Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Balux


Balux
tag

Seiccség!
keesek olyan szoftwaet ami nem csak kijelzi a ventiford.számot hanem reiaszt is ha az nagyon leesik!!amit eddig láttam ilyesmi progik csak cpu hőm. re riasztottak!!
nem egy bonyi dolog kell h legyen ilyen!!
a vizem pumályának fordulatszámához kéne...bla
köszi

(#2) Balux


Balux
tag

ja és mother board monitort ne is mongyátok mert edddik ahány verziót letöltöttem...na szal egyik sem ismeri az alaplapomat csak pár hasonló volt a listán és cpu-60 fok(tehát MINUSZ 60) meg ijesmik jötek ki!!!:DDD
szal az nem jo!


[Szerkesztve]

(#3) kircipeti


kircipeti
senior tag

A Speedfant neked talaltak ki:
Bővebben: link

(#4) Balux


Balux
tag

köszz migyá megnézem

(#5) Balux


Balux
tag

na felraktam a progit de egyenlőre nem találok benne alarm opciót se a cpu ra sem pedig a ventire (mert az nekem a lényeg....) de lha tuti van akor majd a helpből kikeresem ,de ha picit segítesz azt megköszönöm!!!
ja és egyből kiír mindeféle hardwarenek a hőmérsékletét olyat hogy nem is tudom mi az csak temp1 temp2 stb ja meg HDO ....blabla
van többb hőmérő is a gépben akkor???nehinném a gpu-n tudom hogy nincs a többivel meg eddig nem találkoztam csak a cpu val!!

(#6) Viktor77 válasza Balux (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Pedig hidd csak el. Van egy rakat hőmérő a gépben. A HD0 például az egyik vinyód hőmérsékletét jelzi.

Amúgy próbáld ki a Motherboard Monitor-t. Van benne riasztási opció, még azt is megadhatod mit játsszon le, ha gond van (akár az egyik venti fordulatszámával).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) Balux


Balux
tag

ja feltűnt hogy elég profi a progi (m.m.)
csak az alaplapom tipusa nem volt a kiválasztható listában cak
hozzá hasonló ,mindet kiproszáltam és a temp-ek tejjesen képtelen dolgok voltak ezért ockodom tőle!!!

(#8) kircipeti válasza Balux (#5) üzenetére


kircipeti
senior tag

Configure/Events ful alatt tudsz beallitani riasztast!
Nalam temp1 az alaplap (nem chipset mint ahogy azt egy csomoan magyarazzak), temp2 a proci, a HD0 ertelemszeruen a vinyod!

(#9) Balux válasza kircipeti (#8) üzenetére


Balux
tag

Már tanulmányozom a helpet de még a lényeget nem találtam.....
ja bakker most jöttem rá a turpisságra!!köszi
és akkor jol értem hogy nekem kell rájönnöm hogy melyik temp melyik lesz?
temp1 36
temp2 38
temp3 92 ?
hdo 35
temp1 40
ezeket irja de gondolom van ebböl virtuális is (ha a helpet jol értem)
:R:R
ja és arra jöttem még rá de még nem kérdeztem senkit eddig hogy a
siluro ti4200-mben nincs hőmérő
a gyári cd-n nem találtam semmi progit....
lehet ez??ilyen olcsóság???:(:(:(

[Szerkesztve]

(#10) kircipeti válasza Balux (#9) üzenetére


kircipeti
senior tag

A legegyszerubb, ha megnezed az Everesttel (Bővebben: link) hogy melyik homersekleti ertek melyik egyseghez tartozik!
A hd0 tuti hogy a vinyo. A TI4200-hoz nem tudok mit mondani, mert nem volt ilyen kartyam.

(#11) Balux


Balux
tag

már azt is belőttem rég(everestet)
és amit az cpu nak mond az összes többi progi sytemnek mondd és fordítva ugyanez...
tök kavarodás és ráadásul amit cpu nak mondd az általában sokkal alacsonyabb mint a másik!(syst)

(#12) Balux


Balux
tag

mer azota letöltöttem a gyártó lapjárol egy másik progit is ami megint más sorrendben mondja de ugyanazokat a rendszer hőm. eket!

(#13) Korcsii válasza Balux (#9) üzenetére


Korcsii
őstag

a temp3 az lehet hogy nem igazi érték, mert nekem -55 már ey éve folyamatosan, ki is kapcsoltam. Az valószínűleg nincs bekötve.
Az utolsó temp1 ez nálam a videókari hőmérséklete.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.