Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Válóperes tárgyaláson az asszony ügyvédje felteszi a kérdést a férjnek:
- Elmondaná, mi az oka, hogy el akar válni a feleségétől?
- Kérem, én teherautó sofőr vagyok. Egész héten az országot járom. Egyik szombaton, mikor hazamentem, ágyba bújtunk a feleségemmel. Kis idő múlva hallottam, hogy átkopog a falon az öregasszony a szomszédból: - "Nem hagynák abba ezt a lármát legalább hétvégén?"
;]

(#13252) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Autóval utaztam Montreálból Quebec Citybe, a 20-as országúton, amikor megálltam egy pihenőnél, hogy használjam a WC-t. Az első fülke használatban volt, betértem a másodikba.
Alig ültem le, amikor a szomszédból egy hang megkérdezi:
- Hogy vagy?
Nem tartozom azok közé, akik beszélgetésbe elegyednek egy férfi WC-ben mindenkivel, de ez alkalommal nem tudtam megállni, kissé zavartan válaszoltam:
- Elég jól!
Mire a szomszédos férfi megkérdezi:
- És, mit csinálsz?
Micsoda kérdés! Arra gondoltam, ez a beszélgetés határozottan kezd bizarr lenni, ezért csak annyit mondtam:
- Mint Ön is, kelet felé utazom!
A szomszéd idegesen megszólal újra:
- Te, ide figyelj! Később visszahívlak, a szomszéd fülkében van egy hülye, aki minden kérdésemre válaszol...

(#13253) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Női logika...
Utazom a busszal haza. A busz tele van, ezért nem tolakszom előre a jegykezelőig, inkább megkérek egy nőt, hogy bélyegeztesse le nekem a jegyet. De hogy szólítsam meg, “te” vagy “ön”? Az utolsó előtti megállónál nem szállt ki, vagyis végig utazik. Alaposabban megnézem, van nála egy üveg bor, vagyis biztosan férfihoz utazik.
A bor nem éppen a legolcsóbb, vagyis a férfi jól néz ki. A falunkban két férfi van, aki jól néz ki – az én férjem és a szeretőm. A szeretőmhöz nem mehet, mivel oda én megyek most. Vagyis a férjemhez megy. A férjemnek két szeretője van – Katrin és Andrea. Katrin szabin van éppen.
Én: “Andrea, le tudnád pecsételtetni a jegyemet?”
Andrea: “Ismerjük egymást???”

Egy férfi feljelentést tesz a rendőrségen.
- A szomszédom udvarán tíz köbméter fa van.
- De uram ez nem bűn.
- De ő Németországból hozta.
- Ez még mindig nem bűn.
- De a fában drogot csempésznek.
Erre a rendőr azonnal szervezni kezdi az akciót, a férfi pedig kimegy telefonálni a szomszédjának:
- Szia Józsi! Megrendeltem neked a favágást. Azt hiszem ugyanaz a társaság lesz, amelyik tavasszal felásta a kertedet...

[ Szerkesztve ]

(#13254) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Mama! Most, hogy 16 éves vagyok, használhatok szemfestéket, rúzst, alapozót, pudert, és felvehetek miniszoknyát és magassarkú cipőt?
- Azt hiszem nem, Pistike!

(#13255) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Arisztid meglátja Taszilót a zsúfolt busz másik végén és kedélyesen odakiált neki:
-SZEVASZ, VAN EGY JÓ VICCEM.
-NA MONDD!
-ITT NEM LEHET, MERT CSÚNYA.
-AKKOR CSAK A POÉNT!
-SE..BEBA..TA!

#?*@&!

(#13256) REXIS


REXIS
tag

- Give me two Martinis, Dude!
- Dry?
- NEIN, ZWEI!!!!

(#13257) carr


carr
őstag

- Mitől koszos a kezed?
- Elutazott az anyósom.
- Na és?
- ... Toltam a mozdonyt.
:D

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#13258) tzimash


tzimash
őstag

Két alkoholista elmegy kempingezni. Mondja az egyik:
- Én hoztam magammal egy üveg pálinkát, hogy ha véletlenül megszúrna minket egy rozsdás szög, legyen mivel fertőtleníteni. Te mit hoztál?
- Két rozsdás szöget.
:D

(#13259) Creative997 válasza jerry311 (#13231) üzenetére


Creative997
őstag

Amióta AIDS-es vagyok, döglenek utánam a nők...

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#13260) PHM válasza Creative997 (#13259) üzenetére


PHM
addikt

Énutánam meg régebben futottak a nők.
Egy ideje már nem lopok retikült. :)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#13261) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

- Pistike, mondj egy ritka Európai állatfajtát.
- Tigris.
- De Pistike, a tigrisek Ázsiában élnek.
- Éppen ezért olyan ritka Európában.

(#13262) bambano válasza KaiotEch (#13261) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ritka női név: Béla

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13263) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Agresszív kismalac az orvosnál:
- Doktor úr, megrúgott egy teve!
- És hol rúgta meg?
- Hát a sivatagban, te hülye!!!

(#13264) MR_Joe válasza bambano (#13262) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Hja.. a melegek bibliája pedig így kezdődik: "Isten megteremté Ádámot és Bélát"...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#13265) condy válasza MR_Joe (#13264) üzenetére


condy
senior tag

- Doktor Úr! Sikerült a műtét?
- A műtét sikerült! Már minden rendben van! De én Szent Péter vagyok...

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#13266) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

- Hogy hívják?
- Kovács Gültem!
- Honnan ez a név?
- Amikor anyám azt mondta apámnak a szülőágynál: – “Legyengültem”
- Mire apám: – “Legyen”

(#13268) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Nehéz apának lenni, mikor az ember fia lázadó korba lép...
Darth Wader.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13269) MR_Joe válasza bambano (#13268) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Vader nagyúr elárulja a vele harcoló fiatalembernek: - Luke! Én vagyok az apád!
A fiatalember egyből rákontrázik: -Apám! Én vagyok a Lukad!

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#13270) SzalaiG


SzalaiG
addikt

"Férj újságot olvas a konyhaasztalnál, feleség tévét néz.
Kiszól a konyhába: "Apukám! Most mondják a tévében, hogy az arab országokban tevét adnak a nőért ellenértékül. Szerinted mennyit adna értem egy arab?"
Válasz:"Melyik arab adna tevét tehénért?"
:))

(#13271) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

A szőke áll a boltban, a kosarát teleteszi uborkával, mikor tele van, visszateszi. Mikor ezt már háromszor megcsinálta, odamegy az őr.
- Mondja, hölgyem, mit csinál?
- Tudja, ma voltam kozmetikusnál, és azt mondta, hogy jót tesz az arcomnak az uborkapakolás...
:DDD

(#13272) minek?:S


minek?:S
őstag

"Veet szőrtelenítő krém férfiaknak
Vásárlói vélemény
Miután közölték velem, hogy a golyóim úgy néztek ki, mint egy öregedő rasztafári feje, elhatároztam, hogy fejest ugrok a dolgok közepébe és veszek egy ilyen krémet, mivel a korábbi borotválási próbálkozásaim csak csekély sikerrel jártak és majdnem elroppant a gerincem, amikor megpróbáltam elérni a problémásabb részeket. Mivel kissé romantikus vagyok, úgy gondoltam, a tettet az asszony szülinapjára időzítem, hogy érezze a törődést. Jóval előtte megrendeltem a terméket, és mivel az Északi-tengeren dolgozok, úgy gondoltam, keményebb vagyok, mint az előző vélemények írói, akiket puhány irodai alakoknak tartottam… Ó, társaim a fájdalomban, micsoda tévedés volt!
Megvártam, míg az asszony az ágyba bújt, és miután homályos utalásokat tettem neki valami különleges meglepetésről, lementem a fürdőszobába. Kezdetben minden jól ment, felkentem a krémet és vártam, hogy valami történjen. Nem kellett sokáig várnom.
Először kellemes melegséget éreztem, melyet pillanatokon belül olyan intenzív, égető érzés váltott fel, amit csak úgy tudok leírni, minta ketten húzták volna a szögesdrótból készült alsógatyámat a farpofáim közé, azzal a feltett szándékkal, hogy a fejemmel kiüssem a plafont. Addig az éjszakáig a vallás nem játszott nagy szerepet az életemben, de akkor készséggel híve lettem volna bármelyik vallásnak, amelyik megszünteti azt a kegyetlen égető érzést a hátsó kijárat körül, amely pusztulással fenyegette a koronaékszereket is. Miközben azért küzdöttem, hogy ne harapjam át a fájdalomtól az alsó ajkamat, megpróbáltam lemosni a krémet, amivel csak annyit értem el, hogy egy szőrcsomó eldugította a lefolyót. Könnyektől elhomályosult szemmel támolyogtam ki a hallon keresztül a konyhába, és - mivel járni nem nagyon voltam képes - az utolsó métert kúszva tettem meg a hűtőszekrényig valami hűsítő fájdalomcsillapító reményében. Feltéptem a hűtőgép ajtaját, megláttam egy doboz jégkrémet, aminek letéptem a tetejét és magam alá helyeztem. A megkönnyebbülés fantasztikus, de csak időleges volt, mivel a jégkrém meglehetősen gyorsan elolvadt és az égető érzés hamar visszatért. A jégkrémes doboz kialakítása miatt ráadásul a kipufogót nem tudtam hűsíteni, ezért körbetapogattam a mélyhűtő fiókot valami más után kutatva, mivel biztos voltam benne, hogy a látásomat meglehetősen hamar újra el fogom veszíteni. Megragadtam egy zacskót, amiről később kiderült, hogy fagyasztott kelbimbó volt, kiszakítottam, és közben próbáltam olyan csendben maradni, amennyire csak tudtam. Fogtam egy marék kelbimbót és megkíséreltem párat beszorítani a farpofáim közé, de hiába. Azért nem működött a dolog, mert egy kevés krémnek sikerült feljutnia a végbelembe, ami olyan érzést okozott, mintha egy rakétahajtómű dolgozott volna bennem odalent. Kétségkívül – és egyben remélhetőleg is – ez volt az egyetlen pillanat az életemben, amikor arra vágytam, bárcsak megjelenne egy homokos hóember a konyhában, amiből látható, milyen mélyre lettem volna képes süllyedni a fájdalom csillapítása érdekében. Fájdalomtól elgyötört elmém csak azt az ötletet volt képes kiszenvedni magából, hogy egy kelbimbót óvatosan felhelyeztem oda, ahol még előtte semmi sem járt.
Balszerencsémre a konyhából kihallatszó furcsa nyögésekre felriadt asszony ezt a pillanatot választotta ki, hogy utánajárjon a zajok forrásának. Akit az a látvány fogadott, hogy a seggem az égnek mered, golyóimról epres jégkrém csöpög, és éppen egy szem kelbimbót tolok a lyukamba, miközben azt nyöszörgöm: Hú, de jó érzés…
Érthető módon megrázta a látvány és felsikított, és mivel nem láttam az érkezését, a hangtól önkéntelenül összerándultam, ami miatt a kelbimbó meglehetős sebességgel kilövődött belőlem éppen az ő irányába. Megértem, hogy nem éppen arra a különleges meglepetésre vágyott, hogy éjjel 11 órakor egy kifingott kelbimbóval lábon lőjék a konyhában, és az sem segített rajtam, hogy másnap a gyerekeknek meg kellett magyarázni a jégkrémben látható furcsa lenyomat keletkezésének körülményeit. Szóval, összességében a Veet eltávolítja a szőrt, a méltóságot és az önbecsülést…"

Üdv.:M.

(#13273) minek?:S válasza minek?:S (#13272) üzenetére


minek?:S
őstag

Egy román ember egy székelynek:
- Figyu, van pálinkám! 38 fokos!
Mire a székely:
- Lázad van öreg, nem pálinkád!

Üdv.:M.

(#13274) Eastman


Eastman
őstag

„Sziasztok! Kérném a Guns N' Rosestől a Back off bitch című dalt a barátnőmnek és mindenkinek aki szereti.”

:D :D

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13275) minek?:S


minek?:S
őstag

- Mondd papa az özvegyasszonyok miért írják oda a nevük mellé azt, hogy: özv, a férfiak pedig nem?
- Azért mert az özvegyasszonyok tudatni akarják a világgal, hogy újra eladók, de az özvegy férfiaknak eszük ágában sincs újra megnősülni.

Üdv.:M.

(#13276) minek?:S válasza minek?:S (#13275) üzenetére


minek?:S
őstag

- Olyan boldog vagyok a három gyerekemmel! - mondja a szőke.
- Nem szeretnél még egyet? - kérdezi a másik.
- Nem, mert azt olvastam, hogy a világon minden negyedik gyerek kínai!

Üdv.:M.

(#13277) jerry311


jerry311
nagyúr

A kutya olcsóbb, mint a feleség. Kevesebbet költ, kevesebbet eszik és már bundája is van.

(#13278) minek?:S


minek?:S
őstag

Nagyon esik az eső, így a lord kiszól az udvarra:
- Jean Te ázol odakint?
- Dehogy teázom, be akarok menni!

Üdv.:M.

(#13279) carr


carr
őstag

Honnan tudod, hogy a gyereked kamaszodik?

1. A kutyasétáltatást mindig elfelejti, de a telefonszámokat soha.
2. Állandóan méri a testsúlyát, és úgy akar lefogyni, hogy lemond a reggeli előtti csokiról.
3. Hétfőn megkapja a zsebpénzét, kedden elkölti, és szerdán kölcsönkér a barátjától.
4. A kedvenc énekesét három háztömbnyi távolságból meghallja, de az anyját a szomszéd szobából sem.
5. Egy csodalény, aki minden tud a számítógépen tanulás nélkül is, de beágyazni képtelen.
6. 12 percet sem tölt a történelem tanulásával, de 12 órán át készül a KRESZ-vizsgára.
7. Kétféle zenét szeret: a hangosat és a nagyon hangosat.
8. Képes 15 kilométert biciklizni egyhuzamban, de mindig túl fáradt, hogy elmosogasson.
9. Ha lány, imádja a macskáját, és épp hogy elviseli az öccsét.
10. Hetente csak egyszer esik szerelembe.
11. Ha fiú, szombaton képes délig is aludni, különösen mikor fűnyírásra kerülne a sor.
12.Meg van róla győződve, hogy az anyja soha nem volt tizenéves.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#13280) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Szeretem az extrém sportokat, mert közben rengeteg új barátot ismerek meg:
mentősöket, baleseti sebészeket, gyógytornászokat és kedves embereket, akik
kihívták a mentőket!

(#13281) minek?:S


minek?:S
őstag

Az öreg székely nekiáll reggel egy nagy farönköt faragni. Elmegy a háza előtt a szomszédja és megkérdi:
- Mi lesz abból, szomszéd?...
- Ebből, fiam, gerenda! - válaszol a székely.
Nem sokkal később a szomszéd megint elmegy a ház előtt, látja, hogy az öreg még mindig nagy munkában van, ugyanazt a rönköt faragja egyre kisebbre.
- Hát mégis, mi lesz ez szomszéd?
- Ebből, fiam, kocsirúd.
Dél tájékán a székely térdig érő forgácsban ül, és még mindig farag. A szomszéd újra kíváncsiskodik:
- Mi lesz ez?
- Ebből, fiam, székláb.
Estefelé már nagy forgács gyűlik össze az öregnél, de ő még mindig farag. A szomszéd naná hogy ismét érdeklődik:
- Kicsi ez széklábnak is, mégis mi lesz ez, szomszéd?
Mire az öreg:
- Ebből, fiam, fogpiszkáló... ha el nem cseszem már megint...

Üdv.:M.

(#13282) minek?:S válasza minek?:S (#13281) üzenetére


minek?:S
őstag

A magyar és az orosz határőr kimegy a határra. A magyar kérdi az orosztól:
- Kell egy pofon?
- Da, da!
Puff, lekever neki egyet.
Másnap megint kimennek, megkérdezi a magyar:
- Kell egy pofon?
- Da, da!
Puff, lekever neki egy nagyot.
Harmadnap ugyanez megismétlődik. Ezután az orosz határőr megy a parancsnokságra:
- Parancsnok úr, a magyar határőr minden nap kérdez tőlem valamit, én mondom, hogy igen, és kapok egy nagy pofont. Mit csináljak?
- Mondja, hogy ne, akkor hátha nem kap!
Negyedik nap is kimennek a határra, a magyar kérdi az orosztól:
- Hát még mindig nem volt elég?!
Az orosz:
- Nyet, nyet!

Üdv.:M.

(#13283) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Az étteremben lepottyan egy vendég kanala.
A pincér odaugrik, és a zsebéből elővéve átnyújt egy másikat. A vendég csodálkozik:
- Mondja, maguk mindig ilyen figyelmesek?
- Igen, uram. Nemrég felvettünk egy statisztikust, aki kiszámította, hogy időnk 10%-át arra fordítjuk, hogy kicseréljük a leesett dolgokat. Ezért mindenki a zsebében hordja a tartalékot.
- Ez kiváló. És mondja, miért lóg egy madzag a sliccénél?
- Tudja, a statisztikusunk kitalálta, hogy amikor elmegyünk WC-re, ne kelljen kézzel hozzáérnünk a műszerünkhöz, mert akkor utána kezet kell mosni, ami időveszteség.
Így csak ezt a madzagot megrántjuk és mindjárt kint van minden.
- És mondja, hogyan teszi vissza?
- Nem tudom, a többiek hogy csinálják, én speciel a kanalat használom.

(#13284) minek?:S


minek?:S
őstag

"Egy repülőgép zuhanni kezd. Öten vannak a fedélzeten, de sajnos csak 4 ejtőernyő van!
Az első utas azt mondja: "Én vagyok Shaqueill O'Neill , az NBA legjobb kosárlabda játékosa. A Lakersnek szüksége van rám, nem lenne fair velük szemben, ha meghalnék."
Ezzel elveszi az első ejtőernyőt és kiugrik a gépből.
A második utas, Hillary Clinton azt mondja:"Az USA előző külügyminisztere vagyok. A világ legtiszteletreméltóbb nője vagyok, és New York szenátora." Ezzel elvesz egy ejtőernyőt és ő is kiugrik.
A harmadik utas, Orbán Viktor:
"Én vagyok Magyarország Miniszterelnöke. Nagy befolyásom van a világpolitikában. És emellett én vagyok az ország eddigi legintelligensebb elnöke és tartozom annyival a világnak, hogy nem halok meg."
Ezzel elvesz egy ernyőt és kiugrik.
A negyedik utas, a Dalai Láma, azt mondja az ötödik utasnak, egy 10 éves iskolásfiúnak: "Én már nagyon öreg vagyok. Eddig jó emberként és vallási vezetőként éltem le az életemet.
Éltem már eleget, ezért neked adom a negyedik ernyőt."
Erre a fiú azt válaszolja:Semmi gond, az Ön számára is van egy ejtőernyő.
Ugyanis, Magyarország legintelligensebb Miniszterelnöke az iskolatáskámmal ugrott ki..."

Üdv.:M.

(#13286) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Olvasni akarsz, hogy reflektorral mész be a városba? :))

(#13288) pilóta válasza csabulaxi (#13287) üzenetére


pilóta
nagyúr

Idézek akkor a hatályos KRESZ-ből: A tompított fényszóró helyett távolsági fényszórót használni - fényjelzés kivételével - csak lakott területen kívül szabad.

- Józsi bácsi, hogy volt az, amikor ufót látott?
- Nem tudok én olyan szépen beszélni ám.
- Nem baj, mondja el a saját szavaival.
- Hát mék az erdőbe, q..va sötét van. Ecce csak hí az anyjapicsáját, aztán megin q..va sötét lett.

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13289) csabulaxi válasza pilóta (#13288) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Bocsánat, úgy látszik ezt benéztem, rosszul tudtam/értelmeztem/használtam.

Poroszkál a lovaskocsi az úton, az öreg székely a fiával zötykölődik a bakon.
Az öreg megszólal.
- Állj meg, fiam a kocsma előtt, iszom egy fröccsöt.
Eltelik fél óra, egy óra, az öreg sehol. Végre kijön a kocsmából és mennek tovább. A fiú nem bírja tovább, megszólal:
- Maga édesapám, olyan, mint a kutya fasza. Könnyen megy be, de nehezen jön ki!
Az öreg hosszú gondolkodás után megszólal:
- Tudod, fiam, te meg olyan vagy, mint az anyád picsája. Minél nagyobb vagy, annál jobban utállak!

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#13290) minek?:S


minek?:S
őstag

A pápua törzs főnökét úgy hívták, hogy Puapó. Puapó már nagyon öreg volt, meghalt, ezért a törzs tagjai elhatározták, hogy választanak egy pót Pápua Puapót. Ez a pót Pápua Puapó nagyon szeretett pónilovakra vadászni, a popójukat levágta, megsütötte és megette, ezért elnevezték Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. A sok póniló popótól már nagyon meghízott, ezért elnevezték Puhapopójú-Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. Az elhízás már kezdett veszélyessé válni, ezért a törzs varázslója azt tanácsolta neki, hogy szopogasson pimpógyökereket. Ezért elnevezték Pimpógyökereket-szopó Puhapopójú-Pónilópopót-lopó Pótpápua Puapónak. Mivel a törzs a Limpopó környékén élt, a törzsfőnök teljes neve így hangzott: Limpopói Pimpógyökeret-szopó Puhapopójú Pónilópopó-lopó Pótpápua Puapó.

Üdv.:M.

(#13291) minek?:S válasza minek?:S (#13290) üzenetére


minek?:S
őstag

Annak idején Kádár és Brezsnyev vitatkoztak, hogy melyik az erősebb, a bika vagy a tank. Kádár azt mondja, hogy a bika, Brezsnyev azt, hogy a tank. Nem tudják eldönteni, ezért egy próbában egyeznek meg. Szembeállítanak egy magyar bikát és egy orosz tankot, de mielőtt megkezdődne a viadal, Kádár odamegy a bikához és súg neki valamit. Összeugrasztják a bikát és a tankot, és a bika pillanatok alatt összetiporja a tankot. Brezsnyev azt mondja:
- Hát ez szinte hihetetlen, ha nem látom, senkinek sem hittem volna el. De azért áruld már el, hogy mit súgtál küzdelem előtt a bikának.
- Csak annyit mondtam neki, hogy ezek vitték el 45-ben a teheneket.

Üdv.:M.

(#13292) minek?:S


minek?:S
őstag

Jean, rakjon a tűzre!
- székestül uram?

Üdv.:M.

(#13293) minek?:S válasza minek?:S (#13292) üzenetére


minek?:S
őstag

Bíró:
- A következő személyt, aki megszakítja a tárgyalást, hazaküldöm!
Fogoly:
- Éljen!

Üdv.:M.

(#13294) SzalaiG


SzalaiG
addikt

- Imre, miért van lekvárral bekenve az
arcod ?
- Ez az új Imidzsem!

;]

(#13295) hzsolee


hzsolee
őstag

A székely meg a fia söröznek. Az öreg előveszi a bicskáját, körbevágja a sörösdoboz tetejét, majd megissza.
- Ej apám, van a tetején az a kis bizb@sz amit ha felpattint kinyílik.
- Hát fiam, igya úgy az, akinek nincs bicskája....

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#13296) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mi lesz a rendőrből ha meg fürdik?

Tiszta hülye.... :K

(#13297) minek?:S


minek?:S
őstag

Nyuszika felhívja telefonon a hentest:
- Van disznófüled?
- Van.
- Hát marhanyelved?
- Van.
- És csirkelábad?
- Az is van.
- Hát akkor rohadt ocsmány lehetsz...

Üdv.:M.

(#13298) minek?:S válasza minek?:S (#13297) üzenetére


minek?:S
őstag

Ismerkedés neten 12 évesen lvl fail.

[22:29:49] <norbert1> hogy nézel ki
[22:29:49] <norbert1> ?
[22:30:29] <.KiTsiLánY.> nyitott szemmel az ablak felé fordulva

Üdv.:M.

(#13299) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Két őrült a diliházban pókerezik. Az egyik megszólal:
- Sakk!
- Te hülye! A dominóban mióta van szabadrúgás?

(#13300) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Hogy tumblizik az orvos?

Betaggel.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.