Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ger|||


Ger|||
aktív tag

mégsem vagyok benne biztos, hogy a táp csinálja.Lehet, hogy az alaplap a hibás?

konfig:
JNC páör 200W :)
p6batap + Celeron 400@500
64 mbyte RAM (32+16+16)
ATI Radeon 7000 64 mbyte
4 gbyte ''hangossanpörgő'' HDD

a gond eccercsak jelentkezett, géppel nem lett csinálva semmi

hogy bekapcsolom, megy, megy, ledek ki, majdnem leááll minden, és újra felpörög, ledek megint kigyulladnak. Nem időszakosan, véletlenszerűen. Kb 20 mp-ig bírja folyamatosan

mikor bioszba vagyok benne csak akkor nem csinálja, ezért nem vagyok benne biztos, hogy táphiba, mert a feszültségek is stabilak.

(#2) gro0ms válasza Ger||| (#1) üzenetére


gro0ms
aktív tag

szval rendszer nem áll fel?

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#3) Ger|||


Ger|||
aktív tag

hát ha éppen tovább bírja, mint 1 perc, akkor feláll.

(#4) Ger|||


Ger|||
aktív tag

nem számít neki hogy éppen windowsba van, vagycsak épp a windows töltődik, ledek kialszanak, majdnem leáll a vinyó is, és újra felkapcsol.

mindenesetre a tápra nem merem az ecsk7s5at dugni. (jó helye van annak a vargányán :))

(#5) gro0ms válasza Ger||| (#4) üzenetére


gro0ms
aktív tag

vargáné?

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#6) Ger|||


Ger|||
aktív tag

az most egy ecsk7s5a-t hajt

az adott gépet megy egy jnc

(#7) gro0ms válasza Ger||| (#4) üzenetére


gro0ms
aktív tag

az, hogy a bios bejön és nem lesz restart arra mutat, hogy az alaplapod valszeg jó, ahol lehetne baj, az a ramok, vagy téyleg a táp... próbálgasd más táppal :))

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#8) gro0ms válasza Ger||| (#6) üzenetére


gro0ms
aktív tag

a vargáné táp unique... ne add el soksok évig, és nagyobb eszmei értékük lesz, mint Vikthor cuccainak :DDD

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#9) Ger||| válasza gro0ms (#7) üzenetére


Ger|||
aktív tag

az a bajj hogy nincs más táp. A vargánya az már rá van gombásodva az ecsk7s5a-ra, az igazat megvallva nem szeretném róla lehúzni bizonyos biztonsági okok miatt :D:D:D

a ramok miatt én még nem láttam ledeket kialudni és vinyót leállni majd újra felpörögni magától

(#10) gro0ms válasza Ger||| (#9) üzenetére


gro0ms
aktív tag

:C :DDD :C :DDD :C

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#11) Ger||| válasza gro0ms (#8) üzenetére


Ger|||
aktív tag

hmm.. lehet nem is vargáné. Anniy van csak ráírva hogy codegen 200W meg a warranti will void címke a táp illesztéseinél el van szakadva. Biztos ki lett tisztítva. Arra hogy rövidre zártak benne 2 dolgot, és azért 10 gramm az egész gondolni sem bírok :)...

nah vissza a jnc-hez... A jnc az nehezebb, és hangosabb is :)

(#12) gro0ms válasza Ger||| (#11) üzenetére


gro0ms
aktív tag

szerintem nemtudom mi lehet a baja.... prószáld új táp, új mindennel. próbálj ki egy új gépházban új alaplapot új proccal, új ramokkal, vidkarival... stb. ha az új gép sem indul akkor meg vagy átkozva, ilyen egyszerű. :DDD

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#13) Ger|||


Ger|||
aktív tag

sajnos nem tudok visszaüzemelni egy at-s k6/2 konfigot, mert nincs elég sd-ram dugasz az alaplapon a sok-sok memóriának, és túl sok az fsb a 66mhz-s ramoknak :)

szal ezzel az 500assal kéne valamit kezdenem de sűrgőssen

(#14) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

SOS!

Az a gondom, hogy a gépemet átraktam egy másik házba és most néha újraindul! Semmi nem változott benne csak a ház és most nem tudom mi lehet a gáz!

Tanácsokat kérek! PLS!

(#15) Balint133


Balint133
aktív tag

Lehet h. mind a kettőtöknek a vinyója szaraxik!! Mert nekem van egy régi Qantum 10GB Nekem ugyan ezt csinálta de mióta vetem egy Samsung 120Gb-osat azóta nincs ez a gubanc! szentem a vinyó!!:))

Két küklopsz négy szem közt!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.