Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3030) Eddie141


Eddie141
senior tag

Itt egy új, kissé érthetőbben!
Gyurcsány kocsikázgat falun a sofőrjével. Egyszer egy bokor mögül egy malac eléjük fut, és elütik.
Gondolkozik a sofőr:
-Csak van gazdálya ennek a malacnak, csak bocsánatot kéne kérni, még ha nem is az ő hibájuk volt...
Felmegy a dombtetőre egy régi házhoz, majd két és fél óra mulva nagynehezen visszabotorkál megrészegülve, és össze-vissza csókolva Gyurcsányhoz, aki türelmetlenül várja.
-Mi tartott ilyen sokáig? (Kérdezi Gyurcsány)
-Elnézését kérem uram, de megkínáltak egy korsó sörrel, egy adag gulyással, aztán megengedték, hogy a lányukkal hemperegjek...
-Dehiszen rossz hírt vitt nekik. Mit mondott mi történt?
-Részletezni nem volt időm, csak annyit mondtam, hogy "Jóestét!Gyurcsány sofőrje vagyok, és elütöttem a disznót!"

(Kárpótlásul az érthetetlen vicért :DD :DD)

Még egy:
Egy katona megy hazafelé, és mikor egy sűrű, sötét erdőn halad át, elébe toppan egy ronda boszorkány, vállán egy bagollyal.
- Na te katona! -szól a boszorka.- Tudom én, hogy mire vágysz! Ha kitalálod, mi ez itt a vállamon, akkor a tied leszek!
A katonának nincs gusztusa a csúnya öregasszonyhoz, ezért így szól:
- Az egy disznó!
- Na jól van, határeset. Elfogadom!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.