Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Két homokszem repül a sivatag felett:
- Leszállunk? - kérdi az egyik.
- Hülye vagy? Ekkora tömegben...

(#82) Szlovi


Szlovi
aktív tag

-Mit mond hülyegyerek anyjának?
-Apu!

Két tudós beszélget:
-Tegnap felnyitottam egy szőke nő koponyáját.
-Igen,és mi volt benne?
-Egy madzag!
-???
-Elvágtam...erre leestek a fülei.

(#83) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Egy egyetemi kreatív író osztályt megkértek, hogy írjanak egy rövid értekezést, ami az alábbi elemeket tartalmazza:
1.Vallás
2.Királyság
3.Szex
4.Rejtély.
A díjnyertes esszé ez volt:
- ''Úristen!'' - mondta a királynő. - ''Terhes vagyok! De vajon kitől?''.



ZöldÖblösKöcsögötÖrököltÖdön.ZöldÖblösKöcsögFölöttBögölyRöpködött,SKöpött. ÖdönHörgöttDögöljBögöly! SRögtönLököttKöcsögTörött,BögölyDöglött.ÖdönRöhögöttHö-Hö



- Hogy csinál egy szőke nő lekvárt?
- ???
- Kinyomja a buktából.

(#84) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Legalább hétféle női orgazmus létezik
1. Az optimista: oh igen, oh igen, oh igen.....
2. A pesszimista: oh ne, oh ne, oh, ne, oh ne....
3. A zavart: Oh igen, oh ne, oh igen, oh, ne....
4. Az utazó: Ah, mindjart elmegyek, jaj mindjart elmegyek...
5. A vallásos: Oh istenem, oh istenem, oh istenem....
6. A követelődző: Még, még, még, még......
7. A gyilkos természetű: Ha most kiveszed, megöllek....

A bevándorlók tájékoztatására közöljük, hogy a határon lévő SHALOM felirat nem üdvözlés csak a Hegyeshalom feliratban kiégtek a lámpák...

Stirlitz elhajt Berlin egyik utcáján, amikor a járdán észrevesz egy alakot, aki őt nézi.
- Miller -gondolta Stirlitz
- Stirlitz -gondolta Miller.
10 méter megtétele után újra észrevette ugyanazt a pasit
- Miller -gondolta Stirlitz
- Stirlitz -gondolta Miller.
Még pár méter után ugyanaz
- Miller -gondolta Stirlitz
- Körforgalom -gondolta Miller...

Szovjet katonai kérdőív:
1. Ki a példaképed?
2. Miért pont Lenin?

A TÖKÉLETES EURÓPAI UNIÓ:
A mennyország az, ahol
az angolok a rendőrök,
a franciák a szakácsok,
a németek a technikusok,
az olaszok a szeretők
és az egészet a svájciak szervezik.
A pokol az, ahol
a németek a rendőrök,
az angolok a szakácsok,
a franciák a technikusok,
a svájciak a szeretők
és az egészet az olaszok szervezik.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#85) erdey_a


erdey_a
őstag

Kisállatok utaznak egy kisbusszal, heten vannak, Maci vezet. Egyszercsak
Maci észrevesz egy halat, aki stoppol. Megállnak.
-Sziasztok, elvisztek?
-Persze, de már nem tudsz leülni, minden hely foglalt.
-Nem baj, ha nem tudok leülni, csak vigyetek el!
-Ok.
Elindulnak, már egy ideje úton vannak, mikor Maci megszólal:
-Jézusom, észrevettétek, hogy a NYOLCADIK UTAS A HAL ÁLL??????


báázzzz

Vérboci

(#86) erdey_a


erdey_a
őstag

na mégegy...

Egy októberi este egy fazon stoppol egy eléggé gyér forgalmú úton. Ráesteledik, az eső is szemerkélni kezd amikor meglát egy lassacskán felé közeledő fénycsóvát. A kocsi lassan mellé gurul és emberünk meg sem várva hogy az megálljon, feltépi a jobb oldali ajtót és beugrik.....
...megdöbbenve látja, hogy a kocsiban nem ül senki, de az szépen egyenletesen halad tovább... első megdöbbenéséből felocsúdva - arra gondolva, hogy itt legalább nem ázik - elnyújtózik az ülésen, és ekkor veszi észre, hogy az úton egy kanyarhoz közelednek.
Még mielőtt a kormányhoz tudna nyúlni, megjelenik egy kéz és a kocsit a helyes irányba kormányozza, majd eltűnik.
Az emberünk köpni nyelni nem tud a megdöbbenéstől, főleg amikor a jelenet a következő kanyarnál megismétlődik, majd újra és újra, ahogy épp az útirány megkívánja. Végül elérkeznek egy benzinkúthoz ahol a kocsi begördül a parkolóba...
A stoppos - aki ekkora már eléggé be van rezelve - félelmében meg sem várja, hogy a kocsi megálljon kipattan és berohan a töltőállomásra. Megpillantja a pult mögött álldogáló kutast és éppen belekezdene az elképesztő történet elmesélésébe amikor kinyílik az ajtó és belép két ázott férfi. Az egyik rápillantva odaszól a másiknak:
- Te! ..... Béla! Itt a csávókám aki beugrott a kocsiba amikor toltuk...

Vérboci

(#87) sharpapa


sharpapa
aktív tag

:D[link]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#88) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Kijárási tilalom van este 10-től Groznijban és két orosz katona járőrözik.Egyszer csak észre vesznek egy sötét alakot,hogy átszalad az utca túloldalára a sötétben. Erre az egyik katona felszólítás nélkül odalő.BUMMM,telibe találja. Erre a társa:
-Mé kellett lelőni,tavariscsi...mé kellett lelőni...még csak 10 perc múlva lesz tízóra...?
-Úgy sem ért volna haza... messze lakik!

(#89) KrAt válasza sharpapa (#87) üzenetére


KrAt
veterán

Tökariii : ))))



-Miben azonos a csizma, és a női szem?
-Egy alapos kefélés után mindkettő ragyog. :DD

[Szerkesztve]

(#93) KrAt


KrAt
veterán

Hagyd, nem éri meg ;)

(kicsit morbid)
Mit csinál az ember ha meghal a felesége?
-Elengedi a nyakát.

(#95) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Jogos az oltás csak nem igy kellett volna inditani hogy kussolj már. (szerintem)

on
Jó napot, kedves utasaink, a stewardess vagyok. Aki valahol látja a pilótákat, szóljon nekem. A repülőgép a motorok pillanatnyi állapota szerint öt és tízezer méter magasan száll. Ha ablakukat betörné egy-egy fej, amelyet a szárnyak levágtak, nyugodtan átülhetnek máshová. Aki rosszul érzi magát, menjen ki a friss levegőre. Többet garantáltan nem lesz rosszul.

- Felhívom figyelmüket a biztonsági öv használatára, mert a bordatörés, amit okoz, sokkal kellemesebb, mint fejjel belezuhanni a pilótaülés háttámlájába. Amikor kigyullad a NO SMOKING felirat, kérem, öltözzenek át tréningruhába! A WC hátul van. Használata esetén a földről káromkodások és légoltalmi sziréna hallható.

- Sebességünk jelenleg 56000 km/h. Mivel ezt függőlegesen lefelé tesszük, megfigyelhetik a zuhanás nevű jelenséget, amely a padló ferdeségét okozza. Kérjük felvenni a fülvédőket, mert csattanás következik!

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#96) Fáraó


Fáraó
őstag

A tam-tam dobos lemegy a gálya fenekén evező rabszolgákhoz és azt mondja:
- Fiúk! Van egy jó és egy rossz hírem!
- ?
- Mindenki kap 1 liter piát!!!
- :) :C
- És a kapitány vizisíelni szeretne!

- Pistike! Miért sírsz?
- :O Mert apa leöntötte magát festékkel :O
- De ezért nem kell sírni!
- Először én is nevettem...

[Szerkesztve]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#97) Kiskokó válasza KrAt (#93) üzenetére


Kiskokó
veterán

ha már morbid viccek
előlre is elnézést a vicért és NE a száramásra asszociáljatok
1.
[Moderálva.
Mellőzzük az ilyesmit.
Köszönöm.
Viktor0610]


2.
Mit kell cisnálni ha az anyósod aföldön fetreng fájdalmában?
-Lőj bele még1et.

Bocsi remélem még eltűrhetőek.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#98) erdey_a válasza Kiskokó (#97) üzenetére


erdey_a
őstag

Először nem akartam a száramásra asszociálni, mert nem is tudom, mi az a száramás. :DDD

Aztán rájöttem mit akarsz. De ha direktbe beírod, hogy cigány/roma, akkor nincs szükség asszociációra, anélkül is tudjuk, hogy cigányról van szó, mert oda van írva.

Tanulság: ne használjunk olyan szavakat, aminek nem ismerjük a jelentését.

szerk: Közben rájöttem, hogy te valószínűleg valami KR.u. 64. évi viccet írtál be, ami Róma felgyújtásáról szól :)

[Szerkesztve]

Vérboci

(#99) Petie


Petie
veterán

[link]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#100) #54715584


#54715584
törölt tag

a thank you-s youtube-os videonal semmi nem tortent... hulyegyerek pont belenyomott 1000000 elott, igy mikozben ment a szamlalo, pont atugrottak a lenyeget...
szoval ha a bal oldalra kattintasz, mint a videoban, akkor csinaljak ezt a fejrazogatos poent, amit barmikol meg tudsz ismetelni...
szoval meg mindig nem tudom mi fog tortenni :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.