Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Via km400-as alaplapok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Strottler


Strottler
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hol lehet kapni KM400-as alaplapokat Mo-n? Nekem nagyon elég lenne egy ilyen. Nagyon tetszik pl. A Gigabyte GA-7VM400M ill. biztos egészen jó az Abit VA-10 is. Van már ilyenje valakinek? Tapasztalatok?

Üdv: Strottler

Gigabyte GA-7N400E; 2500+ (Barton); AeroCool Glacier

(#2) neduddki válasza Strottler (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

GB utan chs ban kell erdeklodni, abit meg sok hejjen de pl. mycomp-ban besytos/ expert is

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) hobizoli válasza Strottler (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Asrock K7VM4

[L]http://www.e-connect.hu[/L]



hobizoli

több drón kell ;P

(#4) bullit válasza Strottler (#1) üzenetére


bullit
csendes tag

Szeva' !
Én is erre csorgattam a nyálam, és feltűnt, hogy van 2 nagyon kis méretű variánsa, a flex-atx méretű. Csak 2 PCI van rajtuk. Az egyik a Shuttle MK40V/N, a másik pedig a Matsonic MS 8188E. 23x20 centisek, ezekből lehetne mini-izom gépet építeni. De sajna eddig nem leltem itthon ilyet. Az ASRock kicsivel nagyobb ezeknél. Egyébként nemtudjátok lehet rajta szorzót variálni, meg FSB-t tologatni, feszemelés? Lusta vagyok letölteni a manuált, és átnézni... :)
Amúgy Strottler, ez egy 2x2 pipeline-os architektúra, állítólag az Unreal Tournament szépen fut rajta.
Bocs a sok dumáért, de az ilyen kis ínyencfalatokért annyira bírok rajongani...

(#5) rzoli


rzoli
senior tag

Az ASRocknál szorzóállítási lehetőséget nem találtam, az FSB-t lehet, 1 MHz-es lépésekben állítani.

Fesz. emelés is van, bár ha jól emlékszem csak egy lépésben, 10%-ot. Erre viszont a procinál, és a memóriánál is van lehetőség.

Van még lehetőség, asszinkron hajtani, de ezt általában nem érdemes.

üdv
Z

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#6) bullit válasza rzoli (#5) üzenetére


bullit
csendes tag

Kösz rzoli!
Pedig az fsb a szorzóval párosan variálva eredményes.

(#7) Yutani válasza bullit (#6) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ehh, nem lehet szupermini és tuningkirály is egyben az alaplap... :U

#tarcsad

(#8) bullit válasza Yutani (#7) üzenetére


bullit
csendes tag

dehogynem! hidd el, eljön az az idő.

(#9) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[L]http://www.abit-usa.com/products/mb/techspec.php?categories=1&model=152[/L]


hobizoli

több drón kell ;P

(#10) sebela


sebela
aktív tag

Van valakinek tapasztalat LINUX + KM400ról?
(igazából 3D nem fontos csak ne kelljen szívni vele 2Dben...)

Igazából Abit AV-10 és ECS KM400-M2 közül kellene választanom...Szerintetek melyik a jobb (árban ugyanaz a kéttő)?

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Via km400-as alaplapok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.