Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#983) Teszla_


Teszla_
senior tag

Öreg bácsi bemegy a doktorhoz, és azt mondja:
-Nem tudom mi van velem doktorúr, egyszerûen nem tudok menni! Akármit csinálok, sehogy sem, nem tudok menni!
-De ember! Akkor hogyan jött ide?
-Hát jönni azt tudok!!


A kisgyerek odaszalad a rendõrhöz:
- Rendõr bácsi, hogy neked milyen nagy fejed van!
- Na és? Nincs abban semmi!


Az öreg parasztnak nem akar vemhes maradni a három kocája. Elmegy az állatorvoshoz és kérdi, most mitévõ legyen? Az állatorvos azt tanácsolja, hogy ugorja meg a bácsi a kocákat, és ha megfogantak azt onnét veszi észre, hogy hemperegni fognak a sárban. Másnap az öreg fölteszi a kisteherautójára a három kocát, aztán kiviszi õket az erdõbe, ahol mind a hármat meg is ugorja. Másnap mikor felkel, szól a feleségének, hogy nézzen már a kocákra,hemperegnek a sárban? Nem - feleli az asszony, - de már fent ülnek a teherautón és nyomják a dudát.


Az újházasok a nászéjszaka másnapján felébrednek.A férj reggelit szeretne, de azt mondja a feleség:
- Ugyan drágám, gyere vissza az ágyba, szeretkezzünk inkább reggelire. Délben lejátszódik ugyanez,az ebéd szerelem. Este a férj odamegy a radiátorhoz, és kidobja a tetejére a szerszámot. Kérdi a feleség:
-Mit csinálsz drágám? Mire a férj:
-Melegítem a vacsorát.


Télen két rendõr áll az út mellett. Az egyik folyamatosan dörzsöli a kezét. A másik megkérdezi:
-Hát te miért dörzsölöd annyira a kezed?
-Mert fázik.
-Akkor rakd zsebre!
-Nem fér bele, mert ott a kesztyűm!


Két óvodás beszélget:
-Te mit kérsz karácsonyra?
-Én távirányítós autót. - És te?
-Én tampont, mert azzal lehet úszni, lovagolni, fára mászni és még repülni is!


- Professzor úr, igaz,hogy ön veri a feleségét?
- Nem igaz. Nem vagyok professzor, csak egyetemi docens.


Hogy hívják a borostás papot?.......szőrzetes


Szőke nő elmegy az anyjához meg kerdezni, hogy:
-Mama, hol fog kijönni a gyerek?
-Ott ahol a fiú bedugta neked!
-És nem fogja kirúgni a fogaimat?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.