Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy al
a szitu:
5 hete nincs gépem
az alá irásombol is kitünik leadtam a jo kis borg systemen(kg7/au10/infineon 512 recc ddr,1.8xp,wbk68)
terveztem hogy veszek helyette egy nf7-s 2.1xp+spire falconrock2 és 2*512 ddr 333 samsung ramot

eből a ramok és a coller meg van, de rájöttem nem kell nekem 1 gb, normál felhasználoi programoknál,semmivel sem gyorsabb mint 512) igy eladtam az egyik ramom.ez mongyuk mellékes

a fő gond, mivel csökentet költségvetésel kell gazdálkodnom,ezért a magam forrásából szerzem be a cucokat,de sajnos n forc2 lap (nem hogy nf7-s) 6 hete nem jön :)
jo áron tudnám megveni ,ha lenne.. mégpedig pont anyiért amenyiért eladtam az elözö konfigom(most már hogy 1 ram modult eladtam)
magyarul maradna 40.000 ft a lapra és a procira.
ha lenne több bemenék boltba és 30 bárhol megveneém :) hang van rá integrálva,ez az 1 azaz az audio ugyanis a gyenge pontom..
jogos a kérdés: miért nem veszek akkor egy jo hang kártyát?
a válasz agya magát:''nincs kedvem'' :) ha több kedvem lenne vennék szo nélkül

viszont nagyon kéne már gép, és esetleg tudnék egy msi kt4 ultrát,vagy egy asus a7v8x et
talán talán még anyit bele tudnék rakni hogy egy használt au 10 kijöjön(kb 5 ropi)

tehát van valami más laponon is nagyon jó integrált hang?(ami az én árfekvésemnek megfele?) vagy csak az n force2 mcp-t ben van jo kis integrált hang?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.