Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15441) homerhamm


homerhamm
addikt

-Mondj egy faviccet.
-Reccs.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15442) macilaci78 válasza homerhamm (#15441) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy egész csokorra valót tudok!
Rőzse...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15443) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

- Mit veszel?
- Valami szép karórát a férjemnek. Hiszen tudod, pont tíz év van közöttünk. Holnap lesz ötven éves.
- Hihetetlen. Nem is látszol hatvannak. :DDD

(#15444) Ricardo


Ricardo
félisten

Egy negyvenes nő szívrohamot kap, és miközben a műtőasztalon fekszik, halálközeli élménye támad. Istent látja, és megkérdezi tőle,hogy tényleg meg fog-e halni? Isten megnyugtatja, hogy nem, még 30-40 évig fog élni. A nő felépül, és úgy dönt, ha már úgyis kórházban van, zsírleszívást végeztet a combján és a hasán. 2 hét múlva felépülve bankkölcsönt kér, hogy esztétikai beavatkozásokat végeztessen magán. Felvarratja a melleit, kis szilikont is nyomat beléjük, megigazíttatja az orrát, kissé megnagyobbíttatja a fenekét, feltölteti szilikonnal az ajkát, eltünteti a ráncait és szarkalábait. Visszérkezelést és narancsbőrkezelést is kap a 20 masszázs mellett. Összevarratja a gyomrát, hogy kevesebbet egyen, kiveszik két bordáját, és mindenféle más fiatalító trükkhöz folyamodik. Úgy gondolja, ha még 30-40 évig fog élni, hát nézzen ki ragyogóan. Amikor az utolsó műtét után távozik a kórházból és átmegy az úton, puff!, elüti egy mentőautó. Ismét Isten színe elé kerül, és felháborodva kérdezi tőle: - Nem úgy volt, hogy még 30-40 évig fogok élni? - Basszus..... Nem ismertelek meg!

(#15445) hcs57


hcs57
őstag

4:30-kor hajnalban cseng a telefon. Egy férfi hívja a haverját, és kimért hangon így szól:- Emlékszel arra a vöröshajúra?
- Megőrültél? Tudod hány óra van?... Melyikre gondolsz?
- Hogy melyikre? Emlékszel, amikor 9 hónappal ezelőtt kifogyott a benzin a hegyekben, és egy több emeletes házban húztuk meg magunkat egy vöröshajú nőnél estére?
- Jaaa, hogy arra? Mi van vele, hogy így éjjel hívsz miatta?- Mindjárt elmagyarázom. Igaz, hogy akkor este belopóztál a szobájába?
- És te erről honnan tudsz?
- Levelet kaptam az ügyvédjétől.
- Komolyan?
- A legkomolyabban mondom. És igaz, hogy ahelyett, hogy a saját nevedet mondtad volna meg neki, az enyémét adtad meg?Rövid csend.
- Igaz, ne haragudj érte barátom!
- Gratulálok barátom! Csak hogy tudd, nagyon jó lehettél nála. A vöröshajú nő három nappal ezelőtt váratlanul elhunyt, és minden vagyonát, a házat is rám hagyta. Most hagylak nyugodtan tovább aludni..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#15446) joghurt


joghurt
addikt

Ma találtam az utcán egy ötezrest. Feltettem magamnak a kérdést: Mit tenne Jézus? Így hát borrá változtattam.

A tej élet, erő, egészség.

(#15447) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Egy elegánsan öltözött férfi az utcán megkérdez egy hegedűtokkal sétáló urat:
- Mondja, hogy jutok el az operába?
- Gyakorlással uram, sok-sok gyakorlással!

(#15448) Aryes


Aryes
nagyúr

Hétvégenként idős emberekkel szoktam sakkozni a parkban, de ebben vírushelyzetben egyre nehezebb... találni belőlük pont 32-t...

(#15449) liszi70 válasza Aryes (#15448) üzenetére


liszi70
nagyúr

Ezen besírtam, kösz! Vizuális típus vagyok, és láttam magam előtt a 32 nyugdíjast a sakktáblán. :DDD

Bemegy egy férfi a boltba. Ránéz az unott eladóra, és hirtelen fülig ér a szája:
- Hát nem ismer meg?
Eladó:
- Nem!
A férfi leveszi a kalapját:
- Még igy se?
- Nem!
Leveszi a szemüvegét:
- Még igy se?
- Nem, de most már árulja el ki maga!
- Hát én vagyok..... a vevő!

(#15450) philoxenia válasza liszi70 (#15449) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

- DÖNGETTEM A 100-AS SKODÁVAL A 4-ES FŐÚTON, és kifogtam egy igazoltatást. Megállit a rendőr, ´potkivánok, stb. Miután megnézte a papirjaimat, megkért hogy szálljak ki a kocsiból, és nyissam fel a csomagtartót. Elindulok előre, mire rámkiabál: "Ne a motorháztetőt nyisd fel, mit nézzek a motorodon"...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15451) hcs57


hcs57
őstag

A 6 éves Pistike rohan az anyjához!
-- Anyu, Anyu, meglestem az Aput a Cselédlánnyal bementek a cselédszobába, én leskelődtem, levetkőztek meztelenre.......
Kisfiam, ez most engem nem érdekel, ellenben holnap lesz a nagymamád születésnapja, lesz 40 vendég és ebéd után amikor szólok, akkor mond el ezt, hogy mit láttál! Rendben?
Igen Anyu.Másnap ebéd után a büszke anya feláll és így szól!-- Kedves vendégek az én kisfiamnak nagy bejelenteni valója van!
Na Pistike most mond, hogy mit láttál!
Azt láttam, hogy az Apu a Cselédlánnyal bemegy a cselédszobába -- én leskelődtem levetkőztek meztelenre, lefeküdtek az ágyra, simogatták, meg csókolgatták egymást, Apu ráfeküdt a Cselédlányra és betette a.........betette a.......betette a...
-- Anyu, hogy hívják azt amit te szoktál bekapni, amikor átjön a szomszédbácsi??

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#15452) joghurt


joghurt
addikt

Akkor egy újabb adoma:

Fiatal feleség SMS-t küld jóképű férjének:
„Drágám, lécci munkából hazafelé ugorj be a boltba, és vegyél kenyeret! Amúgy itt van Bea és üdvözöl!”
Férj válaszol: „Milyen Bea?”
Feleség: „Senki. Csak tudni akartam, elolvastad-e az üzenetet!”
Férj: „Csak azért kérdeztem, mert itt van velem Bea, és azt hittem, hogy láttál minket.”
Feleség: „Hol vagytok?”
Férj: „Itt a kisboltban a házunknál.”
Feleség: „Várj meg, mindjárt ott vagyok!”
5 perccel később...
Feleség: „Itt vagyok a boltban, de nem látlak benneteket. Hol vagytok?”
Férj: „Munkában, ahogy eddig is. Ha már ott vagy a boltban, vegyél kenyeret, és fejezd be a hülyeségeidet! Ja, amúgy szeretlek!”

A tej élet, erő, egészség.

(#15453) joghurt


joghurt
addikt

"A brokkoli elkészítésének legfinomabb módja, ha fogyasztás előtt hirtelen kicseréljük egy rántott húsra."

A tej élet, erő, egészség.

(#15454) Syl válasza joghurt (#15453) üzenetére


Syl
nagyúr

"A kerti vetemények közül a rántott csirkecombot szeretem a legjobban"

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#15455) ::djuice::


::djuice::
csendes tag

A cigány hazaér a cigánysorra és dicsekedni kezd.
- Képzsejjétek! Azs erdű sélin tálákozstam a jótündérrel, ost tejjesítette a kívánságom!
- Osztá mit kívántá he Gázsi? - szólnak neki a többiek
- Ázst, hogy ákkorá nemi servem legyen, mint á lovámnák!
- Házucc te Gázsi! Mutassad csak!
Cigány letolja a gatyáját, mire egy másik felkiált:
- He dikkkmá mekkora punája lett a Gázsinak e!!!!!

Kis srác siet téli este hazafelé a Rákóczi téren keresztül. Egy idős kurva odaszól neki.
- Gyere fiacskám! Jó meleg a punám.
- Akkor süssön benne gesztenyét a néni!!!

[ Szerkesztve ]

(#15456) bugizozi válasza joghurt (#15453) üzenetére


bugizozi
őstag

Pincér: - Kér valamit a sült krumplira?
Vendég: - Plusz pénzbe kerül?
Pincér: - Nem.
Vendég: - Akkor egy rántott húst.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#15457) joghurt


joghurt
addikt

"Én mindig az önkiszolgáló kasszához megyek, mert ott vannak a legjobb fej pénztárosok."

A tej élet, erő, egészség.

(#15458) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Mi a közös a cigarettában és a hörcsögben?
Mindkettő ártalmatlan, míg be nem veszed a szádba és meg nem gyújtod!

But who is watching the guardians?

(#15459) BlackmMmDog válasza Mr. Y (#15458) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

A rövidlátó borbély borotválás után a vandéghez:
- Tessék mondani, vörös nyakkendőt tetszik viselni, vagy telefonáljak a mentőkért?

(#15460) bandiras2


bandiras2
senior tag

Emlékszem mikor utoljára homokvárat építettem nagypapával.
De valamiért nem tetszett az embereknek.
A krematórium munkatársai pedig guvadt szemmel néztek rám.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.