Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) e30st


e30st
tag

Aki használja a prohardvert, valószínűleg találkozott már a hardverapróval, vagy ha azzal még nem is, a vaterát és társait biztosan mindenki használta már. Ezeken az online kereskedési felületeken számos alkalommal találkozhatunk különböző csereajánlatokkal. És ha ezek között volt olyan ajánlat, ami egyszerűen nevetséges, komolytalan, fárasztó, és megosztanátok a közösséggel, akkor írjátok ide bátran az ilyen élményeiteket, korlátlan mennyiségben!

A topic célja, hogy gyűjtsük össze egy helyen a viccesebb csereajánlatokat.

Arra kérlek, hogy mindenki törekedjen arra, hogy az érdeklődő nevét, nicknevét, adatait, stb, ne tegye közzé!

((ha van már ilyen téma, bocs, én kerestem, de nem találtam))

(#2) e30st


e30st
tag

na példaként kezdeném én, egy épp a napokban történt esettel.

Egy iPhonet 4-et hirdettem, és egy kedves fiatalember felhívott, hogy adna érte 7 db Nokia 3410-es telefont, amik "működnek", valamint egy aranyláncot, 3 t-mobilos SIM kártyát (egyiken még van 1000Ft lebeszélhető összeg), és 25000Ft-ot.
Én meg röhögtem a telefonban, aztán nagynehezen sikerült megértetnem vele, hogy ezekre nincs szükségem, majd mikor tovább alkudozott, letettem.

(#3) kovy79


kovy79
őstag

Régen (2000 környékén) a magunk szórakoztatására vettük az Apró nevű újságot.
A Csere-bere rovaton baromi sokat röhögtünk.
Pl. Rotációs kapát struccra, vagy egy utánfutó trágyát videókártyára csere... :DDD

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4) tothm válasza kovy79 (#3) üzenetére


tothm
őstag

Hát igen, a sok vicces csereajánlatra nekem is van egy-két példám.
Egyszer felraktam egy iPhonet, aminek az értéke kb. 60-70 ezer ft. volt.
Erre jött egy csereajánlat, hogy adna érte 8-10 db régi nokiát(3310, 3410). Mondom, nagyon aranyos, de kihagyom. Erre azzal jött, hogy rádob egy pc egeret. Erre már válaszolni sem tudtam.... :Y

(#5) e30st válasza tothm (#4) üzenetére


e30st
tag

lehet hogy ugyanaz a gyerek ajánlotta a nokiákat mindkettőnknek? easily possible.

(#6) tundrak


tundrak
tag

Kb negyed éve hirdettem egy hibátlan ZTE pengét és jött egy ajánlat hogy adna érte egy törött kijelzős androidos 7colos netbookot, amihez ad kijelzőt ami nem is jó bele. Mondtam hogy köszönöm de nem,ekkor meg további csoda masinákat sorolt fel, de amúgy egy kedves úriember volt és amikor közöltem hogy egyiket sem tudnám hasznosítani megértette és abbahagyta az ajánlat tevést :)

do the right thing

(#7) 8th


8th
addikt

Egy nyomtatót hirdettem tavaly (előtt?) amire jelentkezett egy srác és két női felsőt akart adni érte. :DDD

(#8) tomcsi23 válasza 8th (#7) üzenetére


tomcsi23
veterán

Legalább jó volt a méret? :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Most hírdetem a Blade-em én is, érkezett egy "ajánlat": a gyerek arról győzködött, hogy nekem mennyire megérné a csere egy leharcolt Omniára, törött kijelzős W810-re és egy legyengült aksis, szintén leharcolt Nokia 5230-ra és még hozzá is tette, hogy ez nagyon jó ajánlat és eltekintve attól, hogy rá kelljen fizetnem :Y

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#10) Speedhs válasza Sn[4k3] (#9) üzenetére


Speedhs
őstag

Ez kész. :D
Én hirdettem egy kb 100 e értékű Simsont.
Csereajánlat: 3 db antik, német bejárati ajtó domborüveggel.
Medence víztiszító szivattyúja és építkezéshez használható anyagok(ami engem érdekelne, olyat kérhetek, cement, zsalukő, satöbbi..:)

Jó volt. A bejárati ajtó domborüveggel ütött. :D

(#11) #81556480


#81556480
törölt tag

én minőségi pálinkát gyakran felajánlok cserére ha éppen nincs pénzem.

valakinek ez a hízódisznó meg a norvég fecskenyál kategória

de üzlet is született már így :Y
-na ez a nem hétköznapi kategória-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.