Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robekri


robekri
addikt

Hy all!

Ki tudna nekem segíteni a konfigomnál szereplő alaplap és vga vdd modjában?

Vga-nál ezt kellene:Bővebben: link

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#2) robekri


robekri
addikt

Alaplapnál pedig ezt:Bővebben: link

Üdv.:Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#3) robekri


robekri
addikt

Ez nem igaz, hogy senki:O:O:O

^^

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#4) DukeFX


DukeFX
tag

Ez valóban szomorú:O:O:O

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#5) robekri válasza DukeFX (#4) üzenetére


robekri
addikt

Kösz az építő jellegű hozzászólást!!!:DDD:DDD

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) simonzé válasza robekri (#3) üzenetére


simonzé
addikt

Lehet hogy csak a kérdést nem érti senki.
A linkelt oldal alapján úgy gondolom, hogy VGA tuninghoz feszültségemelést is akarsz csinálni. Jól gondolom? Mert ha igen, akkor nem én vagyok aki segíteni tud. De hátha valaki így már tudni fogja mire gondolsz.
(Én nem vagyok tuninger, a vdd módról még soha nem hallottam... :U)

I don't fit in. I fit out.

(#7) robekri válasza simonzé (#6) üzenetére


robekri
addikt

Ja az is lenne! THX!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#8) robekri


robekri
addikt

Munkából hazamenő UPPPP!

Holnap reggelre legyen mááá' valaki!:O

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#9) simonzé válasza robekri (#8) üzenetére


simonzé
addikt

Van valami finomhangoló progi az Ati kártyákhoz. Az Nvidia progiját Powerstripnek hívják, az Atiét nem tudom. Esetleg a Catalyst driver részét képezheti, tehát a képernyőmenüből elérhetőnek kéne lennie. Atiban nem vagyok otthon. :(

I don't fit in. I fit out.

(#10) simonzé


simonzé
addikt

Bocsesz, ez való az atihoz is! Bővebben: link

I don't fit in. I fit out.

(#11) robekri válasza simonzé (#9) üzenetére


robekri
addikt

Ha megnézed konfigom, akkor láthatod, hogy megvan hajtva a kicsike! (tehát nekem nem ez kell) :U:U

Ne nézz.....;)

Akkor tájékoztatlak, hogy az omega driver-ben van benne a RadLinker!
És van meég a rivatuner prog, stb, stb....!

Üv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#12) nofene válasza simonzé (#6) üzenetére


nofene
aktív tag

A VDD mod (nem mód hanem mod mint modding) lényege, hogy a gpu illetve mem nagyobb feszt kapjon (kb +0.1V) így jobban húzhatóvá válik! Robekrinek az kéne, hogy valaki forrasztgassa ezt szépen össze! ;)

(#13) robekri válasza nofene (#12) üzenetére


robekri
addikt

Na végre megérti valaki!


Te tudsz segíteni?:DDD

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#14) forceberg


forceberg
veterán

A feszemeléssel csak módjával!
Mielőtt bármit is csinálnál, szerezz be tutkó hűtőt a magra és a memóriákra is!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#15) forceberg


forceberg
veterán

Amúgy én is készülök(már régóta) egy hasonló akcióra egy GeF FX 5900XT-n.
De most vált szükségessé, hogy LCD-re váltottam. Ígz már 1280*1024 kell, abban meg már fuldoklik az 5900-es.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#16) nofene válasza nofene (#12) üzenetére


nofene
aktív tag

Sajna nem de UP! majd csak jár erre egy mahinátor! :)

(#17) Fercsa


Fercsa
senior tag

Udv kedves barataim :D
most neked az a problemad ,hogy valaki csinalja meg a forrasztasokat vagy szajbaragosan :D magyarazzam el melyik IC melyik labara kell forrasztanod a potit?

udvv FERCSA

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#18) robekri válasza Fercsa (#17) üzenetére


robekri
addikt

Már bocs, de nekem az kéne, hogy hozza a mester:DDD a kütyüt:DDD és szépen megforrassza nekem én meg kifizetem! :DDD
:))

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#19) robekri válasza Fercsa (#17) üzenetére


robekri
addikt

Na végre itt az én Fercsám! :C:C
Megnéztem honlapod hát te sem ma kezdet a forrasztgatást, stb...
A modjaidra csak ennyit:

Mindenki nézze meg a honlapot !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nők is vannak :DD:DD)

Üdv.:Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#20) Garfield


Garfield
tag

Hat ilyen moddot meg nem csinaltam !
De ha beszerzel mindent akkor megcsinalom szivesen!
Ez piskota a 9800SE->9800Pro vmod-hoz kepet !
Lattatok mar milyen pici az a kurva ellenallas ?
Es en pillanat forrasztoval szedtem ki (persze egy kis trukkot alkalmaztam), mert tű pákával elvbol nem dolgozom :)

(#21) robekri válasza Garfield (#20) üzenetére


robekri
addikt

Akkor a VGA mod-ot meg tudod csinálni??

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#22) Garfield válasza robekri (#21) üzenetére


Garfield
tag

Ha kell a lapot is megcsinalom ! Csak szerezz be mindent amit kell ! Egyebkent hol laksz ?

(#23) Fercsa


Fercsa
senior tag

hali
ha gondolod hivj fel es megdumaljuk reszletesen :)
sajna mostanaban nehez a netes eleresem..:O
en egyebkent a ferenc krt.-on lakozom :)

udv

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#24) robekri


robekri
addikt

Na látom vannak segítőkész emberkék!:C:C
Lámer kérdésem lesz: honnan tudok beszerezni ilyeneket??

Felhívlak benneteket! :C
Amúgy Madách színház környékén lakom!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#25) Fercsa


Fercsa
senior tag

pl. mikrovill v lomex
itt kapsz potitkat ,kondid meg minden jott:D

csorogj es megdumaljuk;)

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#26) robekri válasza Fercsa (#25) üzenetére


robekri
addikt

Oksa észben tartom várom kest és csörgök!
Mennyibe lesz ez nekem? (mondjuk alaplap?)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#27) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Fercsa az e-connect lemondta a rendelésem,szal az 1500ft-omat kérném vissza..:D
mikor szaladhatok át érte?

(#28) robekri válasza _Volkovy_ (#27) üzenetére


robekri
addikt

?????

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#29) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Fercsa,hahó..

(#30) robekri


robekri
addikt

Nevesszen a totyik.

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#31) Fercsa válasza _Volkovy_ (#29) üzenetére


Fercsa
senior tag

a dolgot lerendeztuk:D

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#32) robekri válasza Fercsa (#31) üzenetére


robekri
addikt

Most egyenlőre várom a barcimat,(no proci gép) de amint meglesz csörgök!

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#33) Cane válasza robekri (#32) üzenetére


Cane
őstag

Halllóóó!

Bocs, csak most olvastam az üzidet!

Szóval én egy 680 Ohmos ellenállást forrasztattam bele, ami 1.81-1.82V-ot ad. Nem melegszik, problémám nem volt vele. Az FSB-t max. 228Mhz-ig toltam, ekkor még teljesen stabil volt a rendszer. Mondjuk ilyenkor a mosfeteken szalonnát lehetne sütni, emiatt érdemes egy passzív hűtőbordacsíkkal hűteni.

Az eretei oldalt nem találtam, amelyről dolgoztunk (képek alapján) de itt egy hasonló használható kép:


de Bővebben: link

Remélem tudtam segíteni (persze ha még nem készült el azóta)! ;]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#34) harry


harry
veterán

Lehet, h már írták, de ez a srác már csinált vmodot:
Bővebben: link

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#35) robekri


robekri
addikt

Köszönöm a hozzászólásokat!

Még mindíg Barcira várok:O:O

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#36) egamega


egamega
tag

ööö srácok valaki tudna nekem segíteni? egy epox 8rda+-n kellene vdd mod-ot csinálni. vettem már hozzá orsós trimmert, van forrasztóm is, bár nem tom jó-e ilyen célra. viszont semilyen mérőeszközöm nincs. meg türelmem sincs ezekhez a dolgokhoz. szal valamilyen juttatás fejében meg tudná nekem csinálni valaki? előre is köszi!

(#37) egamega


egamega
tag

Senki? :(

(#38) robekri válasza egamega (#36) üzenetére


robekri
addikt

Fercsának az infójánáll ott a teló!! Hívd és segít.
Én is mennék csak nem találtam még tuningos barcit!:O

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#39) egamega


egamega
tag

Hát nekem sulinetes 2600+-os van, dobozos. Nem tom mennyit bír, mert hát ugye előbb kellene a vdd mod. mindenesetre 11.5*200-on egész jól elfutkározik.

(#40) robekri válasza Fercsa (#31) üzenetére


robekri
addikt

Megvan a procim Fercsa mikor mehetnék?
(de majd inkább hívlak:D)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#41) robekri válasza egamega (#36) üzenetére


robekri
addikt

Megcsináltad?

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.