Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Via fórinvan (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) LaBamba


LaBamba
csendes tag

Lámaságok netovábbja következik alant, merhogy - szégyen, nem szégyen - nem vagyok egészen tisztában a telepítés körülményeivel. Olvastam az installációs gájdot is, viszont hevenyészet angol tudásom által sem jutottam előrébb.
Szóval unzip, meg rákattint az .exe filera, az még oké. Azt restart computer, sima liba. Viszont ahogy bootol a windows (98 se) azt mondja, hogy új hardvert talált, meg hogy adjam meg az inf. fájl pontos helyét, ami nem van, mert az egyész 4in1 egyetlen állományból áll. Tessék hát szegény lámát megsegíteni, mert így bizony systemje nem fog fénysebességre gyorsulni. :DDD
Kösz!

(#2) MELKOR válasza LaBamba (#1) üzenetére


MELKOR
tag

Reménytelen.............

Power of the Might

(#3) LaBamba


LaBamba
csendes tag

Köszöm szépen, ez is segít :t , valami más ötlet?

(#4) Gboy


Gboy
csendes tag

mióta egy állomány a 4in1?

''Intel or AMD? - That is the question!''

(#5) LaBamba


LaBamba
csendes tag

mittuomén! ezt a mostanit innen (PROHARDVER!) töltöttem!

(#6) LaBamba


LaBamba
csendes tag

Mielőtt még mindenki elkezdene anyázni (bár, ha jól esik neki, tegye nyugodtan, én legalább felvállalom,hogy nem értek hozzá) hozzá tenném, hogy az alaplaphoz mellékelt cd-ről gond nélkül felraktam, de az ugye nem 1 azaz egy állomány. :(

(#7) tomtom


tomtom
csendes tag

A 4in1 egy önkicsomagoló exe. Ha ne futtatod, hanem mondjuk WinZip-pel kicsomagolod valahova, meg tudod adni az ujrainditásnál az elérési utat. Sok sikert.

(#8) Zolcsy_3298 válasza LaBamba (#6) üzenetére


Zolcsy_3298
tag

A 4in1XX.zip-et valahova kitömörítetted, na ott lesz a keresett *.inf. (Ha végképp nincs, akkor a win cd-n, vagy a C:wincowsinf)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Via fórinvan (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.