Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A szenilis gróf meséli Afrikai kalandjait a családnak szenteste:
- ... és miután lelőttem a hatalmas gazellát, rájöttünk, hogy nincs mivel visszavinni a táborba. Ekkor a társammal elhatároztuk, hogy a vállunkra vesszük, és úgy visszük haza. Erre én megfogtam az állat jobb lábát és feltettem a jobb vállamra, utána a bal lábát a bal vállamra...
Ekkor megszólal a telefon, s a grófot keresik. Egy jó tíz perc múlva vissza jön a szobába, ahol a család már epekedve várja a kaland folytatását:
- Hol is tartottam? – kérdezi a gróf
- Ott nagypapa, hogy feltetted a két lábát a válladra…
- Ja igen! Feltettem a vállamra a lábait, és csak nyaltam, és nyaltam és nyaltam…

Öreg tengerész meséli kalandjait.
- Az úgy volt, hogy hajótörést szenvedtünk, és csak hárman maradtunk életben egy tengerésztársammal és egy nővel. Egy lakatlan szigetre vetett minket a Gondviselés. Boldogan éldegéltünk ott hármasban, szép éjszakáink voltak, mígnem egyszer meghalt a nő. Az első héten rossz volt, a második héten nagyon rossz volt, a harmadikon már kibírhatatlanul rossz volt, így a negyedik héten eltemettük...

Új segédet vesz fel az öreg patikus, s mielőtt az első éjszakai ügyeletre kerülne sor, imigyen oktatja:
- Egyszerű dolog ez, fiam ! Ha öv alatti panasszal jönnek, adj ricinust, ha öv felettivel, aszpirint.
Másnap reggel a segéd boldogan referál:
- Főnök úr, valóban nem volt semmi baj. Egy eset kivételével a tanácsai szerint jártam el.
- Ez valami speciális beteg volt, fiam ?
- Igen. Bejött egy csodálatos, fiatal nő, szétrántotta a kabátját, alatta nem volt semmi, esdeklően rám nézett és azt mondta:
- Szépfiú, egy éve nem láttam férfit ! - Na, ennek szemcseppet adtam!

A rendőr ül a konyhában, a tűzhelyen fő a bableves, és a gőz majd leveti a fedőt. A rendőr beüvölt a szobában dolgozó feleségének:
- Anyukám, gyere már, igazítsd meg a zergét. Az asszony kijön és megkérdi:
- Mit igazítsak meg?
- A fazékon a zergét. - mondja a rendőr.
- Az nem zerge, hanem fedő! - igazítja ki az asszony.
- Nekem azt mondta az őrmester - védekezik a rendőr - hogy Kovács, a fedőneve mától Zerge.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.