, és nem látom értelmét, hogy pont ezt spórolják ki belőle...

hey-ho-let's-go

(#6) Alvin_ti4200 válasza -=V3rthil=- (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ja, de ráb***tak, mert a kezemet nem tudták lespórolni, szal azzal még tudok mérni:DDD

(#7) Vaze


Vaze
őstag

es netan fx 5200 as karihoz van valami program? :B

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#8) ptiboy


ptiboy
senior tag

vegyetek ATI-t
nem melegszik
gyorsabb
szebb
olcsóbb

és a gigabyte kártyákon van hőmérő , hozzá gyári progi (nekem van rajt, 9600pro)

nvidia-s gigabyte-okhoz nem jár?

:)

(#9) ptiboy


ptiboy
senior tag

BOLDOG KALÁCSOT MINDEN PROHARDWARE LÁTOGATÓNAK!!!

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.