Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vicces feladványok! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nem_tom


nem_tom
őstag

Üdv!

A téma adott. Ide várok/várunk vicces matek, fizika, vagy bármilyen nemű feladványokat. :)

Például ezt egy barátom küldte msn -en:

,,Ha egy dual core proci 250 W-ot eszik átlagosan, Pistikének 4 procis alaplapja van (és 400 FPS-el dúmhármazik), akkor bootolás (20 másodperc az asztalig) előtti 18°C-os, 20 m^3-es szobában mennyi idő után hal meg Pistike (65 kg), ha a a bútorok, a számítógép és Pistike térfogata, valamint Pistike hődisszipációja elhanyagolható, valamint a falak ideális hőszigetelők?
*Pistike f*sza gyerek, dúmhármazást semmiképp se hagyja abba, a fulladás sem akadály, így halála csak akkor áll be, miután teljesen kiszáradt. A kérdés hát: a power gomb megnyomása után mennyi idővel áll be Pistike halála? Válaszát kérjük indokolja!"

:DDD

U.i.: Ha netán volna már ilyen, vagy hasonló topic, akkor elnézést kérek, de én hosszas és alapos keresés után nem találtam ennek a témának megfelelő topicot.

(#2) máyköl


máyköl
veterán

Már ne haragudj, de honnan kéne ilyesmi feladatokat találnunk? Mert a matek tankönyembe ilyen jellegű feladat, nincs, azt biztos. :U

(#3) nem_tom válasza máyköl (#2) üzenetére


nem_tom
őstag

pl google ;)

(#4) JetiRulez válasza máyköl (#2) üzenetére


JetiRulez
őstag

Igazából ezeket a feladatokat egyik haverunk küldte át neki MSN-en még tegnap. Mondtam, hogy nem érdemes neki új témát nyitni. Elég lett volna elhinteni a Matematika topicban Offként. :U

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5) Petya25 válasza nem_tom (#1) üzenetére


Petya25
addikt

Hát ne haragudj, de ennek nem sok értelme van, szerinted ez vicces?
Találsz a poénoknak vicces topicot, amjd ott megmondják, hogy jó-e és a logikai feladványoknak is van külön itt: [link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6) nem_tom válasza Petya25 (#5) üzenetére


nem_tom
őstag

nekem ez igen is vicces.

nem tudom olvastad/olvastátok -e az utóiratot az első hsz. -ben. nem nagyon tudtam eldönteni hová mehetne, és gondoltam megpróbálom, hátha jó ötlet.

de gondolom úgy is én vagyok a hülye.

ZÁRHATÓ! :(((

[ Szerkesztve ]

(#7) Armahun


Armahun
addikt

Mivel a dúmhármat semmiképpen sem haggya abba 3-4 nap alatt szomjan hal. :D

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vicces feladványok! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.