Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZBO


ZBO
tag

Üdv. az erre tévedőknek!
Asus Fx 9560-as videokártyát vettem. Minden játék fut rajta, csak a Vice City nem, ami a család kedvence. Fél perc elteltével annyira csíkizódik, hogy nem játszható tovább. Van erre orvosság?
ZBO

(#2) _Volkovy_ válasza ZBO (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Kellemetlen,roppant kellemetlen.Milyen driverrel nézed?

(#3) MUŁĐER válasza ZBO (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Lehet hogy hibás a kártya. Nekem is volt már ilyen, igaz a vodoo 2-es volt, az NFSIII mindig csikozódott, de minden más jól ment, aztán kiderült hogy rossz. Aztán az is rossz volt amit 2.szorra kaptam. Na, szóval tesztelgesd a kártyát 3d mark2003-mal, mindenféle nagygépigényű progival, hátha megadja magát! Aztán akkor úgyis kicserélik mert garanciális! Szóval szívasd meg egy kicsit.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#4) ZBO


ZBO
tag

45.23 van újabban, ez előtt más volt azzal se ment, azért váltottam.
ZBO

(#5) Elrood válasza ZBO (#1) üzenetére


Elrood
őstag

Csíkozás, hmm, videókártyának ram hibája lehet, tehát terheld le jól. Ha nem csíkoz máshol csak vice city alatt, akkor nem tudom hol lehet a bibi.
Másrészt, csíkozás után nem fagy le az egész rendszer?

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#6) ZBO


ZBO
tag

A 3D Mark is lefut, 2450 körül ad 1024x...felbontásban, és minden más is megy CMR 3 is Mafia is stb. Lehet, hogy csak egy path hiányzik hozzá? Ebben bízok.
ZBO

(#7) ZBO


ZBO
tag

Nem szokott lefagyni...

(#8) AngelH válasza ZBO (#1) üzenetére


AngelH
aktív tag

A GTA-hoz fentvan a patch? Ha jol tudom, pont valami grafikai gixert javit ki...

(#9) Elrood válasza ZBO (#7) üzenetére


Elrood
őstag

Akkor én valami szoftveres hibára gondolok, mivel ha kártya hiba okozná a csíkozást akkor:
1. Terhelés alatt mindenen előkéne jönnie
2. Miután előjön kikéne fagynia
(Mivel akadt dolgom ilyesmivel).

Milyen DirectX van fenn? A sima? Próbáld meg a 9.0b-t.
(Mivel Vice City DX9-t kér).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#10) AngelH válasza AngelH (#8) üzenetére


AngelH
aktív tag

toltsd le innen: [L]http://codenamegta.hu/gtavice/patchek.php[/L]

(#11) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vagy próbáld meg a 52.14 vagy 5216 drivert hátha jó lessz:U

(#12) ZBO


ZBO
tag

AngelH kössz a tippet, letöltöttem, de nem tudom feltelepíteni, hová illesszem be? Előbb az alaplaphoz való driver számát adtam meg, a videokártyáé nem tudom mennyi.
ZBO

(#13) simbazz válasza Elrood (#5) üzenetére


simbazz
aktív tag

Hát igen.
GTA az a gáma, ami kifejezettem videokártyát eszik csak, proci mindegy neki. Emlékszem, haver 566-os cerkáján az én GF4 MX440 zsugámmal kis túlzással ugyanolyan jól ment, mint nálam 1700+@2000MHz + GF4 MX440 kombóval.
Mafia meg inkább procira érzékeny, videokártya majdnem mindegy neki (persze itt is kis túlzással).
Tehát videokártya bug lesz ez, GTA megfingatja rendesen, kihozza a hibát. RAM gondra tippelnék.

Elektromos abakusz

(#14) Elrood válasza simbazz (#13) üzenetére


Elrood
őstag

Ha látnám, hogy ''csíkoz'' meg tudnám mondani, hogy hw, vagy sw hiba:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#15) ZBO


ZBO
tag

Ez előtt Gf2 Mx400 volt,és jól ment 640x480-as felbontásban, néha megakadt, de nem csíkozott. Eldoor tippjét is ki fogom próbálni a Dx 9.0b-t. Köszi
ZBO

(#16) ZBO


ZBO
tag

Bocs Elrood felcseréltem a betűket...

(#17) UHHH


UHHH
senior tag

Kedves elvtars!
A gta 1.1-ben javitottak asszem az FX-es kartyakkal valo inkompatibilitast...
tehat: Patch!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#18) ZBO


ZBO
tag

Megoldódott a problémám! Valóban egy patch-t kellett letöltenem egy GTA-s oldalról. Köszi a segítségeteket! ZBO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.