Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  VGA hiba

Hozzászólások

(#151) Gergő0908


Gergő0908
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Meg vettem a Halo Combat Evolvad játékot és rendesen feltelepíti,de az elindítás után ezt írja ki:
Halo Warning
We are sorry,but we have detected that the game did not exit correctly.We recommend starting game in safe mode.Safe mode may disable some advanced features of the game,but may allow you to play the game.
Ha rámegyek a Safe mode-ra utána meg ezt:Gathering Exeption Data....
Meg kiírja,hogy miből épül fe la rendszerem..CPU,RAM,VGA,de a videókártyánál nem stímmel valami,mert ezt kellene kiírnia szerintem,hogy 1280x960 e helyett meg vmi atom baromságot ír ki:0x568 vagy vmi ilyesmit.Nem értem.Más játék simán megy rajta.Pl. COD 2,
Elmondom,hogy mielőtt megvettem volna eredetiben letöltöttem torrentről is,de ott is ezt írta ki és a kommentbe olvastam,hogy nem csak nekem jelentkezett ez a hiba....de úgy volta mvele ér annyit a játék,hogy rááldozzak és erre tessék..... :F

Aki tud segíteni vagy van vmi ötlete szívesen fogadom és köszönöm előre segítséget!

Ha ezt nem ide kellett volna írni bocs,de nem találta megfelelőbb részt.

[ Szerkesztve ]

(#152) B-a-Z-s-Y


B-a-Z-s-Y
csendes tag

Hali!

Egyik haveromnak lenne egy olyan problémája, hogy ha telepíti a VGA drivert és próbál játszani, vagy átállít valamit a windowsban (pl.: felbontás), akkor újraindul a gépe. Most nincs fent neki driver, de hát így meg egy csomó minden nem indul el... De a felbontást pl át tudja állítani. Már 2 drivert megpróbáltam + a gyárit. Nem tudom mi lehet a gond. Sőt már újra is lett telepítve.
Egy ATI Radeon 9200-as van a gépébe.
Ha vki tudna segíteni megköszönném. :P
Ha valami szükségeset kihagytam volna kérdezzetek! :P

(#153) Pati23


Pati23
csendes tag

Hali!Srácok valaki tudna segíteni mert kezdek hülyét kapni a gépemtől.Olyat produkál a videokártya,hogy az XP betöltődése előtt becsikozódik a monitor teljesen(szines csíkok)de ezt csak úgy csinálja ha a gépet hosszab kb. fél órára kikapcsolom.Ha kevesebb időre kapcsolom ki hibátlan a gép se játéknál se 3dmark alatt nem hibázik.A kártya egy 6600GT.Előre is kössz.

(#154) szabod válasza VIPowER (#150) üzenetére


szabod
senior tag

Köszi, de már próbáltam ezt is, sajnos nem vált be. Végülis az lett belőle, hoghy új VGA-t vettem. :O Nem örülök neki, mert szerettem volna notebookot venni, de így 30K-val olcsóbbat kell néznem :(((

(#155) tuningtibi válasza jfehervari (#104) üzenetére


tuningtibi
csendes tag

szia.Nagy valószínűséggel forrasztási hiba az oka.Régóta foglalkozok a BGA forrasztásokkal.Rengeteg videókártyát megjavítottam már bár itt még ujjonc vagyok.Általában a GPU melegedés és kihűlés okozza ezt a problémát.a hőtágulás miatt(mert a 2 anyagnak nem egyforma a hőtágulása, se a gpu-nak se a panelnak) a gpu alatt lévő "forraszlabdák" gömbök elvállnak vagy a gpu vagy a panel oldaláról és ez okozza ezt a villódzó hibát neked.Amikor bezárod az alkalmazást azért nem jön elő az asztalon esetleg ez a hiba,mert azt a memóriacellát nem használja a gpu olyankor.Sajnos elég gyakori ez a hiba a laptopok esetében is.Hiába 240 fokon olvad meg a forraszanyag a ROCH technológiájú rendszereknél és a videókártya gpu-ja közel sem éri el ezt a hőmérsékletet sajnos a hőtágulás miatt pont elég egy-két gömbnek hogy leválljon és hopp máris nincs érintkezés.Nagy ritka esetben ami sajnos végzetes fel is szakítja a panelról a szálat egy ilyen hőtágulás.Ilyennel is találkoztam már.

Bga forrasztások javítása Saját fejlesztésű hullámforrasztógéppel,folyatószerrel és redukálószerrel a ROHS technológiájú forrasztások hőmérsékletén.Garanciát vállalok a javításokra.Laptopok, videókártyák javítása,minden ami BGA!!!Kérdezz hátha tudok segíteni...

(#156) tuningtibi válasza Karesz000 (#138) üzenetére


tuningtibi
csendes tag

boccs ha egyszerre többször is elküldtem az üzeneteket hátha nem olvassátok a végét

Bga forrasztások javítása Saját fejlesztésű hullámforrasztógéppel,folyatószerrel és redukálószerrel a ROHS technológiájú forrasztások hőmérsékletén.Garanciát vállalok a javításokra.Laptopok, videókártyák javítása,minden ami BGA!!!Kérdezz hátha tudok segíteni...

(#157) Gyorki


Gyorki
csendes tag

Hali! :DDD

Az lenne a problémám,hogy a gépemet újra kellett raknom mert egy olyan probléma mutatkozott amire azt hittem megoldás lesz az újratelepítés!A problémám az,hogy a vga rendetlenkedik mégpedig olyan módon,hogy nem indulnak el a játékok folyamatosan az illesztőprogi a gondja,mert a gép szerint nincs vga holott 1 évig ment mindenféle bizergálás nélkül! Egy NVIDIA 9800 GX2-tőt használok win7 alatt semmi gondom nem volt vele! :W
A gépen amúgy minden van ami kell 3 féle vga drivert is kipróbáltam és mindegyik ugyan azt produkálja:

195.62_desktop_win7_winvista_64bit
197.45_desktop_win7_winvista_64bit
257.21_desktop_win7_winvista_64bit

Sőt még úgy is próbáltam h a win update-t kikapcsoltam h nehogy összekeveredjen mindenféle driver,ráadásul ezt 4 szer szűz windowson tettem meg!
A gépen a driver telepítése után jelzi a feltelepített programokat de egyiket sem engedi indítani! Eszközkezelőben pedig jelzi a VGA-kat de mindegyik mellett egy kis felkiáltójel van! :(
És ez még nem minden,ha a win7 aero effektust akarom bekapcsolni azt írja h a vga nem alkalmas rá,holott 1 évig alkalmas volt rá :DD

Tudom h kicsit összefüggéstelenül írtam le a panaszomat,de remélem érthető valamennyire és tudtok segíteni raktam! :DDD

Előre is kösz mindenkinek! :R :R :R

ÜDV: Györki

(#158) Dinomano


Dinomano
senior tag

Sziasztok!
Nemreg vettem egy 768 megas MSI8800GTX-et, és egy uj tapot a gépembe (450w-os eurocase)... Extra tapcsatikat is rákötöttem a kartyara. A gondom az, hogy boot-olasnal két rövidet és 5 hosszút csipog az alaplap, és nem kapok képet a monitoron. A bios pedig defaultra állt, miutan visszatettem a régi 8600-asomat, ami jelenleg is van a gépben. Az alaplapom egy ASROCK 775Xfire. A táp nincs tulhajtva, egy dvdirom, 1 winchesterem van; a monitor meg külön tápon.
D.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#159) kpal válasza Dinomano (#158) üzenetére


kpal
veterán

Nem tudom biztosan de hogy mennyikoze van hozzá de Bios nem támogatj a 8800gtx-et.

(#160) kpal válasza Gyorki (#157) üzenetére


kpal
veterán

Másik gépben próbáltad a GX2-t?

(#161) cselt


cselt
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kis (talán annyira nem is kicsi) gondom a gépemmel. Pár napja amikor akartam játszani kifagyott az egész gép, a hang beakadt és a kép is szétesett, összevissza pixelek és színek voltak. Újraindítás után megjavult. Aztán nem is volt vele gond még pár napig, most viszont már akármikor indítok egy játékot egyből kifagy, sőt néha még windowsban is fagyogat. Néha elsötétül a kép majd visszajön és kiírja, hogy a képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt.
Van amikor winben órákig elmegy gond nélkül, filmet is lehet nézni egy ideig, de ott is befagy egy idő után.

Ez vga hiba lehet?

Konfigom:
Intel Core 2 Duo E8200
Asus P5KC
8800Gt
4Gb DDR2 ram
500w-os táp

Előre is köszi! :R

(#162) Relo


Relo
tag

Sziasztok.

Kaptam egy használt konfigot (asus P5k lap, E6550 cpu, 2x1Gb ddr2 1066 ram, his hd 3870 vga)

Gondom a következő vele:

A gép nem indul, 1 hosszú, 3 rövid, majd kb 3mp múlva még 1 rövidet sípol.
Amint néztem, ez vga hibát jelez.

Mi lehet a baja?
Teljesen halott vga-val is ad sípoló hangot, vagy lehet valami kontakt baja van?

A gpu-egyik sarka hajszálnyi vastagságban le van sercenve.
Lehet ez a baja?
De ha sarkalva van nem kellene valami szemetelő képetadni?

(#163) Relo


Relo
tag

Ja és ha be van téve a 3870 mellé egy sima pci vga és arra vankötve a monitor akkor indításnál nem sípol,beindul rendesen, de ha a 3870re van kötve a monitor akkor előbb az 1 hosszú, 3 rövid sípolásmajd később még egy sípolás, de képet nem ad

(#164) BaziJoe00


BaziJoe00
tag

Üdvözletem a fórumozoknak!
azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy amikor youtube-on videót nézek és felteszem a felbontást 1080p-re akkor kifagy a videó zöld háttér jelenik meg és az óra mellet a tálcán egy szövegbuborék jelenik meg azzal az üzenettel, hogy a videókártya illesztőprogramja leált majd sikeresen újraindult, de ettől a videó még nem indul újra hanem zöld képernyő fogad.Feltettem egy újabb drivert, de a legújabbat nem tudtam feltenni mert nem támogatja a windows 7 rc verziót tehát eggyel régebbit tettem fel nos itt ilyen problémám nincs viszont a játékok akadnak.(SC2, MW2, DOW2). A gép nem lehet elég combos konfigom van:
lap: Gigabyte X58-EXTREME
vga: Sapphire 5870 gb vapor-x
ram: corsair dominator 1600 mhz 3x2 XMP
cpu: i7 920 (3.2 Ghz)
a segítséget előre is köszönöm!
üdv Joe

(#165) lizRRR válasza VogrOn. (#50) üzenetére


lizRRR
őstag

Üdv!

Miért van az hogy a gépem mindig ujra indul játék közbe talán el romlott a vga?
Please HELP! :R

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#166) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A napokban vettem egy Gigabyte GTX 460 1gb-os kártyát, és látszólag jól is működött, de komolyabb 3d-s alkalmazásokban -főleg dx10,11 alatt- előjönnek bizonyos képhibák, pl.:fehér pixelek, fekete szaggatott vonalak.Linkelek egy képet is a Mafia 2-ről. Szerintetek driver hiba, vagy gyári hibás a kártya?
http://kepfeltoltes.hu/view/100811/bugos_szaaaaar_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#167) krsztiyoon válasza Hubsz (#101) üzenetére


krsztiyoon
csendes tag

Helló!

Van egy Asus G60j típusú laptopom és egy olyan gondom van vele, hogy mikor összekötöm HDMI kábellel a gépet és a tv-t kiírja, hogy nem talált eszközt. Próbáltam frissíteni a videókártya drivert, de nem használt. Nem tudjátok mi lehet a baj? A hdmi kábel egyébként hibátlanul működik.

(#168) daru


daru
tag

sziasztok

kellene egy kis segítség,,jelenleg javítják a karimat,egy8800gts,a GPU körül elvileg
kellene lenni egy keretnek,de ez hiányzik,,,ezt mindenképpen pótolni kell,
vagy nélküle is fog rendesen működni?

üdv____ :R

06 30/366-57 90

(#169) Gerisz válasza daru (#168) üzenetére


Gerisz
addikt

Elvileg az a keret csak védőként szolgál a GTX-en rajta sincs.

(#170) daru válasza Gerisz (#169) üzenetére


daru
tag

köszönöm :R :R :R

06 30/366-57 90

(#171) feka001


feka001
csendes tag

Hello! Segítség kéne!
A napokban játszottam és lefagyott a gép és lereseteltem.
Amikor újraindult a bootképernyő zavaros pontokból áll, a rendszer nem ismeri fel a videókártyámat, hiába telepítettem újra. Más gépbe is próbáltam ugyan ez.
Már a VGA biost is újraflasheltem ugyan ez megmaradt. VGA: Gainward 8800 GT 512 MB
TIPP?

[ Szerkesztve ]

(#172) vonnak94


vonnak94
csendes tag

Sziasztok!

Nem rég a napokban letört a karim hütőjének az egyik a lapátja. Ez után ha bekapcsolom a gépet akkor nagyon zúg és ugy kb 35-40 perc COD Black ops után hangosan elkezd búgni. Ha kikapcsolom a monitort vagy készenléti módba kapcsol akkor is elkezd búgni. :W
Ebben szerepet játszhat a letört lapát üres helye vagy valami vga probléma lenne ez?

Segítséget előre köszönöm !!!

(#173) 14adam válasza vonnak94 (#172) üzenetére


14adam
addikt

Anélkül a lapát miatt nem egyenletesen oszlik el az erő és ezért rezgeti az egész mindenséget ott.Hűtő csere lesz belőle ha nem szeretnéd tovább hallgatni :U

(#174) vonnak94 válasza 14adam (#173) üzenetére


vonnak94
csendes tag

Szia
Köszönöm szépen :)) :))
Nagyon sokat segítettél vele és megtudnád mondani azt hogy milyen hütőt tudok erre a karira venni vagy milyet lenne érdemes???
Köszi :R :R :R

(#175) 14adam válasza vonnak94 (#174) üzenetére


14adam
addikt

Itt kérdezz rá,hogy mit érdemes most venni 9600gt-re

(#176) vonnak94


vonnak94
csendes tag

Köszi :)) :R

(#177) vonnak94


vonnak94
csendes tag

Sziasztok

Haverom gépében a Radeon HD5450 karinak van egy kis porblémája :W
Minden funkciója működik a drivert elfogadja de a képernyő nem teljesen tiszta, hanem kékes zöldes és ha belemegyek asztalon a tulajdonságokba megjelenítésnél a színekben nagyon halvány a piros szín és rengeteg kék és zöld színből áll :(((
Videokarival van baj vagy más okozza ezt a problémát???
Köszi előre!

(#178) 14adam válasza vonnak94 (#177) üzenetére


14adam
addikt

vga-n a memória elszált

(#179) vonnak94


vonnak94
csendes tag

Köszi :R :R :R :R :R

(#180) Dänielsson válasza krsztiyoon (#167) üzenetére


Dänielsson
csendes tag

Hali!
Nekem is volt hasonló problémám szerintem egy egyszerű sima beállítási gond van aminek a neve HDMI auto switch ha ilyet találsz a TV-n kapcsold be, hogy automatikusan HDMI kimenetre kapcsoljon ne másra. Ha nincs ilyen beállítás akkor is kell valami kimenet váltó beállításnak lennie szerintem. Ha nem ez a gond akkor sry más ötletem nincs.

(#181) botag18


botag18
csendes tag

Helo
Az a problémám lenne, h játszok, talán nem is minden játékkal, de soknál előfordul, hogy elsötétül a kép pár mp-re és utánna visszajön játszok tovább, Van, hogy elsötétül leteszi tálcára a játékot majd visszatesz a játékba és játszok tovább. A drivert és a windowst újratettem már. Valami ötlet? Vagy valami teszt progit nem tudtok ajánlani esetleg? Vagy talán nem is videókártya? A ram lehet még talán a táp mert a többi új benne. Kb 2 éve nyáron vagy 10 szer előfordult, h letiltott a gép és kikapcsolt mert úgy túlmelegedett a kari
levettem az oldalát azóta jó, de ez a hiba most jött nem rég. Előfordulhat, hogy most jött ki rajta ez a probléma?

(#182) molnaRm


molnaRm
csendes tag

Sziasztok!

Egy nagyon fura dolog történt a videókártyámmal.
A gépemben tiszitást végeztem, szokásos modón szétszereltem ,minden óvatosan , és letisztitottam a dolgokat az ismét csak szókásos módokon. Összeraktam a gépet, és utána 1 perc után leesett a videokártyám hűtője, de nem cask a ventillátor, hanem az egész hűtőborda mindenestül, azt is tudni kell h nem semmi hűtőről és vgaról beszélünk, hanem egy msi ati hd 4870 VAPOR X videokártyáról, miután hallotam h leesett a vgaról, a gép 1 perc alatt le is állt, és akkor vettem tudomásul h a hűtő úgy olvadt le a vga-ról, emellet a videokártya pedig tűz forró volt szó szerint, még a kezemet is megégette..
A hűtőbordát visszaforrasztottam, de a gép természetesen még midnig leáll, és még mindig tűz forró a kártya 1 perc után.
Srácok a segítségeteket kérném, mit tehetek ..

Üdv Balázs :(

TazZ^^,

(#183) korcsi


korcsi
veterán

Hali!

Esetleg ide is tartozik, remélem nem.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#184) unclefucka


unclefucka
senior tag

Hali!

Én egy eléggé érdekes hibával vagyok megáldva egy ideje.
A konfig-ot meg lehet nézni a profilomban. Egy 8800GT lenne a beteg.
A hibajelenség a következő, tölt a Win és mielőtt megjelenne az üdvözlő képernyő a kari felbontást vált és kikapcsol egy pillanatra a kép (látszik az LCD-n) de vissza már nem kapcsol, és a kép sötét marad. A Win betölt rendesen és vezérelni is lehet, csak vakon...
Azonban!! ha hagyom a gépet pause-ben kb. 10 percig a POST után, akkor tökéletes a boot folyamat. Olyan, mintha be kéne melegednie valaminek, nem tudom.

Ha valaki tapasztal hasonlót, vagy tudja a gyógyírt, megköszönném.

Üdv.: M

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#185) molnaRm válasza korcsi (#183) üzenetére


molnaRm
csendes tag

Köszönöm de a szerintem nem

TazZ^^,

(#186) kalika1991


kalika1991
csendes tag

sziasztok nekem egy asus EN72000GS 256mb videó kártyám van és egyik napról a másikra ahogy bekapcsoltam a gépet csíkos lett a kép és a színek nagyon hülyén jeleníti meg ezt lehet e valahogy orvosolni?

(#187) opti06


opti06
aktív tag

Hali, egy olyan problémám lenne, hogy egyszer csak film illetve 2d játék alatt fura vonalkák vannak a képen, videó kártyára gyanakodtam, de érdekes, hogy csak 2d játék ill film alatt adja a hibát, windowsba semmi hiba, vagy más lehet a hiba? itt a kép:

(#188) Pug válasza opti06 (#187) üzenetére


Pug
veterán

ugyan ez volt nekem is a sapphire hd5770-mel, az mondjuk bongészőben is kihalt, nálam a kártya volt a hibás :( sajnos valszeg nálad is ez a helyzet...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#189) opti06 válasza Pug (#188) üzenetére


opti06
aktív tag

régi vga meg nem is az enyém, én is vga ra gondolok memókra, csak az fura, hogy csak film és 2d játék alatt rossz, pedig win meg net is 2d ben megy, hga megy pl film fél ablakban csak a film része rossz minden máshol szép a kép

(#190) scooooby


scooooby
csendes tag

ASUS M2V alaplapba 8500gt tökéletesen megy, belerakom a zotac 9800gt-t és már bekapcsolásnál vízszintesen csíkos minden(itt vettem ph-n, állítólag nem volt húzva)
a gépben egy 450W-os(4éves) Mercury táp van, az eladó szerint ez lehet a probléma.
Már 2 gépben próbáltuk, a másikban 500W-os táp van, a probléma itt is ugyanez.
mit javasoltok?

(#191) ETOM válasza scooooby (#190) üzenetére


ETOM
addikt

Sztem hibás a kártya nagy valószínűséggel. :(

[ Szerkesztve ]

(#192) Readi


Readi
tag

Hali!

Van egy hd2600xt agp karim és mostanában egyre többször hangoskodik a ventilátorja, kiszedtem a gépből kitakarítottam, de ugyan úgy hangoskodik főleg játékoknál amikor jobban felpörög a venti. Tudna valaki valami gyógyírt rá?ty

g751jy

(#193) ladnai


ladnai
csendes tag

Hellosztok, lenne egy olyan problémám, nem tudom mitől lehet , de minden játéknál előfordúl, hogy elindítom a játékot minden jó amikor már a játék menne akkor ledobja tálcára , hiába megyek vissza általában ugye le startolja , rámegyek hogy resume vagy esc megint vissza dobja , valamelyik játéknál már az elején mikor a bemutató megy! egy asus hd4670-em van! Semmi baj nem volt vele sosem! egy hd tv- re szoktam rákötni egyszerre megy azt hittem az a oprobléma hogy nem bírja hogy két képernyőn van a dolog ugyebár csak az egyiken megy ajáték, kihúztam a tv-t tök mindegy volt neki ugyanúgy megmaradt a probléma!! Valaki tudna nekem segíteni , köszi előre is!

(#194) tuningtibi válasza Gyorki (#157) üzenetére


tuningtibi
csendes tag

Szia ne haragudj már hogy ilyen későn írok vissza semmilyen értesítést nem kaptam hogy kérdeztek volna .valószínüleg a gx2-esed valamelyik részének bga forrasztás baja van ha még aktuális a dolog akkor el tudsz érni a tuningtibi@hotmail.com msn címen üdv

Bga forrasztások javítása Saját fejlesztésű hullámforrasztógéppel,folyatószerrel és redukálószerrel a ROHS technológiájú forrasztások hőmérsékletén.Garanciát vállalok a javításokra.Laptopok, videókártyák javítása,minden ami BGA!!!Kérdezz hátha tudok segíteni...

(#195) DIESELPOWER


DIESELPOWER
aktív tag

Üdv! Adott egy Sapphire HD4890 new edition, a nyáklapon tönkrement az up6281S8 VGP916 a képen bekarikázott alkatrész. Tudna nekem valaki segíteni, hogy ez mi és honnan lehet szerezni ? a LOMEX -nél azt mondták nem tudják mi ez, mert a gyártók spec. jelöléssel dolgoznak,ha tudnám mi ez akkor nagyon jó lenne!. A segítséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#196) petya1992


petya1992
tag

Hali!
Valaki tudna erre mondani valamit?
Egyszerűen állandóan 57MHZ-en megy még szörös fánk alatt is néztem de nem ment, legujabb driver van fent 10.2

[ Szerkesztve ]

(#197) Hubsz


Hubsz
csendes tag

Sziasztok!

Van egy visszatérő hiba a gépemnek, legalábbis a vga driverem mindig baszakszik. Próbáltam én már mindent, os, driver reinstall stb.. Próbáltam a vga alap órajelét csökkenteni, attól kicsit jobb lett, de így is néha visszatér a probléma, és elég zavaró amikor netes game közbe Nvidia Display Driver Has Stopped Responding and Successfully Recovered...
Nvidia fórumon írtam de ott se tudtak segíteni, sőt! sok más emberek is ugyan ilyen hibával szenved. Linkelek 2 képet is:

http://img546.imageshack.us/img546/144/errorm.png

Várom az ötleteiteket, hogy mit kezdjek.

Köszi előre is nektek!

[ Szerkesztve ]

(#198) _Ata_


_Ata_
tag

Cső!

Nemtudom, valaki találkozott e már olyan hibával, hogy az alaplaban az nvidia kártya tökéletesen megy, viszont az Atira hibaüzenetet küld, miszerint nincs benne VGA kártya.

Az alaplap egy ASROCK Transformer a videokártya pedig 6790-es, 2 gyártótól is próbáltam, mindkettövel ugyan az. Nvidia gtx570-el semmi baja.

Probáltam bios frissitést, cmos resetet, semmi nem segít.

Valakinek van valami ötlet?

(#199) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok.Azt honnan lehet megállapítani,hogy vga hiba vagy más?A jelenség a következő.Öcsém játszott egyszer csak kék-halál és újraindul a gép.Pár nap múlva videókat nézegetett és már megint lefagyott.Ma pedig egyszerűen tele van pixelhibákkal a monitor.Egy másik monitorral is próbáltam,ott is pixelhibákat és csíkokat tapasztaltam.Ha nem 800*600-a felbontás a windows el sem indul.800*600 felbontásban is pixelhibák és csíkok vannak a monitoron.Okozhatja ezt a hibát egy vírus????

(#200) Lori82 válasza Hubsz (#197) üzenetére


Lori82
senior tag

Az öcsém gépe is ugyanezt írta ki,most sajnos már tiszta pixelhiba és csík az egész képernyő és 800*600 felbontással indul csak a windows.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  VGA hiba
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.