Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  VGA hiba

Hozzászólások

(#251) Dr.House88 válasza atomeec (#250) üzenetére


Dr.House88
tag

Voltam a helyi PC-üzletben és ki próbáltattam mert jó barát az eladó...és ő már rég a szakmába van . Az ő állítása szerint GPU-hiba.

A technika mindig egy lépéssel előttünk jár!!!

(#252) atomeec válasza Dr.House88 (#251) üzenetére


atomeec
senior tag

Akkor viszont hajrá :) biztos kéz, jó szemek és hátha. Aztán írd meg mi lett az eredmény :R

(#253) Dr.House88 válasza atomeec (#252) üzenetére


Dr.House88
tag

Oksi! :R

A technika mindig egy lépéssel előttünk jár!!!

(#254) menyoronc


menyoronc
aktív tag

Sziasztok!

Ma megjött az hd 7850 2G twin frazor kártya.. Hynis ramos:-D

Viszont van egy gondom...
Most lett újítva a gép.. asrock 970 extrém 4 lap, fx6100 proci, 2x4G corsair vengeance ram, chieftec ctg 500 80 pb táp
Eddig egy 8400as nvidia kari volt a gépbe amíg a 7850 nem jött meg. Párom a metin2 játékkal játszott és egy idő után a kép bemerevedett és elkezdett remegni. Amúgy ablakos módban játszott vele ez nem tudom számít e vmit. A gép újítás előtt is így játszott vele akkor egy hd5750 volt a gépben.
Azt hittem a gyenge kártya miatt csinálja de most egy fél óra után a hd 7850nel is csinálta. Szóval gondolom nem videokártya a baja. 12.10 driver van fent. A játék egy Samsung 830 64G ssd van.

Van vmi tippetek h mi lehet a gond?
Majd újra telepítem a játékot... Vagy lehet vmi directx vagy hasonló a baja?

Esetleg mi okozhat meg ilyet?

Köszönöm!

Üdv: Gábor

Üdv: Gábor

(#255) D.László válasza menyoronc (#254) üzenetére


D.László
csendes tag

Szia!

Csináljatok egy print screent,amikor remeg a kép,amit mentsetek el.
Ezután nézd vissza a képet,amit mentettél.
Ha látható a hiba a képen,akkor szoftrveres hiba,ha nem,akkor hardveres.
Monitorra tippelek,de előbb derítsd ki a fentieket szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#256) menyoronc válasza D.László (#255) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Szia!

ok, kipróbálom...de sztem vmelyik új alkatrész mert pont gépújítás után jött elő, még az nap.

Üdv: Gábor

(#257) djdaniel válasza Dr.House88 (#249) üzenetére


djdaniel
senior tag

Mennyiért csinálja a reballt ? 3k-nál többért akkor nem éri meg legalább is szerintem.
ólommentessel, vagy ólmos bga ón golyóval csinálja ?
Ólommentes drágább, és egyáltalán nem jobb mint az ólmos.

(#258) dudu055


dudu055
csendes tag

Sziasztok!
Fujitsu siemens AmilonPi 2540
Ati mobility Radeon 2400 HD 256 mb
4gb ram

Az alábbi problémáim vannak:
- Csíkos a képernyő ill. szétesik majd kékhalál. ha egyáltalán megjelenik valami!!! - de gyakran sötét marad a képernyő.
Ez a probléma bioszba lépéskor is fent áll! Össze vissza minden mindenhol :-)
De van amikor rendesen megy minden órákig bár elég ritka.

Viszont!
Ha csatlakoztatok egy külső monitort azon mindig van kép, de azon is össze visszaság. Itt nem változik a helyzet ha ki be kapcsolom. Mindig van valami kusza dolog. Olyan mintha erősen ittas állapotban lennék:D

Véleményem szerint a videokártya adta be a harcot. Egy kis érdekesség, h az ebben lévő videó kártya olyan, h rajta van a D-sub és a DVI kimenet is.

Hol tudok ilyen videókártyát szerezni? ha egyáltalán ez a baj!

Képet is megpróbálok majd küldeni a videó kártyáról ill a hiba jelenségről.

Segítségeteket előre is köszönöm. Remélem valaki tud valami okosat mondani.

Üdv Gábor.

(#259) Grarius


Grarius
csendes tag

Sziasztok!

Segítség kellene. Olyan problémám lenne hogy gépem időközönként megfagy, de érdekes módon az egér nem fagy meg mert a monitoron is mozog mikor mozgatom. a képernyő alján a kép, néha vibrál, villan egyet mintha változni akarna de nem tud. Kérlek segítsetek mi lehet ez, talán vírus vagy hardver hiba.
Előre is köszi!

(#260) vicegrey


vicegrey
csendes tag

Sziasztok!
Segítség kellene. Olyan problémám lenne, hogy vettem Hardverapron egy Xpervision x1950GT super 512mbos AGP-s kártyát.És nem műkődik.
Alaplapom : asus v8x-x.
Tápegység: Akyga valami gatyi 500 wattos új.
Processzor: Intel P HT 3GHz
Ram:DDR1 1.5 Gb
Videokártya adott./Elöző az egy ati 9550 es az megy a mai napig csak XP sp3ra nincs jó driver azért váltottam.
Berakom a karit ( x1950est) rárakom a 6 pines táp csatit.
És a gépet benyomom megy a gép hallom hogy felpörög a winyo de a bill, se villan fel képet nem ad, postolást se látom/hallom, hogy tovább lépne a bootra.
Öt fajta alaplapban is kiprobáltam 550es chiftech táppal Abit IC7es lapban is, amiben egy 3850 fut, de ugyanez.
Kép semmi hűtő megy. A gép nem jut el a bootig sem. Postolásnál megáll.
Mi lehet, kártya hiba? És gondolom lehúzott az illető...
A kártya külsőleg nagyon jó állapotban van. Semmi sérülés nem látszik.

Válaszokat előre is köszönöm! :D

(#261) djdaniel válasza vicegrey (#260) üzenetére


djdaniel
senior tag

Simán csak reballozni kell, tuti hogy el szált az egyik bga golyó, mert akkor általában semmi bios hangjelzés nincs, se kép.
Nagyjából 3ezerért meg csinálják, nézd át a kártyát nem-e hiányzik róla egy smd, vagy kondenzátor.

(#262) djdaniel válasza vicegrey (#260) üzenetére


djdaniel
senior tag

(#263) moozsar


moozsar
csendes tag

Hello, nem tudom, hogy VGA hiba-e, de egy kis segítségre lenne szükségem.
Elhatároztam, hogy több-kevesebb eddigi tapasztalatomra alapozva, magam szerelem össze a frissen vásárolt alkatrészekből a gépem. Miután összeraktam viszont a monitoron nem jelenik meg semmi, azon kívül, hogy forognak a ventik, világít a gép, nem ad más életjelet.
Ezek az alkatrészek:
ASROCK H61M-HVS
INTEL Core i3-3220 3.30GHz 3MB 1155 BOX
KINGMAX 8192MB DDR3 1333MHz KIT
ASUS EAH6670/DIS/1GD5 HD6670 1GB GDDR5 PCIE
WD 1000GB 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZRX
HKC 4670GD mATX 430W
Teljesen tanácstalan vagyok mert az összeszerelésnél nehezen tudok hibát elképzelni, nagyon odafigyeltem, utána olvastam és plusszban telefonon rákérdeztem a lépések előtt egy ismerősömtől, hogy biztosan úgy kell-e.
Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!

(#264) djdaniel válasza moozsar (#263) üzenetére


djdaniel
senior tag

Buta kérdés tudom...
De le tiltottad az integrált vga-at a biosba ?

(#265) moozsar válasza djdaniel (#264) üzenetére


moozsar
csendes tag

nem is jött be a bios.
Valószínűleg megvan a hiba, de csak holnap tudom megcsinálni.

az a probléma valószínűleg, hogy az alaplap csak a második generációs intel procikat támogatja gyárilag. Erre már van bios frissítés de azt csak biosbol lehet feltelepíteni, szóval átkell tennem egy régebbi procit az alaplaba amíg frissítem, aztán vissza.

(#266) vicegrey válasza djdaniel (#262) üzenetére


vicegrey
csendes tag

Igen, Ő az...jól átvágott, ezért írtam is, a kellő fórumra, hogy ne vásároljanak tőle.
Át néztem/nézettetem mert műszerész műhelyben dolgozom. De semmi nem hiányzik róla, annyi, hogy a hűtő alatt újra lett pasztázva szal nem az eredeti paszta van rajta meg friss volt. Szóval tuti, hogy szét lett szedve. Semmi smd, vagy szembetűnő hiba nincs. FET-eket is méregettem de jók. Reballhoz is meglenne a gép, de nem próbálkozom. Majd keresek valakit..

Mindenesetre Köszi a Segítséget!

(#267) dretmor


dretmor
csendes tag

hello! problémám az lene ,hogy van 1 gt 220oc vga lcd-én müködir de régi monitoron nem.

(#268) Mr.Peter


Mr.Peter
aktív tag

Üdv!
Hirtelen áramtalanítás okohat olyan hibát, hogy a VGA nem ad többé képet?
Öcsikém kikapcsolta az elosztót majd vissza, és azóta a gép nem ad képet. Logmein távvezérlővel be tudok lépni a gépbe (160km távolságból így szoktam karbantartani a gépet) és egyébként minden működik , csak a Geforce 8500GT kártyára 43 hibakódot ad a windows az eszközkezelőben, azt írja, hogy az eszköz működésében hibát észlelt ezért leállította.

(monitor jó - tesztelve másik géppel)

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#269) djdaniel válasza Mr.Peter (#268) üzenetére


djdaniel
senior tag

üdv!
Szerintem nem, nálam már jó pár vga szált el, múltkor kikapcsoltam a gépet, másnap be kapcsoltam és már nem volt kép.
Integrált vga-val kellene megnézni hogy látja-e az everest, ha igen, akkor nyilván bga hiba.
Egyébként a gép ad valami hangjelzést ?

(#270) Mr.Peter válasza djdaniel (#269) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

igen, látja az everest. Ideiglenesen kivettem a kártyát, és most alaplapival üzemel...
Az ünnepek körül lesz időm akkor játszom majd vele, hogy kiderüljön mi a probléma..

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#271) djdaniel válasza Mr.Peter (#270) üzenetére


djdaniel
senior tag

reballozni kell, aztán jó lesz :)

(#272) ASDGamer válasza Dravenstorm (#1) üzenetére


ASDGamer
tag

Hűtő nincs moddolva? Lehet hogy túl melegszik, aztán "kikapcsolja magát" és ezért fagy játék közbe mert akkor pörög rendesen a gpu. Haveromnak is ez volt!:)

(#273) Mr.Peter válasza djdaniel (#271) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

reballozni? :U

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#274) Maxxy10


Maxxy10
őstag

üdv
olyan gondom lenne hogy bekapcsolásnál bejön a win7 betöltőképernyője utána meg csak fekete kép és az egér látszik. mi lehet a gond?

(#275) Mr.Peter válasza Maxxy10 (#274) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

Ez valószínüleg nem VGA hiba!
DE nekem is volt régen ilyen, azóta se tudom, hogy mi okozta a problémát... vártam kb 10 percet és utána bejött az asztal.

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#276) xaktak


xaktak
csendes tag

Nekem olyan problémám van hogy van 1 olyan vga-m geforce 8800gts 640mb és azt csinálja hogy ien függöleges csíkokat ad be a monitorra de változik ha febontást állítok asztalnál filmnél viszont amikor beleakarok menni az nvidia programba azt írja hogy levan tíltva próbáltam újrarakni azóta volt alaplap csere is és u.a. érdemes megjavíttatni azt ajándékozzam el vagy kuka.

Aki tud rá megoldást az küldjön pm-et

(#277) Mr.Peter válasza djdaniel (#271) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

nah kipróbáltam másik gépben, és nem indul vele egyáltalán.
mi az a reballozás?

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#278) djdaniel válasza xaktak (#276) üzenetére


djdaniel
senior tag

xaktak; ne dobd ki, 3k a javítás ami nem vészes.

Mr.Peter; ez.

[ Szerkesztve ]

(#279) Mr.Peter válasza djdaniel (#278) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

:R

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#280) DjPremier


DjPremier
aktív tag

Sziasztok.Tegnap kaptam egy Gigabyte GeForce 8600 GT (GV-NX86T256H) 256MB Silent Pipe II PCI-E-es karit telepitővel.A gépem Alaplap: MSI G41M-P28,Intel Dual Core 3Ghz,4GB Ram.Beraktam a gépbe a monitoron csak ez van No Signal Input.Felpörög minden de a biosba nem tudok belépni,mert az integrált vga az elsödleges,nem tudom beállitani hogy PCI-E legyen az elsö.Amikor kiveszem és az alaplapira rakom a monitort akkor egy üzenet jön be,hogy meg akarom-e tartani a jelenlegi bios beállitásokat vagy az optimalizáltat.És innen nem tudom mi tévő legyek.Kerestem rajta,hogy kell-e külön tápcsati de csak a crossfire-nek találtam.Hálás lennék a segitségért.

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#281) Mr.Peter válasza DjPremier (#280) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

Alaplapival lépjél be a BIOS-ba, és kapcsold be a PCI-E-t mert lehet, hogy le van tiltva. Bizonyos alaplapoknál PEG néven lehet bekapcsolni és nem PCI-E néven.
Ha bekapcsoltad akkor berakhatod a karit, és megpróbáltatásod.

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#282) choco01


choco01
addikt

Mitől van ez: "Catalyst Control Center: Host application működése leállt" Dell Inspiron 7520 vga: van egy inteles hd4000, meg egy Ati Radeon HD7730..fura is hogy nem minden játéknál meg a hd7730 de amíg jó volt a catalyst addig se lehetett normálisan hozzá rendelni,az ati vga-ról se hőmérséklet, működési adatok se jelennek meg.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#283) DjPremier válasza Mr.Peter (#281) üzenetére


DjPremier
aktív tag

Be lehet állitani,hogy mi legyen az elsödleges megjelenitő.PCI-E,PCI,Integralt.Az odáig ok,hogy beállitom és tegyük fel nem jo a kártya,hogy tudom ujra beállitani az alaplapit? De köszönöm a válaszod.Arra nem jöttem rá miért irja ki azt a BIOS dolgot ha visszadugom az alaplapit.

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#284) Priesto


Priesto
csendes tag

Sziasztok !
Pár napja vettem új gépet, de valami nem stimmel vagy a monitorral, vagy a vga-val. Kezdetben mindig ledobott tálcára ha teljesen képernyőn játszottam. Ez a probléma elvileg megoldódott ( új driver), viszont van még 1 idegesítő dolog ami nem hagy nyugodni. Egyszer csak gondol egyet a monitor és minden előjel nélkül tiszta fehér, fekete, kék vagy fehér-szürke csíkos lesz. Van, hogy ezt csak 1x csinálja egy nap, úgy, hogy szinte egész nap megy a gép. Ahogy elnéztem ez a jelenség nem akkor szokott történni amikor játszok valamivel pl.: Fc3 (ultra), Dota2, hanem amikor például híreket olvasok vagy videót nézek. Másik topicban azt mondták, hogy valószínűleg a kártyával van a baj, de akkor hogy lehet hogy a Fc3 megy ultrán minden gond nélkül? Most stressz testeket csinálok. Kíváncsian várom a véleményeteket.
Vga: Sapphire 7850 2GB DDR5 OC 11200-14-20G
Monitor: Dell U2312HM

(#285) atomeec válasza Priesto (#284) üzenetére


atomeec
senior tag

Nekem 4890-nel csinálta ezt, bár nem csíkos, hanem kockás lett a kép :D
Véletlenszerűen jött elő, és nem terhelésfüggő volt. Viszont a kártya volt a ludas, az tuti, mert a csere megoldotta a problémát. Javítható elvileg...

(#286) Gabennn


Gabennn
tag

Sziasztok! ha egy videókártya melegszik és nem ad képet, miért hirdetik hibásan? meglehet csináltatni? választ köszi

(#287) djdaniel válasza Gabennn (#286) üzenetére


djdaniel
senior tag

Szia!
Ha melegszik a gpu és nem add képet, akkor nyilván el szállt egy bga golyó.
Igen meg lehet csinálni, egyébként ha nem melegszik a gpu, akkor nem árt megnézni a kondik feszültségét, feszültségmérővel.

Egyébként a képen be karikázót jobb és ball oldalon be jelölt részeken is melegszik ?
Milyen kártyáról van szó ?

(#288) gari24


gari24
tag

Hali

Shapphire 3870x2

A múlt héten már többször is játék közbe leakadt a gép és újraindult.
De utána ugyanúgy működött tovább semmi baja nem volt.
De amikor bekapcsolt egy hibaüzenet fogadott kdbsync.exe működése leállt
Tegnap is leakadt a gép kék halál ,, ha ezután próbáltam játékot indítani kék halál egyből a játék indításánál.
Gyorsan újrahúztam a Win7.et vidikari drivel fel 12.3 + codec package
És ugyanez a kb fél órát játszottam gép le kék halál és ha azóta próbálok gémet indítani akkor egyből kék halál
Ha furmarkot futtatok vagy MSI kombustor-t szintén kékhalál.

hibaüzenet
[link]

EZT AZ EGÉSZET AZ ADATLAPOMON LÁTHATÓ KONFIGGAL SIKERÜLT MŰVELNEM
Ahogy kerestem a hiba okát , nem volt jobb ötletem minthogy belerakjam a másik itthoni konfigba is a 3870x2es vga.t

MÁSIK GÉPEN
Ha furmarkot futtatok vagy MSI kombustor-t akkor az egyik mag full 99-100%on pörög a másik meg 0% és nem is mozdul meg onnan és ennek függvényében elég gyatra eredményeket kapok mivel csak az egyik mag üzemel.
Ellenben ha Call of Duty 2-t futtatom akkor az MSI afterburner szerint mind a 2 magot használja a játék és ott megvan 400 FPS körüli érték de 333 fps alá sohasem esik játék közben.
(cpu:E5200)

Ez hogy lehetséges ??

Viszatérve
Az adatlapomon található gépbe meg beraktam egy sima 3870.est és láss csodát minden működik , persze kb fele annyi fps.el mint egykor a 3870x2es

[ Szerkesztve ]

(#289) djdaniel válasza gari24 (#288) üzenetére


djdaniel
senior tag

pl; a gpu-z látja mind 2 magot ?

(#290) gari24 válasza djdaniel (#289) üzenetére


gari24
tag

igen

(#291) Macronel


Macronel
csendes tag

Hello most vettem új gépet, egy sapphire hd7850 2gb gddr5 oc videókártyám van és 2 monitorral használom , ha el indítom a far cry3-mat(mással még nem tudtam tesztelni) az a monitor amin nem a játék megy el kezd vibrálni kicsit csíkokban szemcsésedni utána egy kis idő múlva amikor a játékban már én irányítok és nem csak videó akkor ki kapcsolnak a monitorok és talán a gép is lefagy ezt nem tudom. Nem tudjátok mi okozhatja a hibát?

(#292) djdaniel válasza Macronel (#291) üzenetére


djdaniel
senior tag

videokártyával van valami, szemcsésedésről nem tudsz képet csinálni ?
lekapcsol a videokártya, azért kapcsol ki a monitor.
Milyen tápod van ?

(#293) szucs.miki


szucs.miki
csendes tag

Sziasztok! Hozzám került egy gigabyte nvidia 8400gs videokártya. Sajnos valamiért nem akarja az igazságot. Elindítom a számítógépet és a monitor nem kap jelet (no signal). Van valakinek ötlete, hogy milyen okból történhet mindez?

(#294) djdaniel válasza szucs.miki (#293) üzenetére


djdaniel
senior tag

bios hangjelzés van ?
Én úgy jártam nem régen egy nvidia kártyával, nem volt bios hangjelzés, se semmi, és monitor nem kapót jelet... tehát no signal...
reballozva lett és már megy.
Egyébként a kártya melegszik ? illetve a gpu-nál ?

(#295) Petipapa17


Petipapa17
csendes tag

Sziasztok van egy ati radeon x 1300 pro AGP-s 256Mb DDR2-es memóriával. A hibajelenség az hogy amikor indul akkor csíkoz, bebootol a windows normálisan semmi hibával aztán rém lassan tölt be majd a monitor "hz" felirattal kikapcsol. ha esetleg meg tudnátok mondani hogy mi lehet a problémája és hogy esetleg lehetne-e javítani. Előre is köszönöm szépen a segítséget.

(#296) dav<3


dav<3
tag

Helló!

Egy Ati Radeon Sapphire HD7870 XT WITH BOOST vga-t vettem múlt hét csütörtökön kaptam meg. Használatba vétel után több zavaró jelenség is jelentkezett a legzavaróbbal kezdeném: -Lefagy a gép játék közben néha órákat bír néha pedig csk fél órákat kiszámíthatatlan eddig sosem csinálta ezt és a vga-n kívül nem cseréltem semmit kaptam már kék halált is azóta frissítettem alaplapi bios-t hátha az volt a baj azóta kék halált nem kaptam de a lefagyások megmaradtak. Új lett telepítve az egész gép hogy hátha ez volt a baja de nem továbbra is kaptam fagyást. Hőfokkal nincs baj 65° fölé nem ment. -Játék közben észre vehető olyan furcsa dolgok nem is tudom hogy tudnám leírni nem pixel hiba hanem így egy pillanatra mintha elnyúlni egy objektum teszem azt egy kéz, villany pózna. -Aztán van hogy így elkezdenek remegni a dolgok teszem azt elkezd remegni az asztal a betűk és nem tudok mit csinálni újra kell indítani a gépet. -Aztán induláskor néha kiírja hogy kritikus hiba nem található grafikus eszköz. -Olyan hiba üzenet is jelent már meg hogy a hardveres gyorsítás le van tiltva amely a játékok lassú működését okozza győződjön meg arról hogy legfrissebb driver van fent. Előre is köszönöm a választ!

Valaki tudna segíteni?

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#297) joccgames


joccgames
csendes tag

Sziasztok!Fel akartam rakni a driveremet és ezt írja telepítés közbe mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#298) Maffla9208


Maffla9208
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám hogy vásároltam egy dell inspiron 7520 típusú laptopot és a váltható grafikus rendszer nem vált át egyik játéknál sem az integrlt hd 4000 ről a dedikált AMD hd7730 ra. Hogyan tudom át állítani hogy csak a dedikáltat használja? Köszi :d

(#299) lsc válasza Maffla9208 (#298) üzenetére


lsc
nagyúr

Automatán át kellene váltson ha jól van telepítve a driver, de jobb klikk az asztalon és "váltható grafikus rendszer konfigurálása" a catalystban.

Az élet kegyetlen .

(#300) BearLord


BearLord
csendes tag

Sziasztok!

Tönkrement a videokártyám, és ideiglenes megoldásként (arra az esetre ha a kártya megsütése nem hoz javulást) sikerült szereznem egy 8600gt-t. Az a problémám vele, hogy a gép nem ad rajta képet. Próbáltam másik (nagyobb áramfelvételű) kártyát a PCI slotban, és azzal tökéletesen működött minden, ezt a kártyát is próbáltam másik gépben és úgy működött ez is, BIOS-ban a PCI slotban lévő kártya az elsődleges. A ház kialakítása miatt sem ez, sem az előző kártya nem volt rendesen a helyén, ezt azóta egy kis barkácsolással megoldottam, tehát csutkára bemegy a slotba a kari. Ha teljesen letiltom az integrált kártyát, akkor csipog a BIOS, hogy hibát észlelt, de nem tud róla képet adni. Lehúztam mindent ami nem kell, kivettem a memóriákat, lehúztam a szükségtelen merevlemezeket, megigazítottam a tápkábeleket, nyomtam CMOS resetet, visszaállítottam mindent gyárira, valamint próbáltam a gépet másik kártyával, és minden működött. Az összes hűtő forog. Azt viszont furcsállom, hogy ha bent hagyom a kártyát a PCI slotban, de az integrált kártyát használja a gép, a 8600 akkor is melegszik, annak ellenére, hogy elvileg nem kéne hogy működjön. Mi lehet a hiba? Mire nem gondoltam?

Köszönöm.

Laci.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  VGA hiba
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.