Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  USB hub topik

Hozzászólások

(#45) Lortech válasza Rover623 (#44) üzenetére


Lortech
addikt

Szerintem te vagy az. ;]

Azért nem a kábelezés hibás, mert annak a szarnak hivatalosan (a szabvány szerint) nem is lenne szabad mennie...
Nem látom az összefüggést, hogy mi köze annak, hogy a kábelezés milyen, ahhoz, hogy szabadna-e működnie vagy sem. (vagyis: kit érdekel?)
Nem kaptam a _kérdésemre_ választ, arra kaptam ''választ'' csak, hogy miért _nem_ a kábelezés a hibás. Szóval még mindig adott a kérdés, akkor mi a hiba, és miért van ez? Mondjuk egy triviális összefüggést nehéz is kimagyarázni úgy, hogy a végén még te gyere ki belőle jól.
szerk: arra is válaszolhatnál, hogy szabvány szerint miért nem szabadna működnie neki? (illetve először írd le, hogy konkrétan melyik esetre írtad ezt)
Nem arc...agy...
Igen, tényleg, tudni véled, van-e bótom, ill. azt, hogy nincs, kizárja azt, hogy esetleg pár évet lehúztam boltban szervizesként, vagy épp szabadidőm nagy részét ezzel töltöm, esetleg egyéb munkám kapcsán foglalkozom alkatrészekkel, számítástechnikával, hardverrel? Egyébként arcságod nem kifejezetten magam ellenében értettem, szerintem beírtad volna akkor is, ha újoncként írok be.. Vagy tévedek?


[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  USB hub topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.