Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pg012345


pg012345
senior tag

olyan program kéne amivel ha játszok tudjak videót felvenni pl a nfs mw vel megyek fel tudjam venni és elmenteni légyszi linkeljetek egy ilyen progit 1000kösz :R :R

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#2) Loha válasza pg012345 (#1) üzenetére


Loha
veterán

pl.: Fraps
[link]

(#3) pg012345 válasza Loha (#2) üzenetére


pg012345
senior tag

kösz

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#4) pg012345


pg012345
senior tag

ha gondoljátok törölhetitek a topicot de lehet hogy másnak is kell ijen progi mégegyszer kössz

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#5) pg012345


pg012345
senior tag

már csak azt szeretném kérdezni hogy ezt hogyan kell elindítani hogy vegye a videót

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#6) RAM válasza pg012345 (#5) üzenetére


RAM
őstag

:Y

Csak tisztán

(#7) supi0070


supi0070
tag

sztem kattintani kell :DDD

Te látsz dolgokat, és azt kérdezed: miért?De én olyan dolgokat álmodok, amik soha nem voltak és azt kérdezem : miért ne?''(George Bernard Shaw)

(#8) Szabesz válasza pg012345 (#5) üzenetére


Szabesz
őstag

Ha fut a game és a Fraps is akkor alapértelmezett F9, majd ha kész (elég) akkor is F9.
De figyel oda mert ha úgy felejted egyhamar telnyomja a vinyódat (ha jol tevedek 10 perc~3giga tömörítettlen anyag), elég nagy fileket tud csinálni :)

¯\_(ツ)_/¯

(#9) supi0070


supi0070
tag

hát úgy látszik, hogy nekem nem ez kell. én azt szeretném felvenni, amit az asztalon ügyködök. olyan progit ismer vki? ja és a hangot is vegye fel...az jó volna nagyon :R

Te látsz dolgokat, és azt kérdezed: miért?De én olyan dolgokat álmodok, amik soha nem voltak és azt kérdezem : miért ne?''(George Bernard Shaw)

(#10) RAM válasza supi0070 (#9) üzenetére


RAM
őstag

pl. HyperSnap ;)
van még pár..

Csak tisztán

(#11) Szabesz válasza RAM (#10) üzenetére


Szabesz
őstag

a HyperSnap képlopó nem? inkább HyperCam :) [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#12) RAM válasza Szabesz (#11) üzenetére


RAM
őstag

pontosan... :R ;)

Csak tisztán

(#13) supi0070 válasza RAM (#10) üzenetére


supi0070
tag

:B

Te látsz dolgokat, és azt kérdezed: miért?De én olyan dolgokat álmodok, amik soha nem voltak és azt kérdezem : miért ne?''(George Bernard Shaw)

(#14) RAM válasza supi0070 (#13) üzenetére


RAM
őstag

Tudsz még ilyeneket? :DD

Csak tisztán

(#15) pg012345


pg012345
senior tag

kösz mindenkinek működik csak nem voltam netközelbe azért nem írtam nekem tetszik

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#16) REDeath


REDeath
őstag

Sziasztok. Valaki nem tudja hogy lehet megoldani Fraps-el hogy ne csak 30 mp-et vegyen fel? (fizetés nélkül)
Ja és még valami: mért lassítja be annyira a gépet? Jó tudom hogy nem olyan gyors a videocapture de akkor is. 6600GT-vel meg A64 3200+ al Q3-ban 42 FPS kicsit gyengusnak tűnik, és ráadásul így elég gázul lehet railezni.
Tudtok egyéb progit ilyen célra?

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#17) pg012345 válasza REDeath (#16) üzenetére


pg012345
senior tag

még nem tudom de az igaz hogy jól lelassítja a gépet kár :) amúgy följebb van egy másik link is :)

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#18) mizu_


mizu_
tag

Sziasztok!

Ismer esetleg valaki olyan programot, ami ugyanezeket tudja mint a fentebb levők, de ingyenes?

(#19) bgerike15


bgerike15
csendes tag

Helló!
Most vettem egy Leadtek TV Pro 1920 Tunert.
Nah most az a gondom hogy olyan programot keresek amivel fel tudom venni a filmat miközben tv-t nézek! Valaki aki ismer ilyen programot legyenszíves linkeljen nekem előre is kösszi!

(#20) bgerike15


bgerike15
csendes tag

PLS help

[ Szerkesztve ]

(#21) bence00000


bence00000
csendes tag

Nekem az a gondom a fraps-el hogy nem vesz fel hangot. Jól van beállítva (record sound bejelölve) de mégsem veszi fel. Azt olvastam a hangkártyám a gyenge (realtek) ezért nem tud hangot lejátszani meg felvenni egyszerre. Fel tudnák hangot is felvenni anélkül hogy hangkártyacsere lenne? és ha igen akk milyen progrival? a választ előre is köszönöm!

(#22) szupimester


szupimester
csendes tag

Nálam Vista alatt gond nélkül felveszi a Fraps a hangot, de XP esetében nem.

(#23) thorex


thorex
tag

Üdv!

Nekem is az a gondom a fraps-el, hogy nem vesz fel hangot. Be van állítva a record sound (be van jelölve), de mégsem veszi fel. Én úgy tuduom, hogy van egy program amivel ez a gond megoldható, de nem tudom a program nevét. A segítség gyorsan kéne, és előre is köszönöm.

(#24) thorex


thorex
tag

A probléma megoldava!!!
Integrált hangkártyák esetében a hangeszközök (nekem a tálcán megtalálható a gyorsíndítógomgoknál). Ott a keverők beállításánál a mikrofont kapcsoljuk ki és a sztereo keverőt pedig be, így fel fogja venni a hangot. A fraps-nél pedig a "Use Windows input"- ra kapcsoljunk. :C :K

(#25) wowkocka21


wowkocka21
csendes tag

hello pls link 1 jó videó felvevőt vagy lécci mondjátok már el hogy a fraps miért csak 29 másod percet vesz fel elöre is köszi :DD

(#26) juhad


juhad
csendes tag

Nekem felveszi a fraps a hangot (mondjuk elég rossz minőségben) ugyan így az xfire is viszont az a baj, hogy mind a kettőnél folyamatosan késik egyre jobban. Ha tudna valaki megoldást akár a késésre akár a minőségre segísen legyen szíves.

(#27) SuareZ válasza bence00000 (#21) üzenetére


SuareZ
csendes tag

csá töltsdle a windowsmoviemakert [link] és alul van 1 mikrofon arra rákattintasz és ott tuc hangot felvenni Ha ez kész akkor Sony Vegassal Vagy Bármien progival ösze dobod a hangot a videoval és kész:D

:D

(#28) had423 válasza bence00000 (#21) üzenetére


had423
aktív tag

Bandicam talán veszi a hangot is.

(#29) PumpkinSeed válasza had423 (#28) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Sztem az xFire felvevője is jó, én azt használom. Vagy overwolf. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#30) Mityu17


Mityu17
csendes tag

Üdv lenne egy kis gond nekem a fraps müködik még a hangot is feltudom venni vele csak az a gond hogy túl nagy méretre menti el a fájlt miután felvettem egy játékot név szerint Unreal Tournament Goty nem tudom hogy kel azt beállítani azt hogy ne nagy mérete legyen hanem kiss mérete legyen aki tud az segitsen előre is köszönöm

(#31) Mityu17


Mityu17
csendes tag

Milyen videófelvevő programot tudtok nekem javasolni?

(#32) had423 válasza Mityu17 (#31) üzenetére


had423
aktív tag

Bandicam. De így se pár kilobite-os videókra számíts!

(#33) Mityu17 válasza had423 (#32) üzenetére


Mityu17
csendes tag

A Bandicam-on kivül valami mást tudsz ajánlani vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#34) fergedav


fergedav
újonc

Szasztok!
Olyan programot keresek, amely fut windows xp-n, és amelyel normális minőségű gameplayeket lehet felvenni hanggal, és képpel együtt! (tudom,hogy z egyértelmű, de nem minden program teszi meg.)
(a fraps nemjó)
Előre is köszi!

(#35) hegedusur


hegedusur
csendes tag

Olyan programot amivel az ipad képernyőjét tudom rögzíteni ? Tud valaki segíteni ? iOS 7- re?

(#36) thorex


thorex
tag

Üdv!!!

A kérdésem: Dosbox-ból szeretnék videót felvenni és arra milyen videóprogi jó win 7 alatt persze??? :)
(a fraps jó csak aminél nekem kell nem műkszik, a hypercam-et meg nem lehet egyszerre a dosbox-al együtt elindítani mert megfagy :( )

A választ előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#37) Csizi13


Csizi13
csendes tag

Sziasztok!Játékból szeretnék videót rögzíteni,de úgy hogy azt is vegye amit a webcam lát.(Mint sok gameplay videó a youtubon)Hallottam az action nevű progiról.Mennyire alkalmas ez a progi ilyen műveletre,valamint tudnátok ajánlani nekem ilyen feladatra való progit?Ja igen,az nvidiás shadow play jó lenne erre?Köszönöm a választ(okat) előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.