Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MaUser


MaUser
addikt

A téma adott. Van egy Microsoft Exp. 4.0 egerem és a combo-val kapott egér felesleges lenne.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#2) mormota válasza MaUser (#1) üzenetére


mormota
senior tag

esetleg eladni? (a kapott combo egeret)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#3) MaUser válasza mormota (#2) üzenetére


MaUser
addikt

Egyrészt problámás, másrészt meg nem egyben van a bill és egér adó-vevő része:F (Bár ha jól tudom valamelyik A4techn-nél külön van.)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#4) MaUser


MaUser
addikt

up

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#5) MaUser


MaUser
addikt

up

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#6) luciferk válasza MaUser (#1) üzenetére


luciferk
senior tag

up
én is csatlakoznák a kérdésedhez,mivel már jó ideje porosodik a szekrényemben egy ms wireless 2.0 egér és jó lenne mellé egy szolo rádiós billentyűzet.:)

(#7) MaUser válasza luciferk (#6) üzenetére


MaUser
addikt

Na akkor ekkora piaci igényre már csak felfigyelnek a gyártók.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#8) luciferk


luciferk
senior tag

up :)

(#9) kovacszk


kovacszk
senior tag

Na hátha valaki azóta találkozott olyan vezetéknélküli billentyűzetet amihez nem kell megvenni az egeret! Az MX1000-emet nem cserélném le! eladni külön meg nem lehet

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.