Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shift+ő


shift+ő
senior tag

Konkrétan kiváncsi lennék erre a típusra Clevo D22ES Bővebben: link
A kicsike p4 Gh-es vagy 2,4-es cleron procival van felvértezve.
de ha más Clevo tapasztalat van az is érdekel.

(#2) simonzé válasza shift+ő (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Eddig csak jót hallottam róluk. A helyzet az, hogy van pár nagy notebook gyártó, akik különböző OEM cégeknek (HP, IBM, Gericom...) adnak el gépet, többségüknek egyedi házban, de a belső szinte változatlan. A Clevo valamelyik ilyen gyártó saját márkaneve lehet, tehát Clevo néven valamelyik jól ismert cég neve alatt is futó notit kapsz, jóval kedvezőbb áron.
Csak javaslat: nézd meg az ECS, az Albacomp és a Gericom notebookokat is. Olcsók és jók.

I don't fit in. I fit out.

(#3) pampika válasza simonzé (#2) üzenetére


pampika
őstag

Vannak a nagy gyártók és van a gericom.
Sztem inkább nézzen be a gericom kijelző hiba topicba,aztán keressen valami más márkát,ha nem akar nagyon póruljárni,vagy folyton a szervízbe :(

(#4) #25954560 válasza shift+ő (#1) üzenetére


#25954560
törölt tag

nalam van is egy ilyen, a tulaj el akarja adni.
amig nem kapcsol be a ventije, tok nema kuss van, ez oriasi benne. a venti hangos, de picit megy, aztan megint csend.
a sis-es grafika nem csinal belole jatekgepet, de szep meg jo desktop-ra meg filmezni. a videomem a rencermemobol esik le, szal azzal is szamolni kell. nem subnotesz, tehat van par kilo :) naonjo, ha nem jaccol.

(#5) simonzé válasza #25954560 (#4) üzenetére


simonzé
addikt

Ez a legtöbb notebooknál így van (a venti csak időszakosan kapcsol be, a VGA gyenge, és a rendszermemot használja.) A Gericom valóban nem nagy gyártó, de a kijelzőhibák nem csak náluk léteznek. A Notebook egy nagy Lego, a Gericom TFT-i is ott készülnek, ahol a nagy cégeké.

I don't fit in. I fit out.

(#6) weinerz


weinerz
csendes tag

Üdv. Nekem clevoD27ES van fél éve. 2,4Ghz celeron proci. Eddig meg vagyok vele elégedve. Megbízhatóbb (eddig) mint egy-két márkás, amit használok(asus, Compaq). Filmeket általában kiteszem TV-re, és nagyon szép képe van. Játékra nem nagyon használom, de van mikor 3-4 napot megy folyamatosan. Az egyetlen dolog ami nem tetszik, a ventillátor hangja. kicsit hangosabb mint általában, vegyél mobil procist, az nem igényel akkora hűtést.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.